Новый дом в ЖК "Щасливий" (номер 50)

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Сальвадор Дали, 22 окт 2013.

  1. VadimOrel

    VadimOrel Member

    Деяка інформація по газу(не офіційна, лише власні спостереження, тому висновки робіть самі): в суботу зранку підійшов подивитися - вириті траншеї, труби заходили в траншеї, але в самій траншеї не були з'єднані. Вдень я був весь час в квартирі - проводив електрику, тому сам не бачив, але дружина гуляла навколо будинку і казала що люди біля газової шафи щось робили. В суботу ввечері всі траншеї були засипані(нічого не стверджую, але думаю і сподіваюся, що оскільки траншею засипали, то все з'днали), труби йшли під землю. Тому дуже сподіваюся, що роботи по газу завершені і лишилася лише бірократична частина, яка(сподіваюся) не займе багато часу.

    Додатково: прохання до всіх хто робить ремонт: будьте обережні самі а також попросіть бути обережними своїх працівників і не пошкоджуйте під'їзди. Вчора у нас в першому під'їзді на першому поверсі було відбито шматок штукатурки. Дуже прикро. Крім нас в перший під'їзд заносили матеріали ще як мінімум дві машини. Зранку все було добре, а ввечері побачив пошкодження й стало дуже прикро (((
     
  2. Tatinka

    Tatinka Member

    Ми сьогодн ітеж отримали ключі.А за штукатурку дійсно прикро(Ми теж з першого під"їзду
     
    Zeland нравится это.
  3. Renovatio

    Renovatio Member

    Насчет 904 маршрутки - мне говорили, что были переговоры с Мартыновым, чтоб эту маршрутку по Волошковой пустили. Но пока улица узковата для этого, типа надо ее расширить.
     
  4. Tatinka

    Tatinka Member

    хто вже почав робити ремонт?
     
  5. Kiti

    Kiti Member

    Интересно,как ее расширять? За счет придомовых територий часных домов?
    Такой ответ могли дать наверное на официальном форуме,это в их стиле.[/quote]
     
  6. Zeland

    Zeland Well-Known Member

    Всех искренне поздравляю с получением ключей ( может и началом ремонта ))! :beer:

    Буду рад ответить на вопросы связанные с потолками ( да и не только )

    Сам только закончил ремонт на Боголюбова. Потому буду рад поделиться нужными контактами.
     
  7. damarchus

    damarchus New Member

    Вітання усім, хто вже отримав ключі =)

    Цікаво, а тут хтось з другого під'їзду є? Позавчора бачив, що мало не до всіх під'їздів у снігу були протоптані непогані такі доріжки, а до другого тільки ланцюжок слідів - туди і назад)
     
  8. KonstantinN

    KonstantinN Member

    Любі друзі... тху... Інвестори!
    А хто має телефон чарівника-електрика, який може увімкнути дріт живлення квартири?
    Бо ключі ми отримали, а ось з електрикою щось ніяк.

    Цікаво, як планував застройщик підключати газ без єлектрики...
     
  9. smile_in_heart

    smile_in_heart Well-Known Member

    А у вас уже живут в доме? СЕгодня первую ночь под домом ночевали 2 машины :) Так , что может кого то можно поздравлять с переездом? ;)
     
  10. VadimOrel

    VadimOrel Member

    KonstantinN, Я просто подзвонив прорабу і попросив ввімкнути електрику для своєї квартири. На наступний день електрика вранці вже була
     
  11. KonstantinN

    KonstantinN Member

    Телефон прораба дайте будь ласка.
     
  12. VadimOrel

    VadimOrel Member

    0672244541 Микола
     
  13. KonstantinN

    KonstantinN Member

    Дякую.
    На офіц сайти теж дали цей номер.
    Подзвонив, побалакав - все зрозуміло.
    Микола обіцяв негайно відіслати електрика, щоб підключити.

    Ляпота ;)
     
  14. VadimOrel

    VadimOrel Member

    Господа...
    Приезжаю сегодня после работы на квартиру(стены погрунтовать) и вижу, что дверь открыта настежь. Точно помню, что вчера закрывал. Что за...
    Тут мимо проходит ключник. Я к нему с вопросом: зачем открывал? После его ответа у меня пропали все претензии. Через 5 минут в квартиру зашли 2 товарища, открыли краник, навоняли на кухне и ушли, опломбировав счетчик.
    С газом вас, дорогие товарищи. С понедельника звоним в жэк по поводу подключения котлов
     
  15. Chaslivui Paren

    Chaslivui Paren Active Member

    доброго дня. Котел уже гріє, ми раді капець, номер майстра для підключення пишіть в лічку, скину!
    зараз їздимо як хтось писав в епіцентр просто дивитись на артикули і шукаємо в неті реально в два раза дешевше!!
     
    Последнее редактирование: 29 ноя 2014
    VadimOrel, Сальвадор Дали и Tatinka нравится это.
  16. Tatinka

    Tatinka Member

    Ураа!
     
    Сальвадор Дали нравится это.
  17. Janis

    Janis Member

    Сегодня утром позвонили, сказали что к 61-му дому уже подключили газ и воду, можно приходить за ключами и оформлять договор))))) юююхуууууууу)))))):beer::bravo:
     
  18. Chaslivui Paren

    Chaslivui Paren Active Member

    вітаємо,!!! як сусіди будемо вивозити будівельне сміття, бо контейнерів ще нема?
     
  19. smile_in_heart

    smile_in_heart Well-Known Member

    Chaslivui Paren, а можно не скромный вопрос? У вас какого цвета машина? Серая? Возле 6-го подъезда паркуетесь?
     
  20. VadimOrel

    VadimOrel Member

    Chaslivui Paren, Дякую за телефон Андрія. Відносно сміття - я за, але дещо пізніше. Зараз поки що лише 2 мішки назбирав, думаю ще й 3-й буде
     

Поделиться этой страницей