ЖК "Европейське місто", Крюківщина, вул. Жулянська, 1. Забудовник Савочка В.П.

Тема в разделе "ЖК Европейське місто", создана пользователем sooorba, 14 мар 2012.

  1. mss

    mss Well-Known Member

    все это и будет делаться
     
    Авега нравится это.
  2. m@rtin

    m@rtin Well-Known Member

    разбейте кусок стяжки и сделайте отвод... или уже полы готовы?
     
    Авега нравится это.
  3. Alexandr-VL

    Alexandr-VL Active Member

    Ага, и не только полы :(
     
    Авега нравится это.
  4. Дорогой,любимый наш ОП ЖК "Європейське місто",поздравляем Вас с проф.праздником и желаем увеличения продаж и благодарных клиентов.
     
    Учасник нравится это.
  5. 38kab

    38kab Active Member

    В одной из квартир в 1Б, а может и во многих, смотрел когда токо начали делать водопровод и канализацию, трудбы проходят точно по месту где по проекту должен стоять унитаз.
    В брата Савочки уже был случай при установке сантехники.
    Затопили соседей, строго попали в водопровод.
    м. ВИШНЕВЕ вул. Святошинська 35а. забудовник САВОЧКА Е.П


    Сантехникам я то сказал
    Что выделаете ребята?
    Но наверное надо было зайти в ОП и поднять там вопрос, но пока то да сё ........
     
    Авега нравится это.
  6. Детки-это святое и с грудничком нужно гулять на свежем воздухе,особенно сейчас ,когда такая замечательная погода.Натка,была бы мужчиной,с удовольствием и по соседски помогла бы Вам калясочку спустить и поднять,но так как селенки не хватит,а тащить по ступенькам не вариант,тк сломаем и рострясем авто малыша.Выход,а если созвониться с ОП и попросить включать лифт?Лифты ведь включают для рабочих застройщика.Сама видела.
     
  7. Светлан@

    Светлан@ Well-Known Member

    По поводу лифта, отдельная история..
     
  8. Evromisto

    Evromisto Well-Known Member

    ДЯКУЄМО!!!:)
    З повагою, ЖК "Европейське місто".
     
  9. Margarita_

    Margarita_ Active Member

    Ма
    Мартин! Вы очень позитивный человек. :super: Приятно иметь такого соседа. Вы из какого подъезда, если не секрет ?
     
    Dima i Gala нравится это.
  10. m@rtin

    m@rtin Well-Known Member

    4й... спасибо... stesn9us
     
  11. Evromisto

    Evromisto Well-Known Member

    Доброго дня.
    Дану інформацію, постараюся, надати до кінця тижня. Затримка зв"язана з тим, що дуже важливо зробити хоча б плитку та сходи в під"їздах, тому що потім зробити це майже неможливо.
    З повагою, ЖК "Европейське місто".
     
    m@rtin нравится это.
  12. dmiiiitriiiiy

    dmiiiitriiiiy Well-Known Member

    Вибачте, але у Вас якась відповідь цікава.
    Я питаю - що мішає дати людям ключі? - ви говорите, що стоять заглушки? і що? мені навіщо кран сусіда???? тобто я не можу користуватися своїм краном самостійно, поки не продадуть ту квартиру.
    Ок - дали мені ключ - записали мій тел. наказали мені - "ІНШІ КРАНИ НЕ ВІДКРИВАТИ". ОК! Все. - ви знаєте що відповідальний за кран відкритий на квартиру де заглушки - я (або той кому я передам ключ - сусіду)

    2) Ви б хотіли бачити нашу поведінку такою ж як у Вас?
    Я б хотів побачити Вашу поведінку коли в мене прорве кран в 12 ночі і я буду у відрядженні, а ви на ранок (десь до обіду ближче) побачити воду на 1-му поверсі (десь аж на парковці - враховуючи наш хороший тиск) і напевне подзвоните до мене з претензіями!!!

    не ображайтесь - я не сваритись зібрався просто у цьому питанні явно ЕМ не право і час триває (проблема наявна більше 1 тижня), а ви замість оперативного втручання в проблему пишете мотивацію мол так має бути.
    скажіть хто толком може дати відповідь на питання або його вирішити.
    Менеджери - з нами погоджуються кажуть то не ми рішаймо, ключник - я не при ділах - дав-забрав.
    прораб - іди до ключника - ключник до менеджерів - менеджери - ми не при ділах.
    от скажіть що робити?

    Я не зібрався вам розказувати про порядок передачі майна в користування, але ж ви розумієте, що це свого роду перешкоджання у володінні і користуванні майном.
    наприклад якщо я хочу закривати кран кожен день як іду на роботу (маю на то право) - мені бігати до вас? прийшов після 18:00 - не мийся бо запізнився. Квартира передана у користування разом з водою і то основне його благо яке прямо передбачена договором.
    Придумайте інші способи захисту від крадіїв. вище вже пропонувались.

    Гарного дня вам. Сподіваюсь ви почуєте, що я намагався Вам сказати.
     
    Авега, natka, Светлан@ и ещё 1-му нравится это.
  13. dmiiiitriiiiy

    dmiiiitriiiiy Well-Known Member

    Якщо, квартира продана, а Покупець її ще не прийняв за актом приймання-передачі з будь-якої причини, нести відповідальність за чуже майно ???
    З повагою, ЖК "Европейське місто".

    різні речі.
    Перехід права власності відбувається з моменту державної реєстрації правочину (дог куп-прод).
    Перехід права користування відбувається відповідним документом - договір оренди, акт приймання передачі, найм, тощо.
    Крім того, заподіяні збитки відшкодовуються винною особою. Тобто особою яка фактично користувалась майном і вчинила дії направлені на заподіяння шкоди, а не власником квартири. Наприклад майстер в мене робить ремонт на підставі договору виконання будівельних робіт. У разі заподіяння шкоди він буде нести відповідальність за потоп, бо він користувач води на момент заподіяння шкоди.
    Висновок, не важливо продана квартира чи не - важливо хто користувач а то що квартиру не прийняли по акту - Ваші недоліки і пробл.
    Короче кажучи -
    Юридично ви не мали права обмежувати доступ до кранів уже переданих у користування квартир (встановлювати замки).
    ті які вами не передані по акту в користування - будь ласка – хоч заваріть крани, но для обмеження доступу кранів - "проданих" - тре було чи згода власників (користувачів) чи хочаб іхне повідомлення про такі обмеження доступу.

    По шаблону - якщо відбудеться нещасний випадок і справа дойде до суду, то відшкодовувати збитки будете ВИ у всіх випадках навіть якщо квартира яка затопила - вже продана і у користуванні інших осіб.

    Вибачте за розтягування теми - я в потязі (у відрядженні) можу вести демагогію))))[/quote]
     
    Авега, natka, Михаил С.К. и 3 другим нравится это.
  14. rembrant_41

    rembrant_41 Well-Known Member

    обращаюсь к тем, кто уже установил или будет устанавливать магистральный фильтр на воду.
    обратите внимание на то, что колбу необходимо закручивать РУКАМИ, и не со всей дури. ключ что идет в комплекте предназначен только для того, чтобы открутить колбу перед сменой фильтрующего элемента.
    это очень важный момент, и может вас спасти от потопа...
    ЗЫ: пережатая колба имеет свойство трескаться...
     
    Potapchik и Авега нравится это.
  15. densh

    densh Active Member

    И не только пережатая, дешевые прозрачные колбы за 100 грн срывает на ура.У меня квартира к каморке со счетчиками примыкает - походу стену нужно однозначно гидроизоляцией покрывать :)
     
    Авега нравится это.
  16. rembrant_41

    rembrant_41 Well-Known Member

    не всегда цена играет роль. себе устанавливал такой http://water-ua.com/product/fhpr34-hp1/ на 10 атм расчитан...
     
  17. Учасник

    Учасник Well-Known Member

    Шановні мешканці та інвестори ЖК Европейське місто!
    Хочу підняти питання, щодо улаштування тротуару в сторону сільської ради від нашого ЖК (хоча б до магазину «КУТ»), у зв’язку з небезпечністю ходити по узбіччі дороги, особливо у вечірній час в момент пікового навантаження траси на Крюківщину. З дітьми, наприклад в дитячий садочок чи заклад охорони здоров’я по узбіччі взагалі страшно ходити, а в зимовий період узбіччя як такого не буде (перевірено минулої зими). Також слід зазначити, транспортні засоби є не у всіх жителів ЖК.
    Виходячи з вище викладеного, звертаюсь до Вас з пропозицією:
    - з підписами мешканців нашого ЖК подати клопотання до сільської ради з вищевказаного питання.
    - написати лист з підписами нашому забудовнику (Савочці) з проханням посприяти у вирішенні даного питання.
    Хто готовий прийняти участь/посприяти зі свого боку – прошу повідомити мене. Також майте на увазі, прийдеться мабуть брати участь і фінансово.
     
    Potapchik, Ryslana, Авега и 2 другим нравится это.
  18. Михаил С.К.

    Михаил С.К. Well-Known Member

    Я готов! А финансово на взятку?
     
    KMM нравится это.
  19. Учасник

    Учасник Well-Known Member

    вероятность 0,99 что ответят - НЕТ ДЕНЕГ, и ляжет все в долгий ящик до востребования. Поэтому как вариант - самим сбрасываться полностью или частично.
     
  20. Вы просто не знаете о каких суммах идет речь,тогда бы не написали сбрасываться.Эти работы ну очень дорогие.
     
    Евгенио нравится это.

Поделиться этой страницей