ЖК "Европейське місто", Крюківщина, вул. Жулянська, 1. Забудовник Савочка В.П.

Тема в разделе "ЖК Европейське місто", создана пользователем sooorba, 14 мар 2012.

  1. Zaratustra

    Zaratustra Active Member

    Дайте пожалуйста в л.с. ссылку на группу. Спасибо)
     
  2. Kendziora

    Kendziora New Member

    Є затверджений генеральний план Крюківщини. А в його складі - план "Європейського міста". Рекомендую не ФБ, а офіційні джерела - http://krukivschina.com.ua/генеральний-та-детальні-плани-с-крюкі/model-3/.
    Якщо вірити - перший і другий під'їзди будуть бачити поле поверх дитячого садка. Якщо забудують - буду воювати. Ми купляли квартиру на 10-11 поверхах в будинку 1Г з розрахунку на те, що не будемо дивитися у вікна сусідам.
    P.S. Чому комплекс обізвали не "Європейське ...", а "Европейське" (в т.ч. конструкція на будинку 1А). Банальна безграмотність, чи скрипниківка?
    Євромісто-ОСНОВНЕ-зміни-Model.jpg
     
  3. natka

    natka Well-Known Member

    А что обозначено бежевым цветом? Картинка маленькая, не видно. Но мне кажется, что там вполне может появиться застройка. Не будет столько места пустовать

    Сегодня напротив нашего ЖК вырезали большие деревья (((


    На общей карте села эти участки, в том числе перед садиком, обозначены как и евромисто - многоэтажной застройкой. Так что оптимизм не оправдан
     
    Последнее редактирование модератором: 15 ноя 2015
  4. Вот картинки лучшего качества

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    natka нравится это.
  5. natka

    natka Well-Known Member

    Получается, что это уже не территория села? Садик на чьей территории? Это Гатное?
     
  6. На всех 3-х фото генеральный план села Крюковщина, садик будет на территории села.
     
  7. natka

    natka Well-Known Member


    Черный курсив с точками на карте обозначает границы села, если я правильно поняла

    А вот карта всего села, правда мелкая:

    [​IMG]


    Здесь коричневым и евромисто, и то, что рядом (перед садиком и за домом Д)


    По ДПТ Евромиста рядом малоэтажная (2-3 этажа). Но очень сильно сомневаюсь....


    А напротив нас, я так понимаю, будут магазины какие-то
     
    Последнее редактирование модератором: 15 ноя 2015
  8. m@rtin

    m@rtin Well-Known Member

    там что то на Я.Мудрого какое сборище людей... неужели будет стройка на против дома 1А...
     
    Последнее редактирование модератором: 15 ноя 2015
    natka нравится это.
  9. natka

    natka Well-Known Member

    Ром, глянь на карту. Там какая-то громадська забудова запланирована
     
  10. m@rtin

    m@rtin Well-Known Member

    тем планам как верить... сегодня одно... завтра другое... вижу вон из окна... что вроде как милиция приехала...
     
  11. natka

    natka Well-Known Member

    Потому что дубы вековые посрезали (( ироды
     
  12. Triksi

    Triksi Member

    Мені не видали гарантійку на котел і документи на ТО- бо в домі Г котли підключали без нашої присутності. А за ТО і т.п заплатила 820 грн.+230 за стабілізатор- хочу, щоб прийшли і зробили- тому зараз займаюсь цим питанням. А хто ще з дому Г в такій ситуаціі- і що з цього вийшло? І як це було в інших будинках?- Чи робили вам ТО ті, хто підключав?
     
  13. Kendziora

    Kendziora New Member


    Щось пішло не так з постом)
     
    Последнее редактирование модератором: 16 ноя 2015
  14. Triksi

    Triksi Member

    сільрада опублікує повідомлення про громадські слухання у якомусь віснику "Савєцкій камуніст" і формально може міняти генплан на власний розсуд.
    Не смішіть :)) Так буде в будь-якому випадку.

    Хіба це перший раз...
     
  15. Kendziora

    Kendziora New Member

    Я також скептик, але є ще Постанова КМУ "Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні" від 25 травня 2011 р. N 555, відповідно до якої:
    - Виконавчі органи сільських, селищних, міських рад оприлюднюють у двотижневий строк прийняті органами місцевого самоврядування рішення щодо розроблення проектів містобудівної документації шляхом опублікування таких рішень у засобах масової інформації, що поширюються на відповідній території, а також розміщення на офіційному веб-сайті відповідного органу місцевого самоврядування.
    - Оприлюднення розроблених в установленому законодавством порядку проектів містобудівної документації здійснюється не пізніш як у місячний строк з дня їх подання розробником до виконавчого органу сільської, селищної, міської ради шляхом розміщення матеріалів (планшетів, макетів) у визначеному органом місцевого самоврядування місці та інформування громадян через розповсюдження брошур і повідомлень, засоби масової інформації, що поширюються на відповідній території, а також розміщення інформації на офіційному веб-сайті відповідного органу місцевого самоврядування.

    Визначальною є фраза "а також" - не "або". Тобто іде перелік ВСІХ, а не будь-якого із способів повідомлення.

    Звичайно, ми всі можемо сидіти і чекати, поки перед вікнами не збудують нові будинки.
    З іншої сторони, кожен може витратити 15-20 хвилин свого часу на похід в якості прогулянки до сільради і реєстрації з відміткою про отримання своєї заяви-клопотання. Так хоча б стратегічно буде створена підстава для скасування рішення сільради про зміну генплану.

    Наше сьогодні - результат того, що ми робили вчора. Наше завтра - результат сьогоднішніх дій.
     
    Жорж нравится это.
  16. Triksi

    Triksi Member

    Отож, від 25 травня 2011 р. Я теж оптимістка, і вірю в справедливість, але знаю, що робилося в Крюківщині, і не тільки, за ці роки- і з ген.планом в тому числі. Правда, завжди можна звернути на попєрєдніків, але...
    Пробуйте, звичайно, ніхто не відмовляє- я тільки за.


    Згадайте про озера, парк, висотний дім біля школи і т.д.


    Щось не в ту тему ми залізли.
     
    Последнее редактирование модератором: 16 ноя 2015
  17. pri4ina

    pri4ina New Member

    На месте планируемого садика грунтовые воды текут всего в 2-3 метрах под поверхностью земли. Направление Север - СевероВосток. Многоэтажки там строить очень дорого и опасно. Оттого "комерцийна и малоповерхова забудова".

    Узбагойтезь, граждане.
     
    Evgenika нравится это.
  18. Evgenika

    Evgenika Well-Known Member

    А я с позитивчиком У нас в ЖК пополнение (если кто не заметил еще). Сегодня открылся еще один продовольственный магазин. Асортимент "вкусняшек" широкий + овощи и фрукты+ что-то из напитков. я Еще озвучили домашние колбасы.
    Уютная домашняя атмосфера. Однозначно приятнее чем в нашем крае.
    20151108_211040.jpg
     
  19. volodyau

    volodyau Active Member

    В каком доме?
     
  20. Айтишники

    Айтишники Well-Known Member

    1 Г, возле первого подъезда.
    Магазинчик прикольный, но меня чуть разочаровало, что там не своя кулинария а покупная стандартная как в киосках, частично повторяющая рацион нашего края.
     

Поделиться этой страницей