Новостройка по Боголюбова 6, Софиевская Борщаговка

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Dmitry, 5 май 2011.

  1. Mari

    Mari Active Member

    Valentyna, по-перше, я нічого не стверджую. я висвловлюю обурення тим, що форум молодих і активних жильців перетворюється на срач з приводу поганої парковки. Тим більше в той час, як автовласники такі самі люди як і ви. І в кожної такої людини є певні причини на той чи інший крок. Ми опустимо зараз хворих автомобілістів, які купують собі права. Ми говоримо про жильців нашого дому.
    по-друге я не казала про тротуар, я кажу про місця під будинком, за які тут обзивають незнайомих людей, і вважають, що так от під будинком може стати лише вагітна.
    по-третє, я вважаю не красиво гнобити по другому колу автовласника, який вибачився перед вами. Чи він мав написати плакат на весь двір??


    я про відстуність паркомісць нию вже не перший місяць! І повірте, я лопатою за два тижні працюю краще нашого двірника. Питання лише в тому, що простіше звинувачувати інших і постити на форумі ганебні картинки про псування чужої власності.
    пи.си. ))) тапком не кину, у нас дуже холодно
     
    Мила0608, hardware и blacky нравится это.
  2. Олеся

    Олеся Well-Known Member

    Mari, от пройдете разок вагітною повз таку припарковану машину або коляскою почнете обїжати по сніговим кочугурам, тоді по іншому заговорите. П.С. я теж "автовласник"
     
    Fell, Dmitry, SunGirl и 4 другим нравится это.
  3. greench

    greench Well-Known Member

    Хм, а где вы во дворе умудряетесь машины на пузо садить? Это же еще постараться нужно даже на моей машине.
     
    Fell и Mari нравится это.
  4. Олеся

    Олеся Well-Known Member

    ;) Ви так часто повторюєте цю фразу, може на щось натякаєте? То то до нач. жеку)))
    П.С. вибач, не втрималась
     
    Ded_Banzay нравится это.
  5. Mari

    Mari Active Member

    Олеся, я не казала, що вважаю правильним подібне. )) Перечитайте ще раз мій меседж.
    Повторююсь: я теж ходжу пішки
     
  6. Олеся

    Олеся Well-Known Member

    Який із них? Оцей? Тут і так все сказано.
     
    SunGirl, Sashko, Nataliya и 3 другим нравится это.
  7. Mari

    Mari Active Member

    умудряюсь не в дворі, а на в"їзді на парко-пятак біля 5-го під"їзду. Один раз коли виїзджала, другий коли верталась, це вже коли трошки потепліло і сніг підтанув. Два здорових мужика не могли виштовхати, доки я таки не розкопала більшу частину з-під дна


    ))) кожен бачить те, що хоче бачити.
    Це ж була відповідь на чийсь мседж про парковку під домом, і про те, як це ганебно, йшлось зовсім не про тротуар
     
  8. Олеся

    Олеся Well-Known Member

    Мабуть ви вже самі запутались з цими меседжами про парковку.
    Не переживайте так, прийде весна і все буде добре. Краще розкажіть чи вже ялинку купили? ;)
     
  9. Mari

    Mari Active Member

    я просто не дуже маю часу вичитувати кожен меседж як чужий так і свій

    ялинка в нас штучна, якось вже звикли, натуральну шкода. Ну і сміття від натуральної забагато
     
  10. Олеся

    Олеся Well-Known Member

    Молодці! А в нас уже склалася традиція купувати в останній день, коли вже задарма віддають. В минулому році взагалі смішно вийшло. Поїхали купувати, а вже ніде немає, бачимо стоїть хлопець з ялинкою. Підходимо до нього спитати де купив, а виявилось що це він продає, і вже одна лишилась. Каже всі проходять, думають що це він собі купив, і навіть не запитують... А ялинка була дуже гарна - велика та пишна, так він нам за симвлічну плату віддав, ще й в подарунок дві жмені шишок)))))))))))
     
    MMM, Lana, SunGirl и 2 другим нравится это.
  11. Татьяна1971

    Татьяна1971 Well-Known Member

    не думаю.... насколько мне известно, фабрика "БеМель"прекратила своё сотрудничество с Maria designer


    Я, наверное, что-то пропустила. Напомните, пожалуйста, где на форуме обзывали автомобилистов, которые припарковали машину под домом, но не на тротуаре?
    У нас тоже есть машина, но я категорически против парковок машин таким образом, что пешеходам приходится через них перепрыгивать, чтобы попасть домой! Если водитель пройдётся от припаркованной машины до своего парадного метров 100, корона с него не упадёт! Во дворе жилого дома ПЕШЕХОДЫ имеют преимущество перед машинами!!!! И с этим нужно считаться!!!!!
     
    Fell, Dmitry, SunGirl и 5 другим нравится это.
  12. Phantom

    Phantom Member

    Да дело не во преимуществе, дело в том что очень тяжело 5 лишних метров пройти к парковке. Придет весна, а машин под подьездом не убавится, и не потому что парковка будет забита, а потому-что влом пару лишних оборотов руля сделать. Вот такая рекурсия получается - мы жалуемся на неубраный снег у подьезда из-за машин, которые мы сами у подьезда и оставляем :wall:
     
    Fell нравится это.
  13. Nataliya

    Nataliya Well-Known Member

    Я как-то хожу на платную парковку и утром, и вечером. С сумками тоже решаемоЖ подъезжаешь под дом, заносишь сумки и потом отгоняешь машину на стоянку. Парковки всегда не будет хватать на все автомобили (с каждым днем их все больше и больше)+ территория под парковку тоже денег стоит! А 10грн в сутки за платную парковку вполне нормальня цена... и за эти деньги ее еще и от снега чистят!
     
    Запорожец, Fell, Dmitry и 3 другим нравится это.
  14. Татьяна1971

    Татьяна1971 Well-Known Member

    Phantom, конечно не убавится!!! Даже если будет свободное место на парковке!!!!
     
  15. Sashko

    Sashko Well-Known Member

    Сам водій. І сам паркуюсь на тому клятому п"ятачку. І Сам кілька раз буксував і допомогали випхати. Але ще не паркувався під самим під"їздом. Найближче стояв на першому чи другому місці від мінімаркету. І то ще восени. Але приїжджаючи в першу чергу пхаюсь на "п"ятачок" і о чудо - паркуюсь. А ваш меседж про те, що і "Сама б так стала" схоже зрозуміли однозначно кілька людей.

    П.С. Є НА ФОРУМІ ВЛАСНИК СІРОГО ХЮНДАЙ КУПЕ? ВИ ЗАБУЛИ СВІТЛО В САЛОНІ АВТО ВИМКНУТИ.
     
    Алён и SunGirl нравится это.
  16. Татьяна1971

    Татьяна1971 Well-Known Member

    во бурное воображение!!!!!!!!!! где вы такое прочитали? Я тоже коза потому что у меня есть машина???? фу-фу-фу!!!!
     
    Fell, Valentyna, SunGirl и ещё 1-му нравится это.
  17. Ded_Banzay

    Ded_Banzay Active Member

    западло!:D
     
    SunGirl нравится это.
  18. Дима™

    Дима™ Well-Known Member

    ну так в правилах дорожного движения разрешена парковка с частичным и полным заездом на тратуар и даже знаки имеются, не ?
     

    Вложения:

  19. Sashko

    Sashko Well-Known Member

    У правилах дорожнього руху написано, що паркування на тротуарах заборонено. Але для легкових автомобілів і мотоциклів є виключення: їх можна ставити на краю тротуарів, але для руху пішоходів повинно залишатися як мінімум 2 метри.
     
  20. Дима™

    Дима™ Well-Known Member

    Ответ был на вопрос пользователя "Valentyna", можно, или нет.
     

Поделиться этой страницей