ЖК "Щасливий" Новостройка по ул.Ленина, Петропавловская Борщаговка, застройщик Савочка

Тема в разделе "Петропавловская Борщаговка", создана пользователем Dmitry, 7 дек 2012.

  1. requiem

    requiem New Member

    С ДСО разобрался, сказали что ставя они только на GSM. А как вести провода к щитку (бойлер, кондиционеры, эл. варочная поверхность), по потолку в коридоре? Или есть какой-то канал с квартиры на щиток?


    И у кого-то может остался туалет строителей, заберу/куплю.
     
    Последнее редактирование модератором: 10 авг 2016
  2. Тіна_1990

    Тіна_1990 Member


    Там люди вже давно воюють, знаю деяких активістів особисто. Все так само починалось, з роздерибаненого лісу, як у нас...а потім понеслось і так вже сім років.
    Ми ж село, яке спало. Треба будити, бо сьогодні забудують ліс, завтра річку,потім прийдуть з якоюсь "бумажкою" і скажуть, що треба зносити приватний сектор, і післязавтра навколо все забудють, з порушенням усіх умов дбн, інсоляції і т.Д. я не вірю що зупиняться на декількох Жк і чомусь в мене на думці тепер найгірші варіанти.
    Але водночас, я розумію, що адекватних людей більше ніж здавалось попервах, коли рубали перше дерево в лісі.Просто треба говорити одне з одним, треба обєднуватись, бо нам тут жити. І може в нас гуртом і тільки гуртом, щось вийде. Не думала, що мені доведеться в житті таке казати. Раніше на таких, як я тепер, дивилась як на "городских сумасшедших".
    Не хочу, щоб наші діти задихалися від канцерогенів Кільцевої, жили в делійських нетрях без сонця і зелені, не знали, яке ж воно синє небо без смогу.

    як в реанімації в США: "зробили все що могли".
     
    Volha, Mr.V и Venlena нравится это.
  3. Тіна_1990

    Тіна_1990 Member

    zLOBster и Mr.V нравится это.
  4. sock

    sock Active Member

    момент его работоспособности замечен не был )
     
  5. Rogozov

    Rogozov Member

    Поработал вчера пол дня, а сегодня с утра снова не работает)
     
  6. Venlena

    Venlena Well-Known Member

    Я видала из окна). Работал!)))


    Попробую позвонить, опять.


    Вот этот телефон, на форуме давали-044-406-55-48. Я по нему звонила. Позвоните, кому не сложно, если больше звонков, может больше толку будет.
     
    Последнее редактирование модератором: 11 авг 2016
  7. Mr.V

    Mr.V Active Member

    Лучше и не скажешь, правда 1млн%!
     
  8. Сергій С.

    Сергій С. Active Member

  9. requiem

    requiem New Member

    Я планирую поставить индукционную варочную поверхность, электрическую духовку, два кондиционера, тёплый пол в санузел, бойлер на всякий случай, посудомойку, стиралку.. Я так понимаю того, что завели в квартиру не хватит, а свой короб по потолку кидать мол нельзя, хотя видел у нас такие короба. Как выходить из положения? Кто что предпринимал? Нужно направить электрика нужное русло:)
     
  10. Сергій С.

    Сергій С. Active Member

    У нас в ЖК дехто вже оформляв собі окремий проект електрики на офіси та квартири. Це не безкоштовно, але можливо.

    На Вашому місці, в першу чергу я б поговорив з власниками двоповерхових квартир.

    Окрім індукції і спліт-систем в режимі обігріву все це влізе в штатні 16/20 автомати.
     
  11. belokuraja

    belokuraja Member

    Боляче дивитись на план будівництва (10 будинків) Эхо парка((
     

    Вложения:

    • 245.jpg
      245.jpg
      Размер файла:
      308,9 КБ
      Просмотров:
      338
    Последнее редактирование: 4 авг 2016
  12. requiem

    requiem New Member

    Спасибо, будем думать :)
    UTP кабель плоховат, нужно будет менять. :(
     
  13. Сергій С.

    Сергій С. Active Member

    Вита пара? Як він може бути "плоховат" в контексті наших потреб?
     
  14. requiem

    requiem New Member

    Он заведений 4-х жильный, это 100 мегабит, этого сейчас вполне достаточно, но сейчас уже подключают на рекламный гигабит, делая ремонт хочется заложить кабель на перспективу, чтобы не перетягивать его через пару лет.
     
  15. Alexey_W

    Alexey_W Active Member

    а зачем, для домашнего пользования, 1гб...??? кроме рекламы и "ооо у меня такая скорость" не вижу, а может не знаю зачем... провайдеры и 100мб не дают говоря "до 100"... не видел не одного сайта у которого отдача более 10мб... различные фтп/торрент дают ну 30-40мб...
    я уж молчу что для этого не каждая сетевуха подойдет
    зачем дома 1гб??? вопрос не риторически
     
    sock нравится это.
  16. Сергій С.

    Сергій С. Active Member

    Заведений в Вашу квартиру кабель Вам не належить - це власність HappyLink. HappyLink гігабіт давати не зможе ще надцять років.

    А всі інші провайдери, коли зайдуть, скоріш за все будуть змушені прокладати власні, нові, кабелі. Нажаль.


    Не всі. У мене наприклад чесний гігабіт :)

    Правда, я принципової різниці не бачу. Особливо через Wi-Fi :)
     
    Последнее редактирование модератором: 12 авг 2016
  17. Jenny Anderson

    Jenny Anderson New Member

    В групі Петропавлівка на Фейсбуці з'явилась наступна інформація.
     

    Вложения:

    Vl@d и Сергій С. нравится это.
  18. Тіна_1990

    Тіна_1990 Member

    а що це за нумерація?
     
  19. Alexey_W

    Alexey_W Active Member

    и не увидите))) у большинства сетевых просто пропускная способность 100, я уж молчу про вайфай
    ну вот смотрите сейчас сделал тест - какой у меня обмен с серверами москвы пинг 20, скорость на прием 48,41 мб/с, скорость на отдачу 57,57 мб/с... даже если сделать тоже самое с киевом будет 2/67,89/68,17 хотя в теории должно быть 100/100 мб/с... и это ночью, днем при загруженности канала цифры будут меньше... но даже этих цифр по факту не будет при общения с какими-то сторонними ресурсами, сам ресурс на отдачу столько не даст...
    как вывод - я не вижу смысла в 1гб/с дома, особенно если это связанно с таким гемороем как проложить новый кабель, замены материнок/сетевых и т.д.
    а вы смой честный гб можете проверить скажем обычным speedtest.net потом скажете честный гб или "честный"))))
     
    Tapac нравится это.
  20. Сергій С.

    Сергій С. Active Member

    Не зовсім так. Коли провайдер пише "до 100Mb/c", він має на увазі "до ста мегаБІТ", не мегабайт. Це фізичний максимум для обладнання (і кабеля) що відповідають популярному в минулому стандарту для абонентського обладнання (тепер це уже гігабіт).

    На практиці, 100Mbit/s - це абсолютно недосяжне для кінцевого користувача значення, бо це швидкість роботи порта, а не швидкість передачі даних. Ваші 50-60мб/с - не так вже і погано, оскільки це не сильно далеко від максимально можливих 70-80.

    Ні в теорії, ні тим більше на практиці, speedtest не може показати 100/100.

    А коли нормальний провайдер пише "до 100Mbit/s", він насправді має на увазі "наше обладнання не стане лімітуючим фактором для Вашого Інтернет-з'єднання", от і все. Іншими словами, Ви впретесь в інші обмеження, які до провайдера відношення не мають. Саме через це провайдери і використовують оце "до" - щоб не відповідати за обмеження в чужих зонах відповідальності.

    Та запросто: http://www.speedtest.net/my-result/5529818770

    Може я просто звик, але різниці дійсно не відчуваю.
     
    Последнее редактирование: 5 авг 2016

Поделиться этой страницей