ЖК "Пражский квартал" Петропавловская Борщаговка

Тема в разделе "Домашний форум ЖК Пражский квартал", создана пользователем Deastroy, 10 мар 2012.

  1. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    Так уявіть із 60 квартир знайшлося 4-5,які заховали газові труби,а скільки таких буде із 220квартир:negative:
     
  2. FRD

    FRD Well-Known Member

    К нам никто не звонил, конечно же мы бы в течении 15 минут были бы на месте отложив все дела)) Значит до нас не дошли ещеhyh
     
  3. MIledi

    MIledi Active Member

    Ну так может люди (инвесторы) начитавшись отзывов на форуме по трубам будут УМНЕЕ!;)
     
    lion и ANTONIO нравится это.
  4. FRD

    FRD Well-Known Member

    А лучше попросить специолистов из ОП, предупредить всех инвесторов при вручении ключей
     
    MIledi, lion и ANTONIO нравится это.
  5. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    Та форум не всі читають,впевнена,що і серед нас такі знайдуться:)ПОживемо-побачимо:)
     
    MIledi нравится это.
  6. AgentMC

    AgentMC Active Member

    Уверены, что не заходили? ;)


    В том смысле что народ жаловался про повреждённые замки, двери...
     
  7. FRD

    FRD Well-Known Member

    Да вроде бы уверены:D Мы никаких следов взлома не заметили, и включеного газа тоже:D
    А покушалось на замки и двери неугомонное БТИ:SOS:
    AgentMC, а к Вам газовщики заходили??
     
    ANTONIO нравится это.
  8. samson

    samson New Member

    тут така загальна тема, одна сторінка про газ, інша про дітей :)
    у мене запитання про теплу підлогу. Я так розумію, що 2 наших комплекси (я інвестував у Львівський) по сантехніці обслуговує Володя (головний сантехнік?). І він озвучив цифри деякі на теплу підлогу. 20$ кв.м. підлоги + матеріали + 40$ за кран для контуру підлоги. Так ось у мене запитання по сам кран. Може хто знає... Чим він відрізняється він термоголовки і чи варто ставити його? По словам Володі це економніше і різниці ніякої, просто потрібно буде частіше бігати крутити. Хтось дізнавався деталі про це? Як на мене 40$ це дорогувато як для краника :) Чи він якийсь особливий?

    P.S. тільки що подумав, а може це і є термоголовка? Але я наче у нього питав, він казав що кран економніше ніж термоголовка, запутався я...
     
  9. ANTONIO

    ANTONIO Well-Known Member

    Смотрю и радуюсь за вторую очередь она все больше и больше востребована:super:
     
    lion нравится это.
  10. Дмитрий_28

    Дмитрий_28 Well-Known Member

    вот только во второй секции аж 3 человека
     
  11. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    це ж г-шка,а не 2-а черга:)
     
  12. ANTONIO

    ANTONIO Well-Known Member

    так и в первой не фантан


    нееееееееее
    это 8 этажка
     
  13. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    ЩО за шалені ціни????Ми телефонували в інші контори всі беруть в р-ні 60грн за квадрат-це робота.Далі матеріали,сама дорога треба 20грн\м,на квадрат іде максимум 8м труби,у нас 4 м труби на квадрат виходить і дорога штука ,яка підмішує теплу воду у систему і контролює температуру(забула як вона називається).Вона ставиться при умові,якщо котли високотемпературні,а вони в нас такі будуть стояти.20$ за роботу,"зажралися",вибачте,за нецензурну лексику.


    ЩО за шалені ціни????Ми телефонували в інші контори всі беруть в р-ні 60грн за квадрат-це робота.Далі матеріали,сама дорога треба 20грн\м,на квадрат іде максимум 8м труби,у нас 4 м труби на квадрат виходить і дорога штука ,яка підмішує теплу воду у систему і контролює температуру(забула як вона називається).Вона ставиться при умові,якщо котли високотемпературні,а вони в нас такі будуть стояти.20$ за роботу,"зажралися",вибачте,за нецензурну лексику.


    Там написано,що Львівський,яка ж це 8-поверхівка)
     
  14. MIledi

    MIledi Active Member

    ANTONIO о табличке :)
     
  15. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    Он воно що:D Так а що там змін багато?Тільки 1 побачила:)))
     
  16. MIledi

    MIledi Active Member

  17. La_na

    La_na Member

    Так, ми вже також стали власниками квартири у Празькому :)
     
    MIledi нравится это.
  18. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    Ухти:)ТОчно:)правда аж на 2 квартири більше,при умові,що у нас будинок на 50квартир більше:))


    Я лякаюсь,коли дивлюся на ВАш аватар:DПохвилюйтеся про здоров"я сусідів і поверніть попередній,будь ласка:)))))))))
     
  19. AgentMC

    AgentMC Active Member

    Вроде не, но труба сделана))
     
  20. Дмитрий_28

    Дмитрий_28 Well-Known Member

    Так вот в чем дело. Поменял, должно сработать
     
    lion нравится это.

Поделиться этой страницей