Софіївська Борщагівка, Волошкова 74, забудовник Савочка Є.П.

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Олег, 7 дек 2011.

  1. yaRoman

    yaRoman Active Member

    оскільки я так і вважаю, що ця тема про квартири то не буду особливо займати ваш час на тему граматики :super:
     
    AlexZ нравится это.
  2. <Катя>

    <Катя> Well-Known Member

    так,ребята,а ну-ка разобрались по профессиям..надо тоже табличку создать,кто из будущих соседей чем занимается,чтоб знать к кому обращаться,если что...yr9так и жить легче,знаешь,например,этажом ниже живет юрист,на твоем этаже парикмахер,этажом выше - повар...,педагоги,инженеры,электрики,компьютерщики,переводчики,и другой трудовой коллектив - объединяемся:bravo:
    шучу...а если серьезно,то просто хорошо дружить с соседями,хотя бы на уровне "привет-пока"!:beer:
    Пы.сы:больше не буду флудить,честно;)
     
    Sveta нравится это.
  3. Олег

    Олег Member

    Сьогодні бачив труби красили жовтою краскою, мабуть буде GAS!:)
     
    Sveta нравится это.
  4. <Катя>

    <Катя> Well-Known Member

    да-да!!!!это должен быть он!Олег,а вы видели трубы ,протянутые по периметру дома,раз их уже красили?
     
  5. Олег

    Олег Member

    Та нє, просто труби лежали, а мужики красили...
     
  6. Віта

    Віта Active Member

    А що з котлами їх розпочали ставить?Саша ти вроді в будину буваєш частіше отпишись що там новенького:rolleyes:
     
  7. Sveta

    Sveta Member

    Дерев не буде? Катя звідки така інфа?


    Наташа, підкажіть будь ласка де Ви віднайшли Дениса з 18 квартири? Я його чомусь на форумі не зустрічала. Хоч я не дуже активний письменник тут, зате активний читач:rolleyes:
     
  8. <Катя>

    <Катя> Well-Known Member

    Свет,так там получается где мое кухонное окно - лавочка стоит,так что даже если будет дерево в будущем,то оно не сильно помешает,может только а комнате сына немного меньше света будет...


    по-моему это знакомый Наташи!
     
  9. Віта

    Віта Active Member

    да-да точно)))


    Чому ніхто не пише що в будинку роблять на данному етапі
     
  10. <Катя>

    <Катя> Well-Known Member

    да,согласна,соседи,кто был на доме,или собирается ,сообщите хоть что-нибудь...я туда ещё долго не попаду:(
     
  11. Віта

    Віта Active Member

    Ми з Наташою у вівторок поїдемо в будинок ,якщо до того часу ніхто не напише що там роблять -то ми тоді вже отпишемся,пофоткаєм.....;) Ніхто не телефонував у офіс ,коли документи будуть готові -я вже не можу дочекатись:)


    Бо і ремонт не хочем починать поки не буде док. і вже ждем ждем нетерпиться:pвже хочеться шось робить
     
  12. <Катя>

    <Катя> Well-Known Member

    Вит,буду ждать с нетерпением новостейkissа за документы ,последний раз,когда разговаривали с Мариной,она сказала,что в конце сентября наберут...


    и правильно,зато после получения документов в СВОЕЙ квартире будете делать ремонт!!;)


    ну во всяком случае трубы есть,хоть и не проведенные;):D​
     
  13. Віта

    Віта Active Member

    Це ж і я хочу запитать коли точно вже будуть в середині чи в кінці місяця,бо в мене свої плани і мені потрібно конкретно знати на що розраховувати -для мене це важливо,бо сижу ні туди ні сюди ....Скоріше б вже :rolleyes:
     
  14. <Катя>

    <Катя> Well-Known Member

    когда что-то узнаешь,дай знать,плиз:SOS: !а то у меня тел отключен,карточка местная,если будут звонить-не дозвонятся ...
     
  15. Віта

    Віта Active Member

    ОК!а ти уже і в гості не приїдеш?:(
     
  16. <Катя>

    <Катя> Well-Known Member

    надеюсь,что приеду через пол годика!:bravo:во всяком случае живу мыслями об этом дне;)
     
  17. natata

    natata Well-Known Member

    денис, це мій давній знайомий, який сам купив з самого фундамента квартиру і мені порадив, коли я шукала...ось
     
  18. Sveta

    Sveta Member

    Я була сьогодні в будинку. Вихідний, тому в нас було тихо. На Щасливій штукатурять будинок ззовні, зробили досить велику кількість роботи. Познайомилась з сусідкою з 16 квартири, звуть Наташа. Вона майже закінчила ремонт в квартирі і вже живе там. Труби на довгоочікуваний газ лежать позаду будинку, частина з них пофарбована, частина ні. Котли і все інше... навіть і не було кого запитати......:(
     
  19. Віта

    Віта Active Member

    Живе там круто))):rolleyes: а якже комунікації ? а котла потім їй будуть ставить я так розумію ремоту її не нашкодять -ну взагалі це не грязне діло)))) Ну що молодець Наташа з 16 :bravo::super: РЕСПЕКТ ......А ми шось ніяк не можем дорваться до ремонту хочеться спочатку власниками стать документально а вже потім тобить шо захочеться...:p


    А газ,котли і все інше будуть мабуть потім за пару днів доганять роботу,яка 3 місяці стояла:build:
     
  20. Sveta

    Sveta Member

    Вона сказала, що вода в неї є, відносно електроенергії я забула запитати, але певно також є. Котли, я так зрозуміла, що ще не ставили, але це лише мої припущення. Тобто суттєвих змін немає... лише в мене в квартирі зник кудись підвіконник:eek:
     

Поделиться этой страницей