Новостройка по Боголюбова 14, Софиевская Борщаговка (застройщик Мартынов)

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем NataliS, 1 окт 2011.

  1. Гарбузек

    Гарбузек Active Member

     
  2. Katia

    Katia Active Member

    В нас також є щілини під вікнами біля яких збирається вода та щей замерзає. Що з цим робити?
     
  3. Tonira

    Tonira Active Member

    Гарбузек, подожди, как 7%? Если меньше 3х лет, то по-моему 3%?...

    Katia, выше писали, тут только окна как потеплеет по новому задувать и т.д...
     
  4. Гарбузек

    Гарбузек Active Member

    7
     
  5. Tonira

    Tonira Active Member

    а было 3? Или я путаю? Я просто точно помню что при покупке 3% платили в 2012 г.
     
  6. Гарбузек

    Гарбузек Active Member

    я собираюсь продавать у меня есть собственность и недавно.то нотариус сказал 7 процентов.может он ошибся,я ттеперь тоже займусь прояснением этой ситуации.
     
  7. Tonira

    Tonira Active Member

    это оч.. много.. точно помню что в начале 2012 г. было еще 3%, нужно найти закон..
     
  8. Mishanya

    Mishanya Well-Known Member

    Скажите маршрутка от вашего застройщика перестала ходить от боголобова 14,16,18?
     
  9. Ksyu

    Ksyu Active Member

    С наступлением холодов заметили, что из вытяжки дует холодный воздух в кухню .
    У кого-то была такая проблема? Как ее решили?
     
  10. Sashko

    Sashko Well-Known Member

    перший у податковому році продаж нерухомого майна, яке належить власнику три та більше років, не оподатковується. А дохід, отриманий від продажу нерухомого майна, яке належить власнику менше трьох років або продається вдруге в податковому році, підлягає оподаткуванню за ставкою 5%. Платником цього податку є громадянин — власник нерухомого майна.

    плюс 1% пенсійного і 1% держ мита.
     
  11. Tonira

    Tonira Active Member

    понял, в случае если 3 года и более есть 1 владелец, то тогда только 2%?

    плюс 1% пенсійного і 1% держ мита. = 2%, верно?
     
  12. Sashko

    Sashko Well-Known Member

    І якщо перший продаж протягом року. плюс послуги нотаріуса напевно.
     
  13. Гарбузек

    Гарбузек Active Member

    я буду платить 7, я не три года.
     
  14. zelia

    zelia Member

    Наткнувся на yandex на цікавий нюанс на карті. Як думає yandex, Журба буде на пустирі будувати 3 житлових будинки,а не 2(. Хто знає це так чи ні? Бо якщо буде ще і третій будинок-пансіонат від Журби, то він закриє повністю сонце в другій половині дня ддля боголюбова 16 і 60% боголюбова 14. Плюс судячи з реальної картини, на пустирі настільки невелика площа, що жителі боголюбова 14,16 напевно зможуть бачити колір очей свої сусідів з будинку навпроти.
    P.S. Хто знає яка мінімальна відстань дозволена між багатоповерховими будинками і чи є якісь норми стосовно розміщення будинків в розрізі доступу попадання денного світла. P.P.S.Прохання посилання на рядянські ГОСТи не давати.
    map.JPG
     
  15. Sashko

    Sashko Well-Known Member

    zelia, Це не яндекс думає так, це народна карта. ЇЇ користувачі самі малюють. А це як би плани по будівництву, які в офісі Журби озвучували.
     
  16. greench

    greench Well-Known Member

    zelia, в зависимости от разных условий допускается чуть ли не 3-и метра между домами.
     
  17. zelia

    zelia Member

    я некоректно написав щодо yandex, ну так це народний варіант. Але мене хвилює питання наскільки є реальним будівництво цього будинку. Там ж взагалі немає місця.
     
  18. Sashko

    Sashko Well-Known Member

    Думаю більш реально чим ні. Певно буде такий як Боголюбова 6. Хотя схеми забудови в них часто міняються. Надія помирає останньою.
     
  19. Татьяна1971

    Татьяна1971 Well-Known Member

    оочень даже реально :(
    расстояние между Боголюбова 12 и 14 (или 16) будет не меньше, чем уже сейчас расстояние между Боголюбова 6 и 8 (или 12).
     
  20. zelia

    zelia Member

    постараюсь на вихідних прояснити питання будівництва будинку. Бо у випадку будівництва ще одного пансіонату журби, потрібнозробити все щоб він був максимально далеко від наших вікон і бути готовим до судів. Мене цікава позиція власників 1-к квартир(боголюбова 14), оскільки їхні вікна виходять на сторону журби. І якщо журба побудує свій будинок, то вони вдень будуть світло включати+ це значно знизить вартість їх квартир.
     

Поделиться этой страницей