Софіївська Борщагівка, Волошкова 74, забудовник Савочка Є.П.

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Олег, 7 дек 2011.

  1. natata

    natata Well-Known Member

    роман,отвественный за котлы, сказал, что повесят, когда кому надо..сейчас они вешают тем, кто ремонт делает или живет
     
  2. Ira_L

    Ira_L Active Member

    Доброго дня! "Волошкові" :) сусіди, поділіться інформацією, акти-прийому передачі квартири Ви підписували під час отримання документів на квартиру і вводу будинку в експлуатацію минулого тижня чи ще раніше?(можливо я пропустила цю інформацію). Можливо у когось квартира в розстрочку, тому, наскільки я розумію, документів не треба було чекати, бо ще "виплачувати-і виплачувати", але власне акт-прийому передачі міг бути і раніше...?У нас квартира на виплату (ми "Щасливчики 55"), але ремонт хотілося б почати якнайшвише, а не з квітня, тому таке питання для нас дуже актуальне.
     
    Fair_Lady нравится это.
  3. <Катя>

    <Катя> Well-Known Member

    Ир,поговорите об этом с отделом продаж,нам разрешили делать ремонт ещё до последней оплаты,вроде бы они говорили,что всем разрешают начинать ремонты,если больше ,чем 70%оплачено! вы уточните этот момент!
    Только вот ещё - как же вы будете делать ремонт в зиму?
     
  4. Ira_L

    Ira_L Active Member

    Теоретично я все знаю (у відділі продаж все гарно пояснили), але хотілося взнати як реально відбувається. Ремонт нам дозволяють робити хоч зараз (так і сказали), але на даній стадії нам такий варіант не підходить, бо якщо почнемо зараз, то будь-яка відповідальність зі сторони прораба і його підопічних втрачається ("почали ремонт - всі недоробки вже ваша проблема"), та й опалювати зимою не будуть (ремонт весь коту під хвіст). Тому мене цікавить, коли Ви реально одержали акт з нормальним станом квартири, коли вже можна починати ремонт (тобто акт прийому-передачі з врахуванням всіх зауважень по квартирі) і хто його видавав і підписував (менеджери в офісі, прораб?)?


    Чи такий акт видають, коли будинок офіційно введений в експлуатацію?
     
  5. Shurik

    Shurik New Member

    Кто прояснит какие именно документы для БТИ надо? и где оно находится? Сколько там надо платить?


    Кто уже оформил договор сколько налог на однокомнатную квартиру получается?
     
    Fair_Lady и Lenochka нравится это.
  6. AlexZ

    AlexZ Well-Known Member

    Нам тоже очень интересно!
     
    Fair_Lady нравится это.
  7. natata

    natata Well-Known Member

    на мои 45 квадратов 2150 дол за все....


    я не оформила акт приема, так как были маленькие недочеты..их вроде устранили, найду время и подпишу, реалльно не замаричаваюсь этим.. просто если вы до этого момента начнете делать ремонт, то любые претензии по ремонту во внимание браться не будут.... а также до сдачи всего дома застройщиком запрещено делать перепланировку, это затянет оформление и сдачу в эксплуатацию дома застройщиком....
     
  8. Sandra

    Sandra Active Member

    мы подписали акт приема-передачи за 2 месяца до сдачи дома.(подписывается с прорабом). Когда нам сказали, что уже в квартирах ничего не будут делать (кроме проводки газа и установки котла) и подключли воду, мы начали ремонт. Свет первое время тянули с улицы. Опять же зимой вам вряд ли подключат быстро воду.
     
  9. natata

    natata Well-Known Member

    цена за оформление зависит от того, по какой цене за квадрат вы будете платить..по експертной или рыночной....

    кстати, кладовка тоже отдельно платится за офрмление.. где-то от 300 дол за небольшую


    воду счастливчикам подключат весной - это в офисе говорили.... так как отапливать дом не будут..если пустить воду - трубы лопнут
     
    Fair_Lady нравится это.
  10. Sandra

    Sandra Active Member

    бти находится по улице Киевской, 24. Это недалеко от светофора пройти вперёд. В здании автосалона мицубиши.


    я заплатила там 320 грн
     
  11. natata

    natata Well-Known Member

    я документи бті вже в кінці тижня отримаю....мені допомогли, не платила зовсім, здала все офіційно сьогодні
     
  12. AMarina

    AMarina Active Member

    Видео праздника на Волошковой! :bravo:
     
    natata и Lenochka нравится это.
  13. Alex_Kaps

    Alex_Kaps Member

    Доброго всім дня!
    Планую стати інвестором ЖК "Щасливий" (вул. Щаслива, 55). Пишу сюди, тому що тут обоговорюються питання, на які можу дати відповідь)
    За оформлення офіс бере 7 % від вартості квартири, але вартість м2 оцінюється в 600 дол. (тобто береться умовна собівартість). Тобюто за квартиру, площею 40 кв.м. необіхдно крім вартості власне квартири заплатити за оформлення 40*600*0,07=1680 дол.
    Якщо власники, тобто вже досвідченіші інвестори знають більше, то хай мене виправлять)
     
    <Катя> и Fair_Lady нравится это.
  14. natata

    natata Well-Known Member

    правильно..тільки ще послуги натаріуса


    і ще кудись там треба...
     
    Alex_Kaps нравится это.
  15. <Катя>

    <Катя> Well-Known Member

    вы все правильно написали...только это не офис берет ,а государство! ;)
    а ещё нотариусу ...
     
  16. Alex_Kaps

    Alex_Kaps Member

    а тепер поясніть мені, будь ласка, скільки орієнтовно треба заплатити за нотаріальні послуги і "іще кудись" (що це включає, крім, БТІ, зрозуміло і потім вже Київоблгазу, наприклад:)
    Щиро дякую!
     
  17. natata

    natata Well-Known Member

    я вже тут писала... за 1 кім квартиру 45 квадратів я заплатила 17200 за все


    це я заплатила в нотаріуса, бті і газ окремо буду ще...
     
    Alex_Kaps нравится это.
  18. Alex_Kaps

    Alex_Kaps Member

     
  19. Віта

    Віта Active Member

    девочки а ну подскажите в какие дни принимают в БТИ и когда лучше попасть туда, что бы не было очереди?СПАСИБО
     
  20. Sandra

    Sandra Active Member

    бти работает до 19-00 точно. Со скольки - не помню. Я была в пятницу, очереди небыло.
     

Поделиться этой страницей