ЖК Городок г.Вишневый, ул.Машиностроителей 2

Тема в разделе "Вишневое", создана пользователем Nik, 4 окт 2011.

  1. Racoon

    Racoon Member

    Здесь я вас поддерживаю однозначно.
     
  2. Актер

    Актер Active Member

    Приглашаете? Так, записываю: "после сдачи 2-й очереди идем с женой на новоселье к dommechtu". :beer:
     
  3. Nik

    Nik Member

    Поздравляю соседей!!! Первая очередь зарегистрирована(внесена в базу) в ІДАБКе!!! А кто то получил "Повідомлення про закінчення будівництва"? Уже обязаны были всем выдать.

    [​IMG]ІДАБК [​IMG]Документ [​IMG]Об`єкт [​IMG]Кат. [​IMG]Замовник [​IMG]позначення документу [​IMG]
    12199090 Київська 14 декларація про готовність об’єкта до експлуатації Будівництво 136 квартирного житлового будинку з вбудовано - прибудованими приміщеннями (1 черга забудови житлового кварталу); Київська обл, Києво - Святошинський р-н, с. Софіївська борщагівка, вул. Боголюбова, 23 3 ПП "Еркер"; м. Біла Церква. Вул. Толстого КС 14312199090


    Здача в експлуатацію завершеного будівельного об'єкта

    Підрядник, який закінчив всі передбачені договором підряду роботи зі зведення об'єкта, направляє замовнику письмове повідомлення про це разом з комплектом документів.
    Замовник, який одержав повідомлення підрядника про завершення робіт зі зведення об'єкта та комплект документів, повинен негайно приступити до комплексної перевірки готовності зведеного об'єкта до прийняття його в експлуатацію державною приймальною або приймальною комісією.
    Комплексну перевірку готовності зведеного об'єкта до прийняття його в експлуатацію виконує робоча комісія, що призначається рішенням забудовника (замовника) в термін не більше п'яти днів з моменту отримання письмового повідомлення підрядника про завершення робіт зі зведення об'єкта.
    До складу робочої комісії включаються:
    • відповідальний представник забудовника (замовника, інвестора) - голова комісії;
    • відповідальний представник розробника проектної документації, представники субпроектіровщіков (розробників спеціальних розділів проекту);
    • відповідальний представник підрядника (генпідрядника, субпідрядника);
    • відповідальні представники експлуатаційних організацій;
    • відповідальні представники служб державного санітарно-епідеміологічного нагляду, державного протипожежного нагляду, інших органів нагляду - за їх розсуд.
    При будівництві об'єкту забудовником - організацією комплексного типу - робоча комісія створюється за розпорядженням керівництва організації з відповідальних представників підрозділів, що виконують базові організаційні функції замовника, проектувальника і підрядника, із залученням відповідальних представників експлуатаційних організацій і, при необхідності, наглядових органів. Висновок робочої комісії з додатками передається керівництву організації.
    Комплексна перевірка готовності об'єкта до прийняття його в експлуатацію здійснюється за рахунок забудовника (замовника).
    У процесі комплексної перевірки готовності об'єкта до прийняття його в експлуатацію робоча комісія:
    • перевіряє комплектність, зміст і оформлення документації, представленої підрядником (генпідрядником, субпідрядниками);
    • виконує оцінку відповідності виконаних будівельних конструкцій вимогам проектної документації;
    • виконує випробування і випробування технологічного обладнання та інженерних систем;
    • виконує перевірку виконання зауважень та приписів представників технічного, авторського нагляду, державних органів нагляду, занесених в журнали технічного та авторського нагляду і загальний журнал робіт;
    • може виконати перевірку дотримання вимог до достовірності результатів контролю, вимірювань і випробувань;
    • може виконати контроль достовірності поданих підрядником (генпідрядником, субпідрядниками) виконавчих геодезичних схем, якщо цей контроль не виконувався при проміжного приймання відповідальних конструкцій.
    За результатами комплексної перевірки робоча комісія складає висновок про готовність об'єкта до прийняття його в експлуатацію.
    При виявленні відхилень від вимог проектної документації та нормативних документів у конструкціях, технологічному обладнанні, інженерних мережах, обробці що пред'являється до приймання об'єкта та благоустрій прилеглої до нього території робоча комісія складає висновок про неповну готовність об'єкта до прийняття його в експлуатацію і прикладає до нього перелік виявлених дефектів .
    Висновок робочої комісії, оформлене в установленому законодавством порядку, видається забудовнику (замовнику) разом зі згаданим вище переліком виявлених дефектів при їх наявності.
    Забудовник (замовник) пред'являє перелік виявлених робочою комісією дефектів (при їх наявності) підрядчику для їх усунення у строки, визначені за погодженням з підрядником.
    Завершений будівництвом об'єкт після комплексної перевірки його готовності забудовник (замовник) пред'являє державній приймальній комісії або приймальної комісії для прийняття об'єкта в експлуатацію відповідно до законодавства про архітектурної, містобудівної та будівельної діяльності. Одночасно забудовник (замовник) надає комісії комплект документів, а також отриманий ним від підрядника комплект документів.
    Загальний порядок приймання об'єктів в експлуатацію

    Приймання в експлуатацію побудованого об'єкта державною приймальною комісією або приймальною комісією проводиться при його повної готовності у відповідності до затвердженого проекту та наявності позитивного висновку робочої комісії. В окремих випадках, приймання в експлуатацію побудованого об'єкта здійснюється власником (замовником, інвестором, забудовником) самостійно.
    Експлуатація побудованого об'єкта без позитивного рішення державної приймальної комісії або приймальній комісії не допускається.
    Акт державної приймальної комісії (а у встановлених державними нормативами випадках акт приймальної комісії) про приймання побудованого об'єкта в експлуатацію є виключним вихідним документом при реєстрації майнового права на готову будівельну продукцію.
    Акт приймання побудованого об'єкта в експлуатацію державною комісією підлягає затвердженню. Затвердження акта приймання проводиться інстанцією, яка призначила державну приймальної комісії.
    Затвердження акта приймання проводиться:
    • по об'єктах виробничого призначення - не більш як у місячний термін з дня підписання акта;
    • по об'єктах житлово-цивільного призначення - не більше, ніж у семиденний строк з дня підписання акта.
    Датою введення в експлуатацію прийнятого державною приймальною комісією об'єкта вважається дата затвердження акту про введення об'єкта в експлуатацію інстанцією, яка призначила комісію. Датою введення в експлуатацію прийнятого приймальною комісією об'єкта вважається дата підписання акту про введення об'єкта в експлуатацію.
    Повноваження державної приймальної комісії та приймальної комісії по конкретному об'єкту починаються з моменту їх призначення і припиняються з моменту затвердження акта про приймання об'єктів в експлуатацію.
    Повноваження робочої комісії з конкретного об'єкта починаються з моменту її призначення і припиняються з моменту передачі замовнику оформленого в установленому законодавством порядку укладання з комплексної перевірки вводиться в експлуатацію об'єкта.
    Відповідальність учасників здачі та приймання в експлуатацію збудованих об'єктів

    Учасники здачі та приймання в експлуатацію збудованих об'єктів, включаючи замовників (інвесторів, забудовників), відповідальних виконавців підряду на вишукувальні, проектні, будівельно-монтажні роботи, виробників та постачальників будівельних матеріалів, виробів, конструкцій та обладнання, а також служби оперативного нагляду за ходом будівництва та монтажу обладнання, члени державної приймальної або приймальній і робочої комісій, інші учасники несуть встановлену законодавчими актами відповідальність за загрозу життю або здоров'ю громадян, а також збиток (шкода) державним, громадським або приватним інтересам, завдані внаслідок допущених порушень або відхилень від обов'язкових вимог нормативних (умов, обмежень).
     
    elenav нравится это.
  4. lonska

    lonska Member

    Спасибо конечно, и Вас поздравляем, но... по состоянию на субботу 15 декабря рытье траншей начато не было, как было обещано .
    Скажите, пожалуйста, инвесторы первой очереди не хотите ли вы провести повторное собрание с Эдуардом Михайловичем до нового года, чтобы быть в курсе как продвигаются работы по подводу коммуникаций, тем более он сам предлагал проводить их каждые 10 дней.
     
    Dfa нравится это.
  5. Dfa

    Dfa Active Member


    Поддерживаю Вас! И поздравляю всех с первым настоящим доком.
    Уж так застращали на форуме, надеюсь будущих жильцов в этом доме (о себе), защитники брэнда "Эркер", что и ПРАВДУ писать, даже не "жирным" текстом "страшно"!!!!
    Реально работ по обещанным "сподвижениям" по рытью траншей и "только подключить, да и все" не начиналось НИЧЕГО.
    Реально хочется хоть когда то увидеть это НАЧАЛО работ и увидеть разницу по "я виноват перед вами" и "я сделал вам газ, воду, электричество......".(думаю даже света к Н.Г., чтоб заскочить и выпить шампанского, не будет!). Или рыл бы хоть в какую то сторону. Надежды например.
     
  6. elenav

    elenav Active Member

    МЫ тоже за СОБРАНИЕ!!! как минимум для того чтобы держать зайстройщика в тонусе, тем более что у НЕКОТОРЫХ так много недосказанных МЫСЛЕЙ!!! ))
     
  7. Dfa

    Dfa Active Member

    Мысли и досказаны и написаны (к сож-ю те же, бо то же состояние обьекта).Если обо мне - можете обращаться лично, это нормально, а то как то "некоторые". Как на парт собрании.
    А о проблемах и писать и говорить надо, а не обсуждать насколько тяжело застройщику. Не будет нерешенных вопросов, НЕ БуДеТ констатации фактов. ВСЕ просто.
    P.S. Кому интересно, думаю обратил внимание на протяженность очередей (не только в помещении, но и на улице, и даже дальше) к БТИ. Даже это (молчу о замораживании, или даже не начале, работ по газу, воде и эл-ве). Так зачем мне это, если я мог бы оформить все в этом году, а не ждать замысловатых схем "по новому" в БТИ в 2013???. Тоже есть какие то весомые аргументы - почему мне должно быть удобно так как получиться, а не так как договаривались?
    По БТИ не надо же "рыть и тянуть". Это и есть отношение (а не то "зауськивание" на собрании) к клиентам и качестве работы. Факт?Факт. Хоть какими то буквами и текстом не пиши.
     
  8. Elana

    Elana Active Member

    Я теж за зустріч (щоб бути в курсі і чути все особисто). І щодо несказаних думок, дійсно, чоловіки, на зборах щось ви такі активні не були, і не задавали вагомих питань. Це виглядало ніби студенти, які провинишись стоять на вичитці у декана!)) Чому саме чоловіки, тому що більшість жінок не розуміють тонкощів будівництва і ремонтних робіт.
     
    elenav нравится это.
  9. van

    van Active Member

  10. Lora_135

    Lora_135 Active Member

    ...а комиссия могла принять дом в эксплуатацию без действующей системы водоотвода (канализации)????????
     
  11. lonska

    lonska Member

    Как вы смотрите на то, чтобы провести собрание 22.12.2012?
    А следующее -после праздников , 12.01.2013.
     
  12. elenav

    elenav Active Member

    поверьте, у нас возможно все! (к счастью или к сожалению....) 100% могла)

    12,01 нет смысла встречатья, если до н.г. встреча таки состоится. это промежуток праздников. за это время точно ничего не изменится. я считаю что встречаться нужно либо до н.г. в сб, либо после н.г. уже в 20 числах января
     
  13. Elana

    Elana Active Member

    Як по-мені, краще на наступному тижні
     
  14. lonska

    lonska Member

    В ситуации с нашим застройщиком, период праздников должен быть вообще исключен! Работать надо!!!
     
    Dfa и elenav нравится это.
  15. Nik

    Nik Member

    Траншеи и всякое такое никакого отношения не имеют к оформлению документов! Вот чем мы можем заняться с нашей стороны! Наша задача в ближайшее время получить "Повідомлення про закінчення будівництва". Дом комисия приняла...приняла! Будьте добры документы нам наруки!!! Этим и нужно заниматься в первую очередь.
     
  16. Lora_135

    Lora_135 Active Member

    а у Вас нет опасения, что после заключения комиссии, выдачи необходимых документов инвесторам у Эркера не останется "стимулов" все доделать как положенно, а после оформления нами прав собственности все нерешенные проблемы перейдут нам и станут исключительно нашей головной болью??
     
    Malinka16 и Dfa нравится это.
  17. lonska

    lonska Member

    Вас устраивает жить в доме с документами, но без воды, газа и света? Это смешно. "Траншеи и всякое такое " ИМЕЮТ САМОЕ ПРЯМОЕ ОТНОШЕНИЕ К ЗАСЕЛЕНИЮ!
     
    Dfa нравится это.
  18. Dfa

    Dfa Active Member

    То же уже писал раньше.
    Спад активности (перешедший только в пустые обещания) первый раз уже произошел после воздушных шариков, красивых фотографий принятия новонедобудовы и аплодисментов (прекрасная завлекуха!).
    После этого ничего другого, кроме "в рабочем режиме", "нет никаких проблем", "все решается", "все сделаем к Н.Г.",
    "осталось 120 м кабеля (L = менялось и в "+" и в "-" ), за газ - "ноль" информации, значит и не начинали, а по канализации-"осталось вот только врезаться", с водой -аннннналогично.
    Р.S. Риелторам прошу не комментировать правду, пожалуйста. Спасибо!
     
    Flash нравится это.
  19. Malinka16

    Malinka16 Member

    Полностью согласна, частыми собраниями нужно стимулировать застройщика к подведению коммуникаций - ведь на данный момент это главная проблема. Чем активней мы будем напоминать Эркеру о себе - тем быстрее они будут стремится уладить все вопросы с коммуникациями, а если не будем напоминать - будет Эркер ждать лучших времен, это ведь не в наших с вами интересах...... и финансах.
    Все же мы хотим быстрее сделать ремонт и заселится!
     
    lonska и Dfa нравится это.
  20. Elana

    Elana Active Member

    І знову гала-гала. Хтось вище запропонував провести збори і зустріч з генеральним. Запитаємо в нього, те, що ми тут обговорюємо і переливаємо з пустого в порожнє. Давайте домовимось на якусь конкретну дату. І будемо більш рішучі там..на зборах.
     
    elenav нравится это.

Поделиться этой страницей