Новостройка по ул Пивденна 7 (Софиевская слободка)

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Иринка, 12 дек 2011.

  1. Дарья

    Дарья Active Member

    да, история повторяется :)
     
  2. Oleksandr

    Oleksandr Active Member

    Mari, дякую! порядні це важливо звичайно. Але для мене головне, щоб гарно клали плитку. Щоб кути не плясали и т.д.
     
  3. Ego_2006

    Ego_2006 Member

    Сьогодні телефонував менеджеру Віталіку, сказав через недільку, дві буде оформлення... НО є велике НО, я був в БТІ і по питаню Південної 7 ні один документ, який тіпа поданий, не зареєстрований. А з нового року реєстрація перейде для нотаріуса, і як запевнює практика, все нове начинає працювати не раніше чим через пів року((((( Ніхто не пробував самим отримати виттяг з БТІ??? Впринцепі є можливість це робити, але потрібно згуртуватись.
     
  4. Lina

    Lina Well-Known Member

    Чтоб идти в БТИ надо сначала иметь договор купли продажи, а еще даже вытягов нет...


    А что в БТИ сказали? Документы им все подали?
     
  5. Ego_2006

    Ego_2006 Member

    В БТІ всі морозяця, документи які подали вони просто відклали в довгий ящик і навіть не зареєстрували, а потом просто дадуть відказ, як завжди це робиться. У мене є знайомі, які не порадували такою відповідю(((
     
  6. Lina

    Lina Well-Known Member

    А какой смысл отказ давать? Не очень разбираюсь в этих вопросах. Это означает, что застройщик не смог с ними договориться? Или специально тянут до принятия нового закона?
     
  7. Ego_2006

    Ego_2006 Member

    ще до отримання ключів, в офісі Журби мені сказали що в ДАБІ питань немає, а от в БТІ змінилось керівництво, і щас просто все поставили на стоп, питання накопичуються, всі кому потрібно швидко отримати витяг чи тех. паспорт... просто будуть давати на лапу нашим коханим чиновникам. Ще в жовтні це питання коштувало 500-700 дол., щас перед НГ і новим законодавством все просто виросло в рази. Якщо ми не рішили тоді, то думаю щас точно не захочуть прощатися з грошима((((
     
  8. Lina

    Lina Well-Known Member

    Да уж...весело! Нам остается только ждать?
     
  9. Ego_2006

    Ego_2006 Member

    Просто не хочеться історії, яка виникла з моїми знайомими, 2-3 роки назад вони засилилися в будинок який теж не приняло БТІ(але це на троєщені), вони до цього часу не отримали документи, квартиру ні продати, ні навіть мусор у них з під дому не вивозять((
     
  10. Дарья

    Дарья Active Member

    Ну да, у них еще есть месяц, чтобы заработать, а потом БТИ не будет, поэтому за месяц надо успеть как можно больше взять :)
     
    Lina нравится это.
  11. Lina

    Lina Well-Known Member

    Давайте думать о хорошем! ну думаю, что застройщик все пустит на самотек ведь еще много домов строится и инвесторов надо завлекать
     
    Fell нравится это.
  12. Ego_2006

    Ego_2006 Member

    Я думаю на ці питання, в суму коли ми купляли квартиру включалися кошти, потрібно тиснути на наших застройщиків!!!


    Смисла відказу давати нема, да і до нового закону не тянуть.... просто у них перед НГ великий ажиотаж бо невідомо що буде після НГ. По моїм даним за нашою адресою ні одна справа не зареєстрована от і думать приходиться або нас дурять або щось не договорюють і тянуть волинку.... пропоную на них насісти!!!!!!!! або взяти все в свої руки і подавати самим...наприклад по дорученню


    на скільки я знаю, бті залишиться просто право власності будуть оформляти чи нотаріуси чи якась інша структура..... із за цієї невідомості і ажиотаж
     
  13. Lina

    Lina Well-Known Member

    Вы думаете, что мы сможем скорее зарегистрировать в БТИ чем застройщик? Я думаю, у него явно там есть связи хорошие в отличии от нас. и разве возможно, чтоб нам разрешили самим в БТИ доки подавать?


    просто непонятно почему менеджеры правду не говорят! последнее, что мне менеджер сказал: через недельку-две будет оформление, дело с мертвой точки сдвинулось. а на самом деле....
     
  14. Ego_2006

    Ego_2006 Member


    я думаю що по дорученю можна йти кожен за свою або групами))) бо як там на справді ніхто не знає.... одне точно, на сьогодні доки по нашому будинку не зареєстровані..... якщо через пару недільок їх тільки "може" зареєструють то непонятно коли зроблять))))) думаю якщо "наш" так "вирішує" питання то можливо тільки представити які в нього там звязки)))))))))))
     
    Lina нравится это.
  15. Иринка

    Иринка Active Member

    Подскажите пожалуйста жители 1-во парадного кто уже переехал:) , кто узнавал насчет подключения интернета , ТВ, и телефона???
     
  16. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    інтернет і ТВ це Максимум нет. На форумі є тема. А от для чого вам телефон?:)
     
    Иринка нравится это.
  17. Иринка

    Иринка Active Member

    У меня муж работает на дому)) - ему факс нужен:) ну и телефон соответственно)))))
     
  18. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    SIP-телефонія. Раджу:)
     
    Иринка нравится это.
  19. Lianna

    Lianna Active Member

    Иринка, Когда узнаете по поводу подключения интернета, ТВ, поделитесь пожалуйста информацией, мне тоже ближе к концу месяца нужно будет подключить
     
  20. Frutti

    Frutti New Member

    Я пару дней назад звонила в Максимум нет. Сказали, что наш дом будут подключать после новогодних праздников.
     
    Иринка нравится это.

Поделиться этой страницей