Софіївська Борщагівка, Волошкова 74, забудовник Савочка Є.П.

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Олег, 7 дек 2011.

  1. AlexZ

    AlexZ Well-Known Member

    Ну, это если парковать машины с открытыми дверьми!
     
  2. AlexZ

    AlexZ Well-Known Member

    На сайте застройщика http://novabydova.com.ua появились планировки квартир в доме "Щаслива,44". Желающие могут полюбопытствовать... и порекомендовать интересующимся!
     
  3. Віта

    Віта Active Member

    Хочу сказать шо дуже таки привабливі планування 2-кімнатних квартир .як на мене то у всіх трьох можна зробить перепланування під своє око


    а що уже почали будувати третій будинок?шо котлаван виритий був я знаю ,а про те що вже розпочалося будівництво не внікала то що почалося будування?шустро все.
     
  4. natata

    natata Well-Known Member

    я добавлю, що у всіх наших будинках - планування як порубано, без жодного творчого підходу...як в радянські часи... кожен хоче зробити перепланування при нагоді, але ж ці планування складали спеціалісти, у мене запитання до них??? наче ж і архітектори, і фахівці, то чому ж так буденно????
     
  5. AlexZ

    AlexZ Well-Known Member

    Значит планировки не совсем идеальны, если нужно перестраивать! Лично меня совсем не впечатлила жилая площадь большинства 1ком. квартир (всего 15 и 16 м2), но с хорошими кухнями (до 14 м2)
     
  6. Віта

    Віта Active Member

    Та да перепланування там в 70% потрібне у всіх квартирах бо щось непонятне таке по 2 туалетних комнати а спальня і зала це одне і теж саме


    не продуманно взагалі
     
  7. AlexZ

    AlexZ Well-Known Member

    Наверное, преследовали задачу - количество! А комфорт - дело рук будущих жильцов!
     
  8. Віта

    Віта Active Member

    А от квартира 2-ка під номером 36 взагалі мені сподобалась зала я поняла 16 а дитяча 6м.-наче вана з туалетом а якщо двоє дітей то там крім двохярусної кроваті більше нічого не влізе -дуже гарно дитина буде спати в кладовкі -хай перероблять планування поки це можливо ато тим хто їх видумував-планував явно фантазії не хватило ,або б задавали собі питання а я б жив у цій квартирі 16-1,6-2?бо по квадратурі вроді ідеальний варіант я б собі таку взяла б в майбутньому можливо но по кімнатах ні..
     
  9. natata

    natata Well-Known Member

    поддерживаю....


    дитяча 6 квадратів???? ну точно рубали будівельнки самі,або зекономили на архітекторі Савочки)))))
     
  10. AlexZ

    AlexZ Well-Known Member

    Ввечері дітей спати розклав, наче на полиці, а ранком позбирав! Дуже "компактно"! Кімнатка більше схожа на купе у потягу!
     
    Sveta нравится это.
  11. natata

    natata Well-Known Member

    чи сучасну шафу-купеabzac
     
  12. AlexZ

    AlexZ Well-Known Member

    Выход, наверное, один - кухню соединить с комнатой! Можно ведь сразу изменить в проекте, что бы не заставлять людей ломать голову!
     
  13. natata

    natata Well-Known Member

    ну...тогда комнат меньше..а так...и 2-х.... и 3-х..... на широкий асортимент
     
  14. Олег

    Олег Member

    Так, спокійно, 36 це наша, дитяча 2,8-4,3=12 квадратів, нормально буде; зала 3,65-4,95=18 м2 - можна жити, жаль шо балкончик не на кухні, але таких на Волошковій не було ( є на Щасливій).
    Відносні недоліки: малувата ванна...


    Як на мене в цій квартирці найприкольніше планування,(коридор не дуже великий, в деяких дуже великий туалет) плюс вона посередині будинку, буде тепло! А як буде багато дітей то можна прикупити більшу;)

    Динамо "порадувало" сьогодні:beer:


    А всем кто ложится спать - спокойного сна!
     
  15. yaRoman

    yaRoman Active Member

    Шановні сусіди :D
     
    Ira_L нравится это.
  16. Віта

    Віта Active Member

    Тю ти наще здрастє))ми обговорюємо планування не волошкової і не щасливої55 а щасливої 44 яка ще не збудувалась -читайте уважно коли продовжуєте коментувати далі і вливаться в тему а там дійсно не продумане планування то поки не пізно дім не збудований можна ж трохи змінить планування для наступних сусідів,щоб їм потім не вибивать стіни і не перероблять.А нащет Волошковой ми задоволені як бачиш ніхто нічого по плануванням не писав
     
  17. yaRoman

    yaRoman Active Member

    Софіївська Борщагівка, Волошкова 74, забудовник Савочка Є.П.
    :beer:
     
  18. yaRoman

    yaRoman Active Member

    Я Вам пропоную дивіться на речі реально
    :beer:
     
  19. Nikolay 111

    Nikolay 111 Well-Known Member

    А мне понравились планировки по Щасливой, 44, но я смотрел только 2-ки. В них небольшой общий коридор, нормальный метраж комнат, есть кладовка и главное кухня больше чем в наших домах, нам например и не хватает большой кухни.
     
    <Катя> нравится это.
  20. yaRoman

    yaRoman Active Member

Поделиться этой страницей