ЖК Сакура

Тема в разделе "Вишневое", создана пользователем Trump... Donald Trump!!!, 9 ноя 2014.

  1. anna_13.

    anna_13. Member

    О сроках оплаты разницы в площади и подписании основного договора у меня такое прописано:
    2.3. Остаточні розрахунки за різницю між фактичною та проектною площами Квартири здійснюються відповідною Стороною в день укладення Сторонами Основного договору.
    3.1. Укладення Основного договору має здійснитись не пізніше двох місяців від дня введення в експлуатацію Будинку, але за умови виконання Покупцем пункту 4.1 цього Договору. У попередньо узгоджений час та місце Сторони мають прибути до робочого місця нотаріуса готовими для укладення Основного договору – мати при собі всі необхідні документи, кошти, повноваження тощо.
    6.1. Цей Договір набирає чинності з моменту його підписання Сторонами, і діє до укладення Основного договору, не пізніше ніж 29 червня 2016 року включно, але в будь-якому разі до повного виконання сторонами своїх зобов’язань.
     
  2. Tymy

    Tymy Active Member

    Нам наша менеджер сказала,що бажано в день отримання ключів ,але з ними можна домовитися,щоб трішки відтягнути часу.
    Сусіди перших поверхів,хтось думає чи має грати на вікна ставити?Мене це питання дуже хвилює,я б цього дуже не хотіла,але панорамне вікно низько знаходиться,не знаю що робити,в кого які ще думки з цього приводу?
     
  3. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Краще сигналізацію ставити, знайомого винесли недавно і навіть не перший поверх був...
     
  4. Dadecc

    Dadecc New Member

    098 510 9201
    Дмитрий
    Мой друг из Черкасс, делают всё и как надо и по адекватным расценкам, и я, ремонт буду делать через него. Но у меня есть окно в месяц/два. Но может у него хватит людей на несколько объектов. Звоните, уточняйте.
    Ещё делают 3д панели......примеры на фотках.
     

    Вложения:

    Последнее редактирование: 23 апр 2016
  5. Troleybus

    Troleybus Active Member

    І народ тащиться від такого?))))))
     
    Dadecc и Tymy нравится это.
  6. ось ще фто
     

    Вложения:

    Werty4, Dadecc, anna_13. и ещё 1-му нравится это.
  7. Айяй

    Айяй Member

    Всем привет!
    Проезжал мимо и хочу сказать, что работа кипит! Сделано очень много. Второй дом почти закончили обшивать, перед ппо убрали ограждение (см фото выше), место под дорожки ограждают, бордюры ставят, перем первым домом трактор что-то роет...
    Вобщем ударные темпы! Мне понравилось!
    Сегодня обещают новые фото на сайте.
     
  8. Dadecc

    Dadecc New Member

    Я, нет. Фотки просто как пример.
    А тащусь от лофта, но жена не даст новьё превращать в старьё))
     
  9. Bob77

    Bob77 New Member

    Всем привет!
    У меня первый этаж. (единичка) плюс 0,9 м2. Планирую после получения ключей перемерять квартиру и только поле этого произвести оплату. Согласно договора оплата производится исходя из текущего курса доллара по НБУ. Так что шара не влетит.
    Удачи!
    PS
    Кто то уже задумывался над системой управления нашим домом в свете нового законодательства?
     
    Werty4 и Dadecc нравится это.
  10. Проезжал мимо и хочу сказать, что работа кипит! Сделано очень много. Второй дом почти закончили обшивать, перед ппо убрали ограждение (см фото выше), место под дорожки ограждают, бордюры ставят, перем первым домом трактор что-то роет...
    Вобщем ударные темпы! Мне понравилось!
    Сегодня обещают новые фото на сайте.

    Это точно, глаз радуется )))
     
  11. enlit

    enlit Member

    Что-то не спешат фото новые выкладывать. Хотелось бы уже взглянутьна то, что там уже сделали за эти 13 дней.
     
  12. Sabbah

    Sabbah Active Member

    Хто записаний на вівторок ключі отримувати?
     
  13. Анжей

    Анжей New Member

    У кого однушка в первой секции кв. 4; 12 сколько у вас дополнительных метров посли замеров БТИ.
     
  14. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Я.
     
  15. Tymy

    Tymy Active Member

    І ми на вівторок записані.
     
  16. Sabbah

    Sabbah Active Member

    Прошу після отримання відписатись. Цікаво ж, дадуть чи ні? Ми за Вас вболіваємо))
     
    Arhangil и natali_happy нравится это.
  17. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Дякую! Відпишусь звістно.
     
  18. Tymy

    Tymy Active Member

    Нам завтра за ключами,але мені дуже цікаво як ми зможемо пройти до свого під'ізду,ніякоі стежки не передбачено,все перерито.Я в шоці.Я уявляю що завтра нам дадуть ключі і скажуть як завжди,що пройти в будинок не можна.....
     
    Sabbah нравится это.
  19. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Мені пофігу, мені головне мати доступ щоб почати проектування. Як закінчу інжиніринг, то вже й дорожки покладуть.
     
  20. Доброго вечора майбутнім сусідам!;) Сьогодні були у відділі продаж. Біля першого будинку активно працювали на прибудинковій території. Було два трактори, коли ми були саме машина привезла бетон, заливали доріжки. Ми нарахували чоловік 20, такщо я думаю що доступ до будинку зроблять. Мені сподобалось:super: Хто є з нашого третього будинку то там заливають сваї:bravo:Хто завтра іде за ключами бажаю удачі:beer:
     
    natali_happy нравится это.

Поделиться этой страницей