ЖК Сакура

Тема в разделе "Вишневое", создана пользователем Trump... Donald Trump!!!, 9 ноя 2014.

  1. DOMINIKA

    DOMINIKA Member

    Ми з питанням стiклення балкону звертались в ППО (так як ремонт на фiнiшнiй прямiй, 1 поверх i балкон з кiмнати, а не з кухнi) i нас направили в ЖЕК, там дали вимоги до стiклення i ми все зробили! I не тiльки ми, а ще декiлька квартир в 1 будинку i правильно зробили!!!! Вже згаяно i так багато часу!!!


    Ми з другоi cекцii, 1 поверх, щойно винесли все свое смiття i не тiльки бiля нашого пiд"iзду! Залишилась цегла i куски плитки сiрого, салатового... кольорiв. Впевнена, що власники вмiзнають свое "колишне добро" i викинуть в контейнер! Дуже дякую за розумiння
     
    Последнее редактирование модератором: 7 авг 2016
    Tymy нравится это.
  2. Добрый день! И как всеже прошла встреча сегодня?
     
  3. Велике прохання, жителі першого будинку, приберіть своє сміття, хто складав його біля підїзду за відсутності прицепа, будьте людьми!!! Прицеп для сміття вже підвезли під самі двері, як так можна гадити!!! Я думаю, забудовник має вивісити оголошення, хто не прибере за собою, того штрафуватимуть і це буде справедливо !!! Давайте будемо охайними і забуваємо СССР, що за нас хтось має щось робити, бо я мол пару сотень заплатив то нехай мені виносять ...
     
    natali_happy нравится это.
  4. Tymy

    Tymy Active Member

    image-0-02-01-7c721663dc9dc5a76882c47a9784f19a778fdc035a44d372dc14ccd1d9c55e4f-V.jpg image-0-02-01-115610a8284f558911b64c172dc416eca82d5886be0c3f69ae8b7bec4f177b88-V.jpg У нас біля 2-го під'їзду-красота вже!!!Дякую,тим хто по трошки прийняв в цьому участь....ми навіть позамітали і в під'ізді і під під'їздом і корона не впала,надіюсь більше не побачити під своїм під'їздом мусор.Хочеться вірити,що ніхто нишком його не буде ставити)))yr9yr9:beer:
     
    Tanichka, Лерчик, Summer Bouquet и ещё 1-му нравится это.
  5. natali_happy

    natali_happy Active Member

    Клас!! Оце ж ви молодці!)) Яка краса, аж приємно глянути!) Біля нашої 4 секція було найменше сміття( може Того що ми свій винесли)) І мені також щоразу як заходжу в під'їзд, хочеться позамітати ( певно в понеділок так і зроблю)! yr9 Давайте всі візьмемо приклад!)
     
    Summer Bouquet нравится это.
  6. Ключі дали відчепно , (щоб не загострювали питань глобальних), якогось АДМІНІСТРУВАННЯ нуль ,в будинках вже зданих хаос , а ВИ хочите якогось толку?КАртинка по по другому будинку не міняється вже півроку (не рахую утеплення і покраски фасада ),ВОНИ різко виставили охорону з дубінками? значить форум читають ( пішки) . А ЩОБ БАЧИВ ХАХЯЇН БУДІВНИЦТВА НАПЕВНО ПОТРІБНІ ЦЕНТРАЛЬНІ КАНАЛИ ТЕЛЕБАЧЕНЯ ( Войцеховському допомогло ДИВИСЬ і ці замітять свої проблеми) ? ТО ЯК ФОРУМЧАНИ БУДЕМО ЩОСЬ РОБИТИ ОРГАНІЗОВАНО ?( чи будемо читати МАРАЗМ всяких Нікіфоровних?)
     
  7. DOMINIKA

    DOMINIKA Member

    Пропоную зробити свое соцопитування на рахунок встановлення газ котлiв в квартирах!В кого встановлений, хто над цим працюе i хто знае точно, що у сусiда вже е, пишiть номер квартири.
    I велике прохання до всiх iнвесторiв 1 будинку - швидше, будь ласка, встановлюйте котли! Котел встановити - це ж не ремонт зробити!
    Ми з другоi cекцii, 1 поверх, щойно винесли все свое смiття i не тiльки бiля нашого пiд"iзду! Залишилась цегла i куски плитки сiрого, салатового... кольорiв. Впевнена, що власники вмiзнають свое "колишне добро"


    Квартира 19 - встановлений, 18 - встановлений...
     
    Последнее редактирование модератором: 8 авг 2016
  8. Sabbah

    Sabbah Active Member

    Шановні, чи може хтось розказати як вчора пройшла зустріч? Бо щось підозріло тихо...
     
  9. Tymy

    Tymy Active Member

    Те що Нікіфоровна засланий козачок-це ще явним стало з перших її постів і аж бісить коли вони оправдовується,що це не так))))
    Толку ми вчора зібралися,по-перше нас мало зібралося,хоча на форумі значно більше підписалося,що буде,дякую за те,що до нас приєдналися піонери з Ватутіна,адже в них та сама проблема.Нам знову пообіцяли-цяцяли)))
    Наш форум марафетять от ми і не можем зібратися без іхньої підготовки,а щоб так зібратися і можна було щось вирішувати треба було вчора щоб зібралось нас чимало,тоді б обмінялися номерами і вже на слідуюючий раз в тел.режимі вирішували і домовлялися а так уви......
     
  10. Я высказываю свое мнение, мне кажется здесь каждый имеет право на слово!!
    А вот по поводу "засланого козачка", Tymy и Наташа 2, я не отменно приглашу вас к себе в гости, что бы поближе познакомится)))
     
  11. neighbor_new

    neighbor_new Active Member

    Форум читают - ясное дело. Поэтому готовятся - в сборах и митингах толку нет.
    Пионерский квартал на ранних стадиях собирал инициативную группу и писал заявы.
    Про пишите номер квартиры - не советую здесь писать. Лучше в вайбере создать группу.

    И еще, дорогой застройщик, митинговать не собираюсь, но обещаю - если ситуация не начнет двигаться, буду писать о ситуации на каждом сайте, который найду.
     
    natali_happy и Tymy нравится это.
  12. Ali-Ali

    Ali-Ali Active Member

    Нечего себе, какая красота))) Соседи посоветуйте а какой котел лучше всего поставить, то есть какой фирмы??
     
  13. Я совсем недавно стала инвестором "Сакуры", видимо меня эта ситуация ещё не так сильно цепляет!! Моего позитива тоже на долго не хватит, если ситуация не будет меняться, я молчать не собираюсь!
     
    VadymUsyk нравится это.
  14. VadymUsyk

    VadymUsyk Member

    Так что Вам на встрече сказали?


    Я думаю Вы понимаете, что столько негатива от инвесторов 1го дома не просто так)
     
    Последнее редактирование модератором: 8 авг 2016
  15. Tymy

    Tymy Active Member

    Ну от якщо ви дійсно інвестор і зовсім стала ним нещодавно,то можливо вас і не чіпляє.А от ми як рік назад інвесували,то 1-й буд повинен був здатися ще в жовтні,потім в грудні а потім в січні,лютому і ......короче з горем пополам отримали ключі в кінці квітня.Так як жити немає де,змушені були зразу приступити до ремонту,зробили майже все,чоловік там навіть живе вже....і що ми маємо-вгепано купіщю грошей в ремонт,газ не пущений-немає гарячої води,ладно це дрібниці,їсти можна зготовити в мультиварці,але це попочатку,а далі....а далі планувала якось і я планувала з дитиною переїхати,а якщо не буде газу-то куди переїжати ???+поклеєні шпалери-не буде газу до поч.отоп.сезону-що з ними буде????потолками????ну і + будинок не здається без пуску газу в експлуат.а значить я роблю ремонт і проживаю не зрозуміло в чиї квартирі так як документів на право власності не маю....і це я написала за себе,але таких як я багато....от через це і весь кіпіш....дуже хочеться надіятись що все занчиться хепіендом!!!!Що все таки забудовник дійсно залишився ще добросовісним тому що саме його нам порекомендували і всім остальним інвесторам.....
    А в з приводу Європейського міста-там все на відмінно,не почуткам знаю,знайомі там живуть...і чесно дуже жалію що не зупинила свій вибір саме в ЄМ в свій час.....наче все сказала...
     
  16. Miracle-

    Miracle- Member

    аргумент про гости это конечно хорошо, только одно другому не мешает :)

    можно в кратце суть того, что наобещали?
     
  17. Увы, но на встрече меня не было!
    Да, видимо не просто так, ну время покажет!


    Искренне сочувствую Вам! Мне тоже этого застройщика посоветовали, и надеюсь меня не разочаруют. Мыслим позитивно)))Амммм....
     
    Последнее редактирование модератором: 8 авг 2016
  18. Tymy

    Tymy Active Member

    Наобіцяли все що повинні зробити-до кінця серпня.
    В минулому місяці як ми збиралися то все це обіцяли до кінця липня,з обіцяного зробили тільки асфальт....
    Робіть висновки самі:mad:
     
  19. natali_happy

    natali_happy Active Member

    В нас така сама ситуація з ремонтом як і в Tymy. До середини серпня мусимо заїхати, тому ремонт закінчуємо вже а стрьом залишається!! В нашій 4 секції ,до речі вже три квартири живуть. Я думаю до вересня як мінімум пів будинку заселиться, тому , якщо до вересня ніяких здигів не буде ми під ППО будемо щодня!!shaman


    До речі, за котли! Давайте пришвидшемо процес! Нам вчора пообіцяли смс-розсилку, але давайте не чекати її, а самі хто постав вже котел одразу набераєте ППО і кажете -квартира така-то котел стоїть. Спробуєм. dergite men9 7-ro
     
    Последнее редактирование модератором: 8 авг 2016
  20. Tymy

    Tymy Active Member

    ночувати будемо,розгорнемо табір під ппо і будемо ложками стукати))))з іронією сказано,все ж таки не хотілося б щоб до цього діло дійшло!!!!!dergite men9 7-ro
     

Поделиться этой страницей