ЖК "Пражский квартал" Петропавловская Борщаговка

Тема в разделе "Домашний форум ЖК Пражский квартал", создана пользователем Deastroy, 10 мар 2012.

  1. Deizy-Craizy

    Deizy-Craizy Active Member

    Нічого нового не приймалося, це просто спосіб заробляння грошей. Як 15 % збір на обмін валюти. :)
     
  2. Всем приевет!!!
    Хотим с мужем купить квартиру в этом жк,что скажете,кто уже живёт.посоветуйте народ)))очень благодарны зареннее)));)
     
  3. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    Яку пораду хочете?;)Більшість першої черги вже живуть у своїх квартирках,а інші люди на форумі інвестори 2,3,4-ї черги.Будують,темпи радують.Всі любимо наш ЖК.І якби знову стояв вибір,вибрала би тільки Пражський квартал!!!
     
    Lananat и Garriet нравится это.
  4. хотим узнать от тех кто уже живет в доме,довольны ли всем?
    спасибо что откликнулись)))
     
  5. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    Ви не полінуйтеся прочитати форум.і багато корисної інфо почерпнете.Я саме так і зробила,коли обирала цей ЖК,правда тоді було 15 сторінок форуму ,а не 187 :)
    Там піднято багато питаня.Коротко-всі всім задоволені.
     
  6. спасибо)в том то и дело,что их 187!!!)))))))00и я ведь не только тут читаю,уже и глаза вылазят)))
     
  7. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    нема чого інші читати:))Кращого Жк за наш не існує:))
     
    lion, MIledi и ANTONIO нравится это.
  8. Andriykm

    Andriykm Member

    Щодо стяжки в сан вузлі
    Стяжку не заливають бо потрібно робити розводку комунікацій та каналізації (унітаз, ванна, душ кабіна, умивальник, пралька) у кожного вони розміщуються по різному, і забудовник цю розводку не робить, а стяжка в сан вузлі можна заливати вже після розводки, це стандартна практика всіх забудовників, тільки Київгострой здає будинки вже з поставленою ванною, унітазом та умивальником
     
    FRD нравится это.
  9. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    О,дякуємо за відповідь.А чому перші черга тоді була залита?
     
  10. Andriykm

    Andriykm Member

    раніше забудовник робив комунікації повністю і заливав стяжку в сан вузлі. Але власники все одно все ламали і робили по своєму переміщували унітаз, ставили ванну біля іншої стінки на своє уподобання
    В результаті потрійна робота, спочатку все зробити, потім поламати і на кінець все зробити по новому - от вони тепер нічого взагалі не роблять
     
    FRD нравится это.
  11. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    Так в Оп нічого відповісти нормально не можуть,тому люди кіпішують.Може це і правильно,бо нас теж не влаштовують комунікації,як в проекті)
     
  12. Andriykm

    Andriykm Member

    Ви не з менеджерами спілкуйтесь :) На об'єкті є прораб, є відповідальні за сантехніку, за електрику.

    До речі Вам стяжку в сан вузлі можуть залити безкоштовно, якщо Ви зробите розводку сантехніки до того моменту поки в кімнатах Вашої квартири не залили стяжку. Розводку можуть зробити тіж робітники, що будуть робити в квартирі котел та батареї але це буде вартувати грошей.

    Нам оцінили роботу 65 у.о. за точку - одна точка це унітаз, умивальник це друга точка, ванна це вже 3-тя точка і так далі виводи під пральку це вже буде 4-та точка, плюс матеріали це десь 1600 грн.
     
  13. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    65уо????Це що професори їх роблять??ціна велика,в першій черзі 300грн за точку озвучували.А ми над цим і не думали,дякую за цінну пораду,бо ми не з того починаємо,як вияснилося:)
     
  14. Andriykm

    Andriykm Member

    Скоріше всього інші сантехніки роблять, у нас пер. Софіївський 18
    Можете уточнити скільки у ваших сантехніків це буде вартувати? якщо справді дешевше ми б в них замовили :)
     
  15. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    я Вам номер напишу завтра.А 300грн,то робив першій черзі якийсь незалежний сантехнік.може і наші таку суму озвучать 65уе:confused:
     
  16. ANTONIO

    ANTONIO Well-Known Member

    Все номера есть в табличке только на другом листе (в нижнем левом углу). Если есть что то новенькое добавляйте не стесняйтесь.
     
  17. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    Дякую:)Бо я не уважнаstesn9us
     
  18. Нет, конечно 65 у.е. за точку это круто. Итересно, неужели найдутся люди, кто заплатит им такую цену?:ogo::eek:
     
  19. rang

    rang Active Member

    Я думаю, что найдутся такие жильцы которые заплатят 65 у.е. за точку местным строителям...А вы посчитайте сами: если взять своего сантехника и нанять ГАЗель для подвоза материалов(цемент, песок,трубы, керамзит для пола в ванной и т.д.)., плюс поднять это все на 4-й или 5-й этаж и за все это заплатить - то дешевле договориться с "местными" специалистами или то на то и выйдет, но вы не будете тратить свое время на организацию всего этого....Хотя с другой стороны, если сроки ремонта "не поджимают" и все работы выполнять своей бригадой с единоразовым завозом всех стройматериалов - думаю в таком случае выйдет дешевле 65 у.е. за точку.....
     
  20. ANTONIO

    ANTONIO Well-Known Member

    Я тоже так думал. Но пообщавшись с прорабом то в процессе Вам даже переноску не дадут подсоединить. А потом будет уже залит пол. Или вы сами потом заливайте и материалы вам не оставят в вашей квартире.
     

Поделиться этой страницей