Софіївська Борщагівка, Волошкова 74, забудовник Савочка Є.П.

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Олег, 7 дек 2011.

  1. natata

    natata Well-Known Member

    Сусіди, вчора ввечері котел видавав постійно помилку е03, нема якоїсь десь тяги.. зранку наче все ок... це лише в мене таке чи і в інших було?
     
  2. romand

    romand New Member

    Це він намікає що підійшов термін планового технічного обслуговування ..
    Кожного року ми з сусідами в листопаді званим до сервісного майстра ))))
     
  3. natata

    natata Well-Known Member

    Рома, ми теж таке робимо)
     
  4. -tigra-

    -tigra- Member

    У нас котел периодически выдает Е10. А еще сам регулирует температуру горячей воды в кране. Температура 'плавает' от ледяной до кипятка (смеситель в это время никто не трогает).
     
  5. капитан Ерко

    капитан Ерко Active Member

    а какая периодичность е-10? и что Вы с ней делаете?
     
  6. -tigra-

    -tigra- Member

    Последний месяц не выдает, а до этого мог выдать 1-2 раза в день.
    Я просто выключала-включала стабилизатор. А более опытный сосед рассказал, где нужно подкрутить, чтобы выровнять давление в системе.
     
  7. Ira_L

    Ira_L Active Member

    У нас також були "проблеми з котлом", а виявилося все навпаки. Спочатку все працювало ОК, а потім (через декілька місяців після заселення), як і у вас, по 1-2 рази почало видавати помилку 10, ми кожного разу підкручували і не розуміли, чому постійно падає тиск. Підкручували, поки сусідка (а в нас вона дуже скандальна) не прийшла вночі з погрозами, що нас по всіх судах затягає, що ми її топимо. У неї на стелі появилася пляма (десь 15-20 см в діаметрі), а всі наші доводи, що в нас сухо, ніде-нічого не тече і ніколи-нічого не затоплювало не допомагали. З самого ранку викликали сантехніків, роздовбали нам стіну під котлом, зняли частину підлоги в кухні і знайшли....Труби, які ставив забудовник, виявилися "бракованими", з тріщинами, вони були залиті стяжкою, тому одразу не було видно проблему, вся вода поступово просочувалася, а в котлі падав тиск. Єдине хороше в цій ситуації, що ми мали ще запас плитки на підлогу +гіпсокартон для нової обшивики/шпаклювання і ще не були встановлений кухонний гарнітур, тому не прийшлося всю кухню виносити.
    Така ж проблема (з тріснутими трубами) згодом виявилася ще в одних сусідів, але в них вже стоїть кухня і їм "не сильно хочеться" все розбирати, тим більше у них 1 поверх, тому нікого начебто не топлять...
     
  8. Татьяна_209

    Татьяна_209 Active Member

    Ira_L, а вы застройщику претензии предъявляли в всязи с не качественным материалом?
     
  9. Ira_L

    Ira_L Active Member

    Ми звернулися в ЖЕК, вони прислали хлопців, які нам все зробили, поміняли кусок труби. Нам, як я вже казала, відносно повезло, особливих матеріальних втрат не зазнали, а зайвий раз ходити і сваритися із забудовником - немає ні часу, ні бажання. А щодо сусідки, то спочатку думали їй запропонувати фарбу (у нас була хороша для стелі, а там реально невелика плямка від води, яка висохла і майже не помітна), але після її криків і "я вас засуджу, я адвокат", порекомендували їй надалі зі всіма претензіями йти до забудовника, оскільки це була абсолютно не наша провина. Як мені відомо, то вона мала намір судитися із забудовником.
     
    Celena и Lenochka нравится это.
  10. natata

    natata Well-Known Member

    Соседи, пришло время обслуживания котлов, в том году было, если пять квартир минимум в один день,то на 50 грн дешевле, давайте коперироваться. И кто помнит номер телефона опертора сервисной службы - напишите, спасибо
     
  11. Stets

    Stets Active Member

    067-468-48-52, если не сложно напишите, сколько в этом году стоит сервисное обслуживание:)
     
  12. natata

    natata Well-Known Member

    ок, обслужим и напишем) спасибо
     
  13. Татьяна_209

    Татьяна_209 Active Member

    350 грн стоит ТО
     
  14. капитан Ерко

    капитан Ерко Active Member

    а в чем это ТО заключается? приедет василий и скажет что все нормально? или они там чистят чего то?
     
  15. Татьяна_209

    Татьяна_209 Active Member

    на котлы год гарантии при наличии ТО раз в год. пришли, посмотрели, проверии, продлили гарантию.
    это нам так вчера рассказал мастер.
     
  16. smile_in_heart

    smile_in_heart Well-Known Member

    к нам уже приходил мастер, 350 грн. Посмотрел, почистил пепел. Впринципе на этом - все.
     
  17. Ira_L

    Ira_L Active Member

    Сусіди, підкажіть, наш ЖЕК ще на Волошковій,74/56 чи вже переїхали?
     
    -tigra- нравится это.
  18. Народ, как унять безудержное желание выпить ? Это лечится ?
     
  19. AMarina

    AMarina Active Member

    Нужно просто выпить...
     
  20. yaromand

    yaromand New Member

    Дзвонив я Богдану Степановичу аби тут була не алея з трави а пару місць для парковки а то немає де ставити і так машини а вони вирішили алею з трави зробити


    IMAG0474.jpg
     

    Вложения:

    • IMAG0475.jpg
      IMAG0475.jpg
      Размер файла:
      99,7 КБ
      Просмотров:
      434
    Последнее редактирование модератором: 31 янв 2015

Поделиться этой страницей