Вишневый, ул. Октябрьская, "Білоцерківський ДБК"

Тема в разделе "Вишневое", создана пользователем natavit, 23 дек 2013.

  1. Anitta

    Anitta Active Member

  2. Sergey49

    Sergey49 Active Member

    Ось цікавить ще одне питання.
    Дяую за выцдповыдь. Питав але сказали що пізно додумався. Треба було раніше. Ну нічого страшного.
     
  3. MicroZora

    MicroZora Active Member

    так там же ті самі моделі дверей, що і за моїм посиланням. Мабуть це фірма-перепродавалка
     
  4. natavit

    natavit Member

    Не узнавали, сколько стоят у них максимально бюджетные двери?
     
    liku нравится это.
  5. Anitta

    Anitta Active Member

    На сайте дверей, есть цены)))
     
  6. ЯКУТ

    ЯКУТ Active Member

    Сергій 15 пятна на обоях были??? А так по фотках работа кипит, судя по бульдозеру начали планировать придомовую территорию, дом выглядит красиво.
     
  7. ЯКУТ

    ЯКУТ Active Member

    Спасибо, от этого по всей видимости никуда не деться до нормального ремонта...
     
  8. MicroZora

    MicroZora Active Member

    Ребят, а как у вас с потолками? смотрел соседние квартиры - все ровненько и прилично. А вот нескольким квартирам (включая мою) не повезло с потолком. Стремясь уложиться в сроки было нанято несколько рабочих с улицы. Маляршу, которая занималась потолками в моей квартире, вскоре уволили (со слов других строителей). Проколы, допущенные ею, однако остались: волдыристые трещины по центру комнаты, + половина углов потрескавшиеся. Как думаете, есть смысл ругаться и требовать что-то переделать?
     
  9. Pugovica

    Pugovica New Member

    Всем утро доброе!
    Подскажите, земля на которой построен дом взята в субаренду. Как мне объяснил нотариус, субаренда-это пере аренда (аренда арендованного)....следовательно возникает вопрос...не будет ли в дальнейшем никаких проблем с пропиской и тд.? Может я многого не понимаю, кто "в теме"- объясните пожалуйста!
     
  10. шкода

    шкода New Member

    Після закінчення строку договору аренди місто візьме на баланс землю та будинок ДБК людей не обманує Там з документами все гаразд
     
  11. Pugovica

    Pugovica New Member

    1-йподьезд 10-й этаж....соседи, отзовитесь)))))
     
  12. Pugovica

    Pugovica New Member

    Вчера была на стройке....разворотили, конечно, весь двор. Но, говорят что возможно не смогут построить второй дом напротив. Следовательно, возникает вопрос: городские власти дадут ли добро на сдачу нашего готового дома, если напротив незаконченные( и не известно закончатся ли) "катакомбы"?
     
  13. Anitta

    Anitta Active Member

    Здравствуйте! Добро дадут!
    Ильинична, говорила, что поставят забор, между нашим домом и стройкой.И никто никому, не будет мешать!!
    Хотя нам говорили, что осенью будут строить!
     
  14. MicroZora

    MicroZora Active Member

    Щодо згаданої вище стелі, а саме волдирів та відставання штукатурки - звернувся до прораба. Спершу він з помічником став оформляти мою скаргу, але потім до вагончика зайшов ше якийсь мужик і сказав, ніби побілку крейдою змиють, а замість неї на стелю поклеять обої. Наскільки я зрозумів з розмови, робитимуть це не у всіх квартирах а лише там, де особливо помітні недоліки.

    у другому під'їзді, десь на 5-му поверсі, хтось вже встиг відгородити собі передбаннік. Прораб про це знає і заперечень не має. Знав би я свого сусіда, теж би забацав перегородку вже зараз.
     
    Sergey49 нравится это.
  15. Sergey49

    Sergey49 Active Member

    Ото і я так. Якби знати хто буде посусідству жити то вже б вирішили. Тим паче шо вхібні двері буду міняти то можна булоб відразу їх використати.


    А хтось оплачував кладовку? Ну приміщення між поверхами? Там обіцяли двері встановити, але ніде не бачив встаносвленних.
     
    Последнее редактирование модератором: 30 июн 2014
  16. Anitta

    Anitta Active Member

    Ми, оплачували! Але, за дверi не запитували! Це Вам ,хто сказав, що мають бути?
     
  17. Sergey49

    Sergey49 Active Member

    Ну коли договір підписували директриса сказала, що поставлять двері, замок и ключи дадуть нам. Але щось мені здається, що двері треба буде ставити самому :(
     
  18. Anitta

    Anitta Active Member

    Завтра, їй передзвоню, уточню!Якби поставили, було б добре!)
     
  19. Sergey49

    Sergey49 Active Member

    Угу. відпишіться що там вона скаже. Ато я хочу поїхати на днях, то може і по цьому поводу перебалакаю :)
     
  20. Anitta

    Anitta Active Member

    Якщо, ранiше дiзнаетесь пишiть!))
     

Поделиться этой страницей