Софіївська Борщагівка, Волошкова 74, забудовник Савочка Є.П.

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Олег, 7 дек 2011.

  1. yaRoman

    yaRoman Active Member

    Листи то таке а повідомлення про доставку посилок з eBay потрібно ж кудись кидати )))) ну то таке скинемось тай поставимо
     
  2. Віта

    Віта Active Member

    да це не проблема.Головне щоб нам все попідключали і воно періодично не пропадало
     
  3. natata

    natata Well-Known Member

    Романе, а чому ви без ави, поставте якусь рослинку)))))
     
  4. Shurik

    Shurik New Member

    Добрий вечір. Хто може підказати стосовно податку доходу громадян - він дійсно повинен оплачуватися покупцем і скільки він складає?
     
  5. natata

    natata Well-Known Member

    однокімнатна квартира - близько 2000 долларів..а ви з якої квартири?
     
  6. Shurik

    Shurik New Member

    А його завжди повинен покупець сплачувати?
     
  7. natata

    natata Well-Known Member

    а ви завжди на питання питанням відповідаєте? хитрий
     
  8. Shurik

    Shurik New Member

    Я не хитрий - просто цікавлюсь... Стосовно квартири ще не визначився
     
  9. natata

    natata Well-Known Member

    визначитесь,вам там пояснять
     
  10. Andrii

    Andrii New Member

    На Волошковой 75квартир, а это учитывая удаленность от общественного транспорта примерно столько-же автомобилей (70-80шт), и к соседнему дому еще сотня, где разместить этот автопарк?
     
  11. natata

    natata Well-Known Member

    вы знаете, это жилье эконом класса, люди берут кредиты на 1- ком квартиру, автомобилей максимум 20 будет... на форуме где-то уже писали, что Савочка выкупил участок рядом для автостоянки, более подробно спросите в отеле продаж или работников офиса
     
  12. Andrii

    Andrii New Member

    Значит в Вашей семье, natata, нет автомобиля, или Вы расчитываете что у соседей не будет? Авто можно найти за любые деньги, его себе может позволить любой громадянин, а вот квартирку... от 1000 бакъсов квадрат...мягко говоря не каждый.
     
  13. Віта

    Віта Active Member

    Ну да я з вами згодна квартиру не кожен може собі дозволити а авто кожному потрібне враховуючи що будем жити не так близько до" всього" я щас особо теж не думаю за стоянку хоть донедавно в мене два авто було а щас продали за квартири то я про це не думаю, але стоянка обовязково потрібна враховуючи що машин може бути на три будинки около 300 ато і більше але я думаю застройщик цей ход продумав обовязково і тут переживать нема зашо він же розраховував що місце не близьке машини у кожного будуть а у того в кого діти то полюбе повинні бути авто бо на скільки я знаю що того самого лікаря чекати поки приїде з Боярки бо вроді до них прикріплений наш будинок -то можна недочекатись .Не переживайте стоянка буде.І в майбутньому через років 5 тут взагалі все буде і лікарня можливо сільська наша,супермаркети ,садочок,магазини-короче все-район молодий розстроїться тим більше все поле розкуплене піфд забудови так що у нас буде своє чудове гарно міні місто ;)


    а нащет податка то в нашому випадку ми платимо налог і за себе і за застройщика так як застр.фіз.ліцо
     
  14. Andrii

    Andrii New Member

    Если застройщик продумал почему не хвастается? У нас будет окраина района, т.к. на юго-востоке аэропорт, как раз с его стороны логично была бы стоянка.
     
  15. natata

    natata Well-Known Member

    моя семья состоит из одной меня, машины у меня пока что нет, не совсем хочу.... лучше мужчину с машиной))))))


    возле нащего дома стоянка предназначена на 10 авто не больше..но можно через дорогу и с боков ставить..наш народ найдет местечко


    а вы из какой квартиры?
     
    Sveta нравится это.
  16. Shurik

    Shurik New Member

    Добрый вечер. Кто подскажет сколько стоит поштукатурить потолок и вытянуть сатенгипсом?
     
  17. Віта

    Віта Active Member

    на скільки я знаю потолки не штукатуряться а стіни перетираються сатангіпсом....а нащет потолків то гіпсокартоном думаю всі обшивають так принаймні надійніше і краще .а скільки робота коштує самій цікаво думаю чуть пізніше напишуть інші так як у нас є ті хто зара роблять ремонт уже почали і ті хто закінчують .Можу сказать точно шо скільки матеріала на квадратуру нада скільки і за роботу нада заплатить.В мене батько будівельник як побачу його спитаю розценки
     
  18. Shurik

    Shurik New Member

    Дякую
     
  19. Віта

    Віта Active Member

    Шурік а ви ще квартиру не вибрали а вже цінами цікавитесь на ремонт-повірте не мало потрібно коштів


    А ви хочете придбати в нашому будинку чи в сосідньому чи так просто на майбутнє підщитуєте-продумуєте?


    А нащет документів що так багато потрібно заплатить за податок 16000 грн.я сама не в захваті за ці гроші можна ремонт зробить а приходиться нашій бідній державі податок заплатить але шо робить..
     
  20. Sandra

    Sandra Active Member

    нам наши рабочие ориентировочно сказали 70 грн. кв.м., и за гипсокартонвую конструкцию 80 грн. кв.м. Когда закончат и мы расплатимся скажу точнее. Это без покраски. Но делают они классно. Мне их работа понравилась.
     

Поделиться этой страницей