ЖК Сакура

Тема в разделе "Вишневое", создана пользователем Trump... Donald Trump!!!, 9 ноя 2014.

  1. Були в суботу в ППВ, сказали з 20 числа будуть самі обдзвонювати інвесторів на видачу ключів. Попередньо не записуюють.
     
  2. Сусіди з першого будинку, цікавить таке питання, а вам уже приходять якісь платіжки за комуналку?
     
  3. Tymy

    Tymy Active Member

    Ще пока не було.Але сказали,що з 1.07.вже буде нараховуватися мвітло,вода.
     
  4. Tanichka

    Tanichka New Member

    Напишіть, будь ласка по яких тарифах будуть виставляти платіжки. Мене цікавить чи по тарифах затверджених НКРЕ, чи вони захочуть ще добавить від себе щось в платіж. Дякую. Якщо по правильному, то кожен платник має мати свої договори на світло, воду, газ з організаціями, які безпосередньо являються виробниками та надавачами даних послуг.
     
  5. Tymy

    Tymy Active Member

    З практики Піонерського кв.то вони платять по тарифам завищеним,які установлює ПК,а потім ще тягнуть час,мотивують,тим,що ще Киівобленерго не дав відповіді чи ще багато якими відговорками.З цим там проблематично як із усім остальним,поки жильці не збируться і не устроять скандал,доти не здвинеться з місця жодна справа.
    Знаю що люди плотять і по 4 а той і по 6 місяців за двойними тарифами
     
  6. Лерчик

    Лерчик Active Member

    Видимо и по этому поводу мы будем собираться... :(


    Кстати, а сколько в среднем будет коммуналка за однушку? Я понимаю, что у каждого счетчики, но надо морально готовиться...
     
    Последнее редактирование модератором: 26 июл 2016
  7. natali_happy

    natali_happy Active Member

    Доброго дня,сусідам! Ну що, приїхала я в Сакуру, і здається мені що не так все й погано в другого будинку)) Оцініть самі ( фото зроблені щойно)
     

    Вложения:

    Tanichka, Лерчик, Werty4 и 2 другим нравится это.
  8. Slev111n

    Slev111n Member

    Только вот вопрос, почему монтаж труб газа до сих пор не сделали.
     
  9. Натали за фоточки как всегда Огромное спасибо!))))
     
  10. neighbor_new

    neighbor_new Active Member

    Скажите, а кто-то пробивал вопрос самостоятельного похода в газовую службу? Может, соберемся и сходим? Кто-то сталкивался с таким решением газового вопроса? Просто знакомые из других ЖК говорят, что они так делали.
     
  11. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Шановне товариство хто може на пару днів дати своїх штукатурщиків, або знає тих хто рядом там)))))? Дуже треба їхні послуги.
     
  12. Natalyao

    Natalyao Active Member

    первый дом: в ППО опять очередная басня. Работают с газовой службой, чтобы включили газ без котлов))) По требованиям газовщиков, в доме должно быть установлено не менее 90% котлов. НО: жильцы отказываются ставить, так как там такие двери, что их ребенок вынесет.... Вот и боятся ставить ибо стырят. Как вам такое?
     
  13. neighbor_new

    neighbor_new Active Member

    Бред. Давайте сами сходим к газовщикам.
     
  14. Tymy

    Tymy Active Member

    Давайте сходимо.Бо мене так вже це все бісить......:mad:dergite men9 7-ro
     
  15. Natalyao

    Natalyao Active Member

    Когда собираемся? И кто-то знает, куда идти?
     
  16. Sabbah

    Sabbah Active Member

    В ППО сьогодні сказали, що після обіду почнуть прозвонювати на видачу ключів по другому будинку
     
  17. natali_happy

    natali_happy Active Member

    А звідки вони знають в кого стоїть котел, а в кого ні? В нас вже стоїть, а у вас?
     
  18. Якщо комусь подзвонять, відпишіться. Чи вони будуть дзвонити тим кого немає на форумі.
     
  19. 2 будинок! Будемо вдячні за інформацію щодо видачі ключів!
     
  20. З приводу пуску газу і котла, мені здається це нова казка. Просто ГРП ще не дороблене біля наших будинків. В Піонерському кварталі в друзів котла немає і ще не скоро і буде, а газ уже більше місяця як пустили і таких квартир там багато -це Б. Хмельницького 59. Наша менеджер нам говорила що на газ можна розраховувати на жовтень.
     

Поделиться этой страницей