м. ВИШНЕВЕ вул. Святошинська 35а. забудовник САВОЧКА Е.П

Тема в разделе "Вишневое", создана пользователем OTDEL PRODAG, 6 июл 2012.

  1. Milena

    Milena Active Member

    Хтось знає де в нас планують робити гостьову парковку? - щось зовсім мало місця бордюром відгородили біля будинку. Може в когось є візуалізація?
    А ще може хтось знає що у підвалах буде? Мене якось бентежать майданчики біля них - чи не зроблять там якісь кафе-бари і буде в нас дискотека та п'яні співи під вікнами :confused:
     
  2. Paule-Han

    Paule-Han Member

    Milena, была информация что весь подвал будет сдаваться в аренду. А кто будет арендаторам, наверное, никто не знает.
     
  3. NeoDom

    NeoDom Member

    Соседи, как ремонт у вас продвигается?
    Milena, мне кажется что там не то что гостевой парковки не будет, там и всем жильцам не хватит, придется искать в окрестностях где парковаться(
    А по поводу кафешек, то врятли, мало места для таких заведений, скорее всего будут какие то офисы, что создаст тоже проблему с парковкой в дневное время.
    Соседи, хотел спросить у вас по поводу оценки квартиры, на сколько я понял, то можно сделать заранее оценку, пока еще будет действовать старая система и потом ней воспользоваться?
     
  4. Milena

    Milena Active Member

    Так для мешканців парковку і не обіцяли - казали що невеличку гостьову зроблять.
    Як я розумію щодо оцінки, то після прийняття закону буде єдина база даних про оцінку об'єктів в якій нотаріуси братимуть інформацію. Зараз це не є обов'язковим - і перевіряти чи правильно оцінено ваше майно нотаріусу не потрібно. Було б непогано щоб детальніше нам про це розповів юрист забудовника.
    А хтось звертав увагу що в тех.паспорті на квартиру вказано що опалення центральне водяне. В нас же індивідуальне?! Це взагалі важливо, чи не суттєво?
     
  5. lelem

    lelem Member

    А у вас тех.паспорт уже на руках?
     
  6. Milena

    Milena Active Member

    В офісі зняли копію. І подивилась документи на квартиру. Висота стелі в тех. паспорті зазначена - 2,54.
     
  7. Milena

    Milena Active Member

    Хто знає чому вчора не було води? І чи є вона сьогодні?
     
  8. козырь

    козырь Member

    воды нет уже третий день, слышал, что водоканал отключил, а вот по какой причине не знаю...


    Я уже и прописаться успел:)
     
    lelem и Paule-Han нравится это.
  9. Milena

    Milena Active Member

    Вітаємо! Ми наступного тижня на оформлення.

    А воду обіцяють в п'ятницю.
     
  10. козырь

    козырь Member

    Спасибо! Желаю удачи в оформлении!:)
     
  11. Zeland

    Zeland Well-Known Member

    Поздравляю! Ну не зря же Вы Козырь!:)
     
  12. Milena

    Milena Active Member

    Дякую.
    А ви прописувались у паспортиста в нашому ЖЕКу?
    Ви вже живите в будинку? Ремонт закінчили?
     
  13. козырь

    козырь Member

    Да, документы сдавал нашему паспортисту, но в РОВД ходил сам, так как просрочил с пропиской.
    Ремонт еще не закончил, по этой же причине еще не переехал:(
     
  14. oksy

    oksy Well-Known Member

    козырь,а штраф платили просрочку с пропиской или все обошлось?
     
  15. Milena

    Milena Active Member

    А що, є якісь строки з пропискою?
    І ми ще в процесі ремонту :( А вже дуже хочеться переїхати.
     
  16. козырь

    козырь Member

    платил 51 грн. штрафа


    срок для прописки 10 дней
     
  17. Milena

    Milena Active Member

    Це після чого 10 днів рахується?
     
  18. козырь

    козырь Member

    после выписки
     
  19. Milena

    Milena Active Member

    Розкажіть що робити далі, після підписання договору та прописки. Договір з ЖЕКом? Коли заключати договори з Обленерго, водоканалом, газконторой?
     
  20. козырь

    козырь Member

    Видел сегодня Особу Б.С., он сказал, с нами свяжутся и расскажут, что делать дальше.
     

Поделиться этой страницей