Новостростройка по ул. Щаслива 55 (Застройщик Савочка Е.П.)

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Alex S, 28 мар 2012.

  1. natata

    natata Well-Known Member

    в жек пишите заявление и они в ызывают оконщиков, конкретного нет..
     
  2. Ira_L

    Ira_L Active Member

    Добрий вечір, сусіди! Можливо хтось виїжджає в сторону Тойоти (початок вулиці Зодчих, одна зупинка від "Південної Борщагівки") зранку з 7.45 по 8.15, і у Вас знайдеться одне доросле місце і для дитинки трьох рочків на завтра і на післязавтра?Або хоча б до Кільцевої?Будемо дуже вдячні за допомогу, обіцяємо і моральне задоволення, і матеріальну винагороду stesn9us:)!
     
    Lenochka нравится это.
  3. AlexZ

    AlexZ Well-Known Member

    См. в личке...
     
  4. AlexZ

    AlexZ Well-Known Member

    Уехали так и не дождавшись... но подобрали соседа!by-by-by
     
  5. Ira_L

    Ira_L Active Member

    Чекали до 8.05....:( спочатку біля сірої машинки між 1 і 2 під'їздом, потім біля прибиральниці стояли говорили, розпитувалися, чи тут ніхто нікого не питав, потім у 1-ому під'їзді, потім на стоянці мужчин з машинами питалися, чи вони не Алєкс і чи це не з ними домовлялися до Кільцевої, потім знову в під'їзді.....Найцікавіше, як мінімум з 5 машин, які від'ъжджали зі стоянки так ніхто і не запропонував "А давайте ми вас замість Алекса до Кільцевої підкинемо...".
    Як ми з Вами розминулися - не знаюcry
    Потім годину викликали таксі...Усім на замітку - у таку погоду до нашого ЖК мало хто їде. Годину дзвонили по всіх службах таксі і не було машин. Потім почали по другому колу обдзвонювати, аж поки в Оптіма-такі не знайшлося вільної...
     
  6. AlexZ

    AlexZ Well-Known Member

    Утром просмотрел форум... никаких сообщений! Минут 7 прогревал машину, уехали в 7-48... :(


    А за сусідів дуже прикро!stesn9us
    Хоча мене з малою декілька раз підвозили!
     
    Последнее редактирование модератором: 13 фев 2014
  7. Ira_L

    Ira_L Active Member

    Що ж поробиш....Напевно на хвилинку розминулися. Відписувати на встигали, бо тільки в 7.2о прочитали повідомлення і швиденько почали збиратися. Але дякуємо, що відгукнулися. А на завтра ми всі свої плани змінили і в такий мороз навіть носу не будемо потикати на двір mamami9
    А до сусідів напевно треба прямо говорити - підвезіть, бо не відійду :p. А в мене чоловік скромний, делікатно запитує...:)
     
    Последнее редактирование модератором: 13 фев 2014
    Celena нравится это.
  8. uliya

    uliya Active Member

    Добрый вечер) Ira_L, сегодня утром к моему мужу подошел ваш муж и спросил :Вы Алекс? Мой сказал: нет) и ваш муж ушел сразу в 1 подъезд) Он вообще ничего не сказал про то, что ему надо было куда-то ехать) если бы хоть слово сказал, а то мало ли зачем он ищет Алекса!!))) не будет же он распрашивать))) Хотя уже через некоторое время муж сказал мне , что подходил парень и искал Алекса и что вдруг ему надо было предложить подъехать куда-то)) но как сказал мой муж: у него немного замерзли мозги и он сразу не с ориентировался)))) вот что с людьми рано утром делает мороз!)))))) Я до этого времени еще была в квартире, поэтому никого не видела) тем более на форум вечером не заходила и не видела вашего сообщения о том, что вас нужно подбросить) Так что следующий раз так и делайте как сказали))) подходите и прямо говорите: підвезіть, бо не відійду!:D Если нужна помощь, пишите, будем рады подвезти!)));):)
     
    Olen'ka, smile_in_heart, Ira_L и ещё 1-му нравится это.
  9. Celena

    Celena Active Member

    Несколько раз именно так и спрашивала)))))) Только пару раз отказали, потому что в машине много людей или в другую сторону едут.
    Нас уже половина форума подвозили stesn9us
     
    natata, smile_in_heart, Ira_L и ещё 1-му нравится это.
  10. Ira_L

    Ira_L Active Member

    Наступного разу будемо активніші на стоянці:). Я більш-менш людей впізнаю по форуму, то могла більше "причепитися"stesn9us, а чоловік "скромнічає", форум читає, тільки коли біля мене....
     
    uliya нравится это.
  11. AlexZ

    AlexZ Well-Known Member

    Більшисть чоловіків любить коли тепло і затишно!:super:))))))


    В следущий раз пусть говорит:"А что у вас есть?!"stesn9us
    Может ему входную дверь со скидкой предложат или старые туфли подходящего размера!:super:


    Из разговора женщин-собственниц:
     
    Последнее редактирование модератором: 13 фев 2014
    Viki1504, Celena, Olen'ka и 3 другим нравится это.
  12. uliya

    uliya Active Member

    :D:D
     
  13. natata

    natata Well-Known Member

    можу дати номер таксі,яке 100% приїзжає на Волошкову, таксист дав свій особистий номер телефону.. йому вигідно,бо він живе на волошковій трохи далі, щаслива не у всіх є в джіпієсі, сама визиваю часто, але можливо вам відмовили, бо відстань мала
     
  14. Olen'ka

    Olen'ka New Member

    Якщо ще актуально, номер оконщиків 0980236908. Я їм звонила, вони будуть у нас з понеділка, попередньо зателефонують. Щоб до Вас зайшли залиште заявку в ЖЕК. У нас теж дуже тягне з балконних дверей :(
     
  15. Lekriv

    Lekriv New Member

    дайте мне номерочек таксиста, пожалуйста.
     
  16. Ira_L

    Ira_L Active Member

    Ми часто викликаємо, завжди приїжджають, і проблеми з адресом нема (правда, кажемо Волошкова, вона в базах є), але як тільки якісь складнощі, то до нас важко викликати. Говорила у той день з іншими жителями СофБорщагівки, з Мартиновських домів, вони у той ранок також годину не могли ніяку машину викликати.


    зі всіх перевірених таксі, поки що Оптіма залишаються найкращими і по ціні, і по швидкості подачі машин.
     
    Последнее редактирование модератором: 13 фев 2014
  17. natata

    natata Well-Known Member

    всым хто питав номер приватний таксіста 0972458764 Сергій, .. а взагалі я завжди викликаю одне таксі - це диспетчери мережі недорогих таксі , подача завжди була 0981122111, я навіть не знаю назви.але ціни найдешевші. в мене багато номерів.на новий рік гості викликали,то було з чим порівняти
     
  18. Celena

    Celena Active Member

    Спасибо огромное Nikolay111 и его жене, за то, что подбросили сегодня меня с доченьками до остановки!
     
    AlexZ и Lenochka нравится это.
  19. Ribka

    Ribka Member

    Соседи, всем доброго утра! Может у кого-то есть контакт опытного сантехника, которого можно срочно вызвать? ремонтировали вчера смеситель, его часть отламалась и осталась в трубе. теперь я полностью без воды. Буду благодарна за контакт!
     
  20. natata

    natata Well-Known Member

    так нашего Романа вызовите, вернее его команду Сережу, Диму... но не Гришу
     

Поделиться этой страницей