Софіївська Борщагівка, Волошкова 74, забудовник Савочка Є.П.

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Олег, 7 дек 2011.

  1. bir4ik

    bir4ik Active Member

    В Киеве самые дешевые тарифы. Сказали, что это вода и канализация поэтому такая цена.
    По поводу количества киловатт сложно сказать... Все от тебя зависит.
    У меня в однокомнатной получается в среднем горячей воды 5-6 кубов, холодной 2 куба, электричества - 70-80 кВт.
     
  2. natata

    natata Well-Known Member

    н
    не пишу уже)
     
  3. Sandra

    Sandra Active Member

    Всім вітання! Я Андрій, пишу під ніком дружини.
    Якщо когось будуть цікавити технічні питання - з радістю відповім, оскільки також під час ремонту стикнувся з багатьма нюансами. Відповім про труби. Водопровідні труби і на опалення пластикові, паяні. В принципі якість роботи місцевих сантехніків задовільна, зроблено на совість. Однак, коли переплановували сантехнічні виходи та каналізаційні зливи у ванній кімнаті (практично повністю все міняли місцями) запросили місцевих сантехніків, які порахували стільки, що я аж розгубився.
    “Просто дорого” я б пережив, а “дуже дорого” не зміг :) . Тому відмовилися від їхніх послуг, хоча повторюсь якість робіт у них висока (особисто проглядав всі спайки труб в тому числі і демонтованих). У кого буде можливість, також, рекомендую поставити утеплювачі на труби гарячої води та теплу підлогу у ванну кімнату(не обігрівається). Врахуйте також, хто хоче ванну прийдеться переставляти виходи для змішувача (опускати нижче). Ще одне на що треба звернути увагу - те щоб установочні виходи (їх два- на хол. і гар. воду) на змішувач у ванну/душову кабіну були строго в одній площині. Інакше при установці змішувача можуть бути великі проблеми. Є прецеденти.
    Всім удачі!
     
    Lenochka, <Катя> и natata нравится это.
  4. natata

    natata Well-Known Member

    Дуже все вірно...в мене сантехніки якраз цим теж займаються, що ви описали... і від себе додам, що нам, людям,які не розбираються, багато чого не видно.. Наприклад полотенцесушитель (не знаю як на укр-мові) - під нього виведені труби шириною (в мене в квартирі), мйже 49 см...а стандартні ідуть 45-50-55... тобто кратні 5, отож і прийдеться,або гнути труби, що не дуже добре, або ж як у мене..суміщати.. короче вже цемент розбили - знайшли всі труби - тепер міняють і перепаюють, і також, повторюсь, що кажуть незалежні сантехніки, що наші щасливівськи непогано зробили як для багатоповерхівки
     
  5. Sandra

    Sandra Active Member

    Я підозрюю Ви описуєте каналізаційну ревізію, з чого роблю висновок, що Ваша квартира на другому або четвертому поверсі. В принципі вона не потрібна (особливо якщо не плануєте переносити унітаз, бо сам злив унітаза прекрасно може слугувати такою ревізією), але мусить бути згідно діючих норм. Крім того професійні сантехніки запевняли, що потреба в такій ревізії буває тільки на нижніх поверхах та надзвичайно рідко. Свою я акуратно (в нас четвертий поверх) розвернув і сховав в стіну. Перед цим обов'язково загерметизуйте заглушку (вона просто прикручена та імовірно буде пропускати).
     
  6. <Катя>

    <Катя> Well-Known Member

    Андрей,Добрый вечер!Спасибо вам большое за советы,как раз то,что доктор приписал!!:super:
    Вот вы писали про ревизию,и что она бывает нужна на нижних этажах,у меня как раз первый,не подскажите,что с ней делать?И для чего она?Как я поняла, для очистки труб?


    ...и еще один вопросик,если не возражаете конечноstesn9us
    Что это за утепление труб горячей воды?И можно так и говорить сантехникам,что "мне надо утеплить трубы горячей воды?"
    Спасибочки:beer:
     
  7. Sandra

    Sandra Active Member

    По порядку: ревізія - це такий отвір в стояку, через який в разі закупорення каналізаційної труби можна отримати доступ до просвіту труби та відповідно прочистити її. По проекту такі ревізії передбачені на другому та четвертому поверхах у стояках ванних кімнат (є ще один окремий каналізаційний стояк на кухні). Стояк - це вертикальна каналізаційна труба, яка збирає стоки з квартир розташованих строго одна над одною. Відповідно через відрізок стояка розташованого на моєму 4-му поверсі проходять стоки з квартири, яка над нами та власне наші. А по стояку в точці на рівні унітаза першого поверху проходять стоки з усіх п'яти квартир, що над Вами - тобто самі розумієте навантаження значно більше. Тому я і зазначив,що ревізія більш актуальна на нижніх поверхах. Крім того в своєму під'їзді (третій) я бачив ревізійні отвори на рівні підвалу. Тобто все правильно і грамотно зроблено і Вам абсолютно нема про що турбуватися.
    З приводу утеплення (термоізоляції) труб гарячої води. Є спеціальні утеплювачі, але врахуйте що труби проходять під стяжкою та в стінах, і утеплювати їх потрібно було до штукатурки та залиття стяжки відповідно. Зараз сенсу штробити стіни та утеплювати труби нема (звичайно якщо Ви не налаштовані повністю все перепланувати), так само нема сенсу утеплювати частину труб. Термоізоляція труб гарячої води не є принципово необхідною. Квартири будуть теплі, протяжність труб невелика. Тому особливо цим перейматися не варто.
    Всіх благ! З повагою А. В.
     
    <Катя> нравится это.
  8. Alex_Kaps

    Alex_Kaps Member

    Это Вы в платежных документах такое уже видели? На э/э какой-то странный тариф) должен быть 0,258 коп/1кВт до 150 кВт в сельской местности, если Вы уже подписали договор и платите на свое имя
     
    Настоящий нравится это.
  9. bir4ik

    bir4ik Active Member

    Такие тарифы указаны в платежке и в договоре.
     
  10. natata

    natata Well-Known Member

    в мене теж..будывеьлник сказав, що нормальна - вирывнювати не будемо
     
  11. <Катя>

    <Катя> Well-Known Member

    Спасибо,вот теперь все абсолютно понятно!Я профан в ремонте ,а в сантехнике так точно!
    Ещё раз СПАСИБО Андрей! :super:
     
  12. Natali886

    Natali886 Member

    Всем привет! Подскажите, пожалуйста, есть ли у кого-то знакомый специалист по кладке кирпича. Очень нужен в ближайшее время (на завтра-послезавтра), хотим кое-что переделать в квартире на Счастливой, 55, а то у нашего застройщика все строители заняты. Буду очень благодарна за помощь!
     
  13. Немного порадуемся за соседей с Козацкой....дааааа.....
    В 2011г.ввели дом в эсплуатацию, тепло они только начинают получать сейчас...даа...не прошло и года!!!! А было обещано савочкой на август. Где тот август и где конец ноября 2012???
    За это время, кто сделал ремонт, обои в квартирах покрылись грибком. У некоторых людей вещи подцвели.
    Наших соседей застройщик кормил так же завтраками по приниципу:завтра, послезавтра, через неделю.
    Газ в их дома пришёл только год спустя.
    Кто не верит, съездите и посмотрите.
    ЭТО УЖАС!



    пока отопления нет, не спешите делать ремонт. Всё пойдёт на смарку. Рекомендую только после включения отопления.
     
  14. После подключения отопления предлагаю самым активистам собраться и отметить это дело;))
     
    natata нравится это.
  15. bir4ik

    bir4ik Active Member

    Так это само собой разумеется)))


    О, забыла сообщить. Вчера была в ЖЕКе, уточняла вопрос по прописке. Если кому надо, напишу что и как.
     
  16. Ага, ЖЭК только начал сегодня прозванивать жильцов для заключения договора..
     
  17. bir4ik

    bir4ik Active Member

    Ну так я же там вчера побывала. Почему- то на меня все смотрели со страхом, как только узнали из какой я квартиры)))


    Жаль, что у сотрудников застройщика сложилось мнение, что я скандалистка... cry
    У меня просто ситуация сложная сейчас, переезжать надо. А просто так я бы не скандалила.
     
  18. Не боись, просто меня окрестили раньше, тебя немного позже.
    +_...с такими погонялами нас уже двое.
    НУ, не любят тех, кто за правду борется.


    это верная информация.
    с Казацкой тоже понасчитывали людям, я знаю. Люди с этим не согласны, не все тупо платят.
    значит,это ещё один вопрос, который будем выносить на обсужденеи с застройщиком.
     
  19. bir4ik

    bir4ik Active Member

    Я думаю, что будем...
     
  20. Ghostrider

    Ghostrider Well-Known Member

    Вся проблемка в том, что если и есть договор, то не между прямым потребителем и облэнерго... Поэтому и такой тариф...
    Кстати, по водоснабжению: счётчики то - не опломбированы. То есть водоканал на данный момент должен считать потребление воды ну никак не по счётчикам.
     
    bir4ik нравится это.

Поделиться этой страницей