Соседи

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Dmitry, 2 ноя 2010.

  1. Yuzik&Alena

    Yuzik&Alena Active Member

    а я вот не помню номер нашей квартиры
     
  2. Natalia

    Natalia New Member

    Привіт сусідам! :) Ми з чоловіком (Юрою) вже майже півроку живемо на Амосова 7. Він, до речі, також IT-шнік :D Дітей поки не маємо, як і домашньої живності) Хоча дуже хочеться завести собі кошеня
     
  3. Andriy

    Andriy Well-Known Member

    Якщо в нас так багато ІТ-шників, то є до вас питання :) Що з інтернетом в наших будинках? Який провайдер, яка швидкість, які тарифи?
     
  4. Natalia

    Natalia New Member

    У нас зараз Vega, здається про нього вже згадували раніше. Безлімітний, швидкість до 100 Мбіт/сек, платимо 109 гривень в місяць. Досить хороший інтернет, перебоїв практично не було, але кажуть, що не до всіх будинків він підведений. Нам пощастило, в нашому був :)Одного разу була серйозніша проблема, але хлопці досить швидко приїхали і все оперативно виправили :cool:
    Зараз появився ще один провайдер - Maximum, але про нього нічого не знаю, коли ми підключалися, вибору не було )
     
  5. Yuzik&Alena

    Yuzik&Alena Active Member

    Natalia, а у нас есть котяра лохматый и толстый))))
    Я думаю, к тому времени как построят наш дом и мы сделаем ремонты, выбор провайдеров будет больше чем сейчас.
     
  6. Natalia

    Natalia New Member

    Надіюсь і в нас такий буде) З часом :rolleyes:


    Впевнена в цьому. Тут же така кількість потенційних клієнтів :)
     
  7. Natalia

    Natalia New Member

    Те, що здають, це точно. Мій друг у травні збирається сюди переїжджати на зйомну квартиру. Але чи багато хто здає, невідомо. На Авізо знайшла декілька оголошень про оренду квартир з нашого містечка, так що думаю, що це цілком реально
     
  8. Andriy

    Andriy Well-Known Member

    Дякую! Значить без звязку не залишимось :)
     
  9. Andriy

    Andriy Well-Known Member

    Підкажіть ще які саме встановлюють котли? Хто виробник і яка модель? Чи вони не гудять і як працюють? І тарифи на комунальні послуги, щоб бути вже морально готовим. Я так розумію, що ЖЕК приватний і має монополію на всі послуги...
     
  10. Moxito

    Moxito Well-Known Member

    По поводу котла не скажу.. Но про тарифы я уже задавал такой вопрос. Ответ № 73
    https://novakvartira.com.ua/forum/threads/7/page-4
     
  11. Natalia

    Natalia New Member

    У нас стоїть котел Buderus Logamax U022-24K. Не сказала би, що сильно гудить, реально чути тільки коли ти на кухні, а так вже навіть не звертаємо на нього уваги
     
  12. LeFeRe

    LeFeRe Well-Known Member

    У нас пока отсутствуют двери внутри квартиры, так поначалу было очень проблематично, особенно ночью. За неделю правда привыкли и уже не обращаем внимания.
     
  13. Andriy

    Andriy Well-Known Member

    хм... а можливо домовитись про встановлення іншого котла? є ж багато безшумних...
     
  14. Moxito

    Moxito Well-Known Member

    Возможно и можно, нужно на них "выходить" напрямую.. хотя мне кажется, что там "уже за все уплачено, все закуплено"
     
  15. Lamazy

    Lamazy Member

    Андрей, со слов менеджера застройщика, котел по Боголюбова 4, будет установлен 1 на подъезд. Так что полагаю маловероятно услышать, насколько шумно он работает.
     
  16. Chabanchik

    Chabanchik Well-Known Member

    какие будут еще варианты - и на каком они остановятся:mad:
     
  17. Andriy

    Andriy Well-Known Member

    Дивно... Мені сказали, що в квартирах будуть встановлюватись індивідуальні котли...
     
  18. Таня

    Таня Active Member

    І нам сказали, що у кожній квартирі буде власний котел
     
  19. Moxito

    Moxito Well-Known Member

    Александр и Светлана.. Леси Украинки 19 1 секция :)
     
  20. Vika

    Vika New Member

    Всем приветик! Мы инвестируем в кв-ру на Боголюбова 4, 2 подъезд 2 этаж - Вика, Дима, Максим 1,3, и еще брат или сестричка Максима (пол пока неизвестен :))))

    кстати, нас этот вопрос тоже волнует, хотели бы снять кв-ру в городке, так что просьба - вдргу кто-то что-то услышит о сдаче кв-ры - сообщите плизз на мейл micra_v@mail.ru. Спасибо!!! :)
     

Поделиться этой страницей