ЖК Сакура

Тема в разделе "Вишневое", создана пользователем Trump... Donald Trump!!!, 9 ноя 2014.

  1. Айяй

    Айяй Member

    Тоже верно...
     
  2. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Близько 8 тисяч грн (робота + матеріали), це по прайсу дизайнума.
     
  3. Werty4

    Werty4 Active Member

    А можно прайс посмотреть, пожалуйста? И это я так понял без учета штробления. Они улаживают провода до штукатурки на кирпич.
     
  4. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Скажу вам таку штуку, роблю сантехніку зараз і смєту по матеріалам я вирішив досконально кожну позицію (до штуцера) перевірити в інтернеті. Витратив цілу ніч на це діло, але ця ніч коштувала мені 1600 грн економії тільки на трубах, штуцерах і трійниках. А на газовому котлі від розрахунків дизайнуму вийшло економніше на 4000 грн!!! і котел на порядок кращий. Короче, якщо рахуєте кожну тисячу, то вам доведеться це робити самим або постійно надзіратєлєм стояти над бригадою.
     
    Taniushik нравится это.
  5. Werty4

    Werty4 Active Member

    Так воно то так, але не погано б було, якби ми ділилися своїми надбанями поміж собою, скільки б ночей було для інших зекономлено, а грошей тимпаче. Так що будем раді, якщо поділитесь напрацьованим.
     
  6. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Зараз на роботі, чеки дома, але там просто сума і папірець-схємка розєток і вимикачів з лампочками. В цю суму вони розвели десь 15 розеток, 5 вимикачів, 1 лінію під потужні прилади (кондиціонер, електропіч, пральна+бойлер). Ну і автомат поставили, лінія на розетки, лінія на світло і лінія на плитку з кондиціонером. Але знаете згадав, що ще і за роботу заплатив і сумарно десь 12 тисяч вся електрика вийшла.


    Якщо треба можу свою смєту по сантехніци викласти.


    Можливо комусь час зекономить. Сантехніка.
     

    Вложения:

    • РФ 10970.pdf
      Размер файла:
      81,3 КБ
      Просмотров:
      487
    Последнее редактирование модератором: 23 июл 2016
    Slev111n и Werty4 нравится это.
  7. natali_happy

    natali_happy Active Member

    Сусіди, кому потрібен унітаз для ремонту? Віддамо, так як взяли за 150 грн. Пишіть)
     
  8. Sabbah

    Sabbah Active Member

    нові фотки виклали


    Якщо нам до кінця місяця видадуть ключі, і пропозиція ще буде актуальна, то ми заберемо
     
    Последнее редактирование модератором: 23 июл 2016
  9. Айяй

    Айяй Member

    Ну ничего себе! А ну посмотрим!) Они то долгожданные!
     
  10. Werty4

    Werty4 Active Member

    А я после вас, если новый покупать будете:)
     
    Последнее редактирование модератором: 23 июл 2016
  11. Sabbah

    Sabbah Active Member

    Werty4 нравится это.
  12. Главное что это не наш застройщик!!!
     
  13. Werty4

    Werty4 Active Member

    С этого и нудно было начинать пост, а то и я чуть уже не ТОГО....
     
  14. Согласен) Напугал Вас чючють)
     
  15. Вчора були в Крюківщині зазирали на Сакуру через паркан труби для газу лежать на купі за другим будинком ніхто не монтірує прибудинкова територія також без змін ,то про які ключі 20 липня йде мова? Получається як у пісні Гребенщикова Нас с тобою нає.....?
     
  16. Лерчик

    Лерчик Active Member

    ППО усиленно уверяет, что все без изменений. Но 20-е уже скоро, увидим-с что и как.
     
  17. enlit

    enlit Member

    Я думаю что пока не будет обмеров или замеров квартир БТИ, пока не подведут газвые трубы до дома, никто нас туда не пустит. По крайней мере так было в первом доме. Только после всего этого есть шанс получить ключи. Но хочется надеяться на лучшее....
     
  18. Tymy

    Tymy Active Member

    Особисто ми отримували ключі одні із перших,ну у всякому випадку я перша написала про одержання ключів,так от,давали нам іх до замірів БТІ.То думаю,що вам почнуть видавати іх як і обіцяли,щоб не було паніки.Тільки толку від тих ключів немає,якщо маєте перепланування робити.Так як в першому буд. ремонти роблять-зробили одиниці,бо багато хто має виносити стіни і т.д.от і сидять 3-й місяць і чекають,поки забудовник роздуплиться і почне виконувати не тільки своі обіцянки а й і обов'язки.
     
  19. enlit

    enlit Member

    Скажите а Вам как ключи выдавали-по секциям? Или как?
     
  20. Tymy

    Tymy Active Member

    Ну ми з другоі секціі,а отримали одні з найперших або самі перші,бо ми якраз були за тиждень збирались із сусідами щоб виясняти коли це вже будуть коючі і т.д.то до нас вийшли і сказали щоб ми йшли і записуввлися на видачу ключів.не по секціям.От ті хто позаписувалися-отримали а потім почали мабуть обзванювати всіх остальних тільки вже по секціям.Такшто совітую і вам іхати записуватися,якщо не хочете довго чекати.
     

Поделиться этой страницей