Новый дом в ЖК "Щасливий" (номер 50)

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Сальвадор Дали, 22 окт 2013.

  1. igoodcharlie

    igoodcharlie Active Member

    Если до конца ноября, то это финита.
    Там в конце ноября морозы http://www.gismeteo.ua/weather-kyiv-4944/month/
     
  2. Chaslivui Paren

    Chaslivui Paren Active Member

    то що збираємося! на вівиорок, середу, давайте писати час!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  3. AlexZ

    AlexZ Well-Known Member

    Когда это прогнозисты погоды говорили правду?! Они и на 2 дня вперёд погоды не знают!tiho-wa
    Но и жары в этом году тоже ждать не следует!:hyh:
     
  4. VadimOrel

    VadimOrel Member

    Я за. Але думаю, що домовлятися про день і час варто менш публічно. А то не виключено варіант, що в день і час коли ми всі зберемося всі, хто можуть дати нам відповіді на наші незручні запитання "випадково" будуть відсутні через термінові справи. Інший варіант - подзвонити в офіс і офіційно домовитися про зустріч.
    Особисто я не впевненний в успіху данних переговорів, але провести їх краще, ніж безглуздо очікувати.

    Ти часом на офіційному форумі

    Якщо все саме так(а про це писалося кілька сторінок назад) - то позиція забудовника дійсно незрозуміла. Додаткові угоди з драконівськими штрафами за перепланування могли б запросто вирішити ситуацію і розрядити напруження.
     
  5. igoodcharlie

    igoodcharlie Active Member

    Я считаю, что необходимо как раз официально запросить встречу. Дабы избежать вариантов "а вот сейчас все уехали и хз когда будут".

    Позвонить в офис и сказать, что группа жильцов требует встречи.
    Действительно немного маразмом веет.

    ну вот самый точный прогноз http://www.accuweather.com/en/ua/kyiv/324505/october-weather/324505
    Я им доверяю, за много лет ни разу не подвели :)
     
  6. polzamorkovi

    polzamorkovi Active Member

    Мне сказали то же самое.
     
  7. Chaslivui Paren

    Chaslivui Paren Active Member

    був на будівництві, перенесли газовий шкаф на його місце ,мають врізатися, ходили там все міряли газовики, але ще блін у нас нема електро лічильників, але вже поставили гарні світло діодні фанарі.
     
  8. diego

    diego Active Member

    Chaslivui Paren, Це не Ви карніз заносили в 6 підїзд? :)
     
  9. Chaslivui Paren

    Chaslivui Paren Active Member

    так то були ми)))) власник квартири виганяє, то перевезли не значні речі, без гарантій їх збереження, але думаю все буде добре!!!
     
  10. капитан Ерко

    капитан Ерко Active Member

    выгоните этого власныка лучше, что б падло знал как людей в кризис выганять...
     
  11. damarchus

    damarchus New Member

    земляки, до речі, таки є) теж з Волині, правда не з Ковеля, а з Володимира
     
    Tatinka нравится это.
  12. Tatinka

    Tatinka Member

    Крутяк=)
     
  13. Renovatio

    Renovatio Member

    Всем привет. Только что позвонила менеджеру.. Он сообщил, что завтра у высшего руководства будет совещание на тему ремонтов, и завтра будет более определенная информация. Как только мне что-то сообщат, я отпишусь.
     
    Chaslivui Paren, igoodcharlie и VadimOrel нравится это.
  14. VadimOrel

    VadimOrel Member

    Добра новина.
    Пропоную все ж погодити час, коли більшість з нас зможе під'їхати та поспілкуватися з замовником наживо. На мою думку оптимальний час в четвер - завтра чекаємо новини від Renovatio, і(за необхідності, якщо не отримуємо відповіді на наші питання) звязуємося з забудовником та назначаємо йому зустріч. В середу узгоджуємо перелік запитань, що нас цікавлять, а в четвер їдемо. Оскільки в офіс просять дзвонити виключно з 10.00 до 17.00, то я так розумію в інший час застати когось, хто дасть відповіді на наші питання нам не вдасться. Тому я особисто пропоную в четвер на 15.00, але відкритий і для інших пропозицій.

    Розумію, що час не дуже зручний, але в інший шанс "зловити" когось на місці - мінімальний
     
    igoodcharlie нравится это.
  15. igoodcharlie

    igoodcharlie Active Member

    онучей и влагой не томи, ибо сгину я кубарем аки вересень вешний
    Ох как трудно ожидать хоть каких-то новостей cry
    Что-то я даже как-то звонить в отдел продаж побаиваюсь :)
     
    Chaslivui Paren нравится это.
  16. Chaslivui Paren

    Chaslivui Paren Active Member

    я вже й не знаю що ждать
    ((((((((((((((((((((((((:))ogo: і форум офіційний мовчить! нада міняти нік на "грусний парень"
     
  17. Renovatio

    Renovatio Member

    Всем привет. Отписываюсь, как обещала. Только что говорила с ним. В общем, пока ничего хорошего нет. Говорит, что в течение недели газ еще будет подключаться... и он надеется, что через неделю все решится.

    Но как мы все уже здесь поняли, эта неделя может растянуться на неопределенное время.
     
  18. Chaslivui Paren

    Chaslivui Paren Active Member

    А потом світло блін тиждень, ще навіть елетро лічильників нема, і вони достали, нарада пройшла упішно. Випили))))))) зустрілись всі, і розійшлись))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
     
  19. igoodcharlie

    igoodcharlie Active Member

    Так что собираемся? :)
     
  20. VadimOrel

    VadimOrel Member

    Результат впринципі очікуваний.
    Тепер маємо вирішити питання чи є бажаючі зібратися для розмови з забудовником.
    Особисто я приїду якщо
    1)крім мене приїде ще як мінімум 4 інвесторів
    2)до зустрічі обговоримо та узгодимо список запитань
    3)отримаємо підтвердження, що буде присутній хтось, хто зможе нам дати відповіді на наші запитання.
    Інакше не бачу сенсу - навряд нас будуть слухати якщо нас буде мало. Якщо не матимемо чітких запитань сенсу їхати також не бачу.
    Дата і час для мене не принципові - зможу відпроситися.
     

Поделиться этой страницей