Софіївська Борщагівка, Волошкова 74, забудовник Савочка Є.П.

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Олег, 7 дек 2011.

  1. Allesandu

    Allesandu New Member

    Дякую за оперативну відповідь.
     
  2. natata

    natata Well-Known Member

    але якщо попередній в нотаріуса не підписувати, то бесплатно..я так робила..лише в офісі підписала.. силу мають обидва...тільки,якщо ви хочете волошкову, то там одразу будуть основний договір підписувати, бо 30 вересня закінчується дія попереднього і забудовник готує основний з дня на день... на волошковій залишились поодинокі квартри,якщо ще й залишились.. так що дзвоніть


    а кому щ оказали за оформлення документів,а то відділ продажу лише пише скоро, вчасно, але не конкретно
     
  3. Andrii

    Andrii New Member

    Не хватало еще чтобы трубы порвало когда морозы начнутся.
     
  4. natata

    natata Well-Known Member

    ну, там уже живут, думаю как доки отдадут, то 30% сразу и заселится, ремонт идет по всему дому полным ходом
     
  5. tanyatargoniy

    tanyatargoniy New Member

    в отделе продаж сказали что на даный момент живут люди только в 2-х квартирах........
    Говорили что у них такого не было чтоб до зимы не было газа
     
  6. natata

    natata Well-Known Member

    да, батереи полопаются
     
  7. tanyatargoniy

    tanyatargoniy New Member

    надеемся до такого не дойдет................
     
  8. natata

    natata Well-Known Member

    так а что с документами??? кто что слішал
     
  9. natata

    natata Well-Known Member

    як повідомили в офсі, що документи будуть видаватися з понеділка поступово, бо всім в один день фізично не можливо видати))) але планують зробити це швидко і оперативно, як сказано в попередньому договорі, що після його закінчення протягом 10 днів заключають основний... затримок не повинно бути, всіх ще будуть обзвонювати
     
    <Катя>, Lenochka и Ксеня нравится это.
  10. Allesandu

    Allesandu New Member

    Добрый день.
    Можно у вам поинтересоваться, как это вы хотите за 1 неделю сделать ремонт?Или вы будете делать не во всей квартире?
     
  11. AlexZ

    AlexZ Well-Known Member

    Видимо, есть знакомые "гастарбайтеры" из братской Молдовы! А бригадирами у них Равшан и Джумшут! Уж те могут... :build:
     
    <Катя>, Ксеня и Lenochka нравится это.
  12. Andrii

    Andrii New Member

    Кто-нибудь интернет пытался подключить?
     
  13. Lenochka

    Lenochka Active Member

    ...Ну,я же писала,что без Вас было скучно...yr9:)
     
  14. AlexZ

    AlexZ Well-Known Member

    Волошковцы... или Волошковчане, а котлы уже всем установили?
     
  15. Віта

    Віта Active Member

    Ну Алекс ти даєш....так і хочеш по....:rolleyes:(в смислі обгадить)
    Я не у всій квартирі буду робить а перетирать всю ,а робить тільки залу і ванну кімнату ......


    ну ви знаєте нам ше до інтернета як до...


    У мене батько будівельник і повірте з великим досвідом у нього своя бригада і він приїжав прикидав на скільки там днів роботи то сказав що за неділю там все все можна зробить а те що я на данном етапі хочу то 3 дні
     
  16. natata

    natata Well-Known Member

    никому еще не ставили((((
     
  17. AlexZ

    AlexZ Well-Known Member

    Вита, ни в коем случае не хотел обидеть Вашу бригаду строителей! Чем раньше начнёте... :build::build::build:,тем быстрее... :beer:friends:beer:friends



    Невже дійсно, до ключів в якості брелків видаватимуть... котли!mamami9:ogo:


     
    Віта нравится это.
  18. natata

    natata Well-Known Member

    по словам, котли є,але поставлять, коли ми приймемо квартири, щоб під нашу відповідальність...я так зрозуміла зі слів людини з офіса... хоча, якщо чесно, не розумію чому....в акті ж чітко вказано, що котли повинні стояти.... як ми приймемо квартиру без цього...може за ці дні щось доставлять чи поставлять... у нас робота активізується в останній момент
     
  19. AlexZ

    AlexZ Well-Known Member

    Вже те, що котли є - радує, але їх відсутність на стіні... багатьох непокоїть! Цікаво, скільки часу триватиме... "останній момент"? Через 2 дні спливає термін!!!4to napisano perom Можливо, у ВП трохи довший, власний календар!
     
  20. natata

    natata Well-Known Member

    ну вони мотивують, що 30 - це неділя..і там бті з 1 почне віддавати техпаспорти,чи як вони називаються, на квартири... і отак поступово будуть і нас до натаріуса викликати..до 13 мають всім віддати, бо 13 урочисте вручення ключів, як повідомили в офісі...
     

Поделиться этой страницей