Ремонт в квартирі, Софіївська Борщагівка, Боголюбова, 6

Тема в разделе "Отчет: Наш ремонт", создана пользователем Dmitry, 25 авг 2012.

  1. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    Лише сьогодні зранку згадав, що забув створити тему зі звітом про ремонт на форумі. Краще пізніше ніж ніколи:)
    На початку серпня нам видали ключі і ми відразу приступили до ремонту. Оскільки дружина в декреті, і я ввесь час зайнятий на роботі, ми вирішили взяти прораба, який займатиметься всіма питаннями. Його довго шукати не прийшлось, взяв прораба, що будував будинок моєму хорошому другу. По відгукам це чесна та професійна людина, поки-що усомнитися в цьому не приходиться ні на каплю.

    Ремонт плануємо в класичному (не вистачає часу на більш глибокі фантазії). Клас: середній.

    І так, вихідна інформація:
    Двокімнатна квартира.
    plan-flt.png
    На полу стяжка, досить хороша, переробляти не потрібно.
    На стінах штукатурка, також доволі якісна. Проте є питання до рівності самих стін, особливо це стосується стіни, де вхід до дитячої та стіни, де вхід до санвузла.
    Потолок - плити перекриття. В дитячій стоять не досить рівно, ближче до середини утворилась випуклість.
    На лоджії залита стяжка (але так і так треба утепляти), на стінах фасадна штукартука, яку потрібно затирати.
    Балкон виконаний з пластикового блоку.
    В кімнатах встановлені радіатори батареї.
    На кухні встановлений котел опалення, знизу підходять труби, які потрібно буде думати, як заховати.
    23072012941.jpg


    Відразу зауважу, що планування квартири по факту трішки не таке, як на плані. Відрізняється вхід в загальну кімнату та в ванну. Нам прийшлось переносити, щоб стало так, як на плануванні. Тепер в коридорі поміститься шафа-купе, а ванна тепер стає справа від входу (раніше не поміщалась).
    ШКАФ  ВИШНЕВЫЙ.jpg


    Кухню проектували з урахування газових труб (вони будуть проходити над кухнею) та того, щоб котел опалення та лічильник ховалися по шафах.
    КУХНЯ  ВИШНЕВЫ.jpg

    КУХНЯ  ВИШНЕВЫЙ.jpg

    Котел буде ховатися за крайніми лівими дверцями. Труби будуть ховатися за спеціально вставочкою.
    Холодильник потенційно міг би стати в куті біля виходу на балкон, але не вистачає практично 5 см, тому він стоїть при вході.
    "Стовчики" біля витяжки хотіли робити ширшими, щоб вони заходили над скляні фасади, але через ревізію з лівого боку, довелося їх "зменшити".


    Доречі, може хтось порадить, двері в санвузол 60 см не завузькі??
     
    Alexey_Ko, Nataly, MMM и 7 другим нравится это.
  2. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    Були сьогодні в магазині плитки та сантехніки. Тільки-що перерахували смету на ремонт. Безсона ніч забезпечена))))
     
    Татьяна1971 нравится это.
  3. Jetex

    Jetex Active Member

    Дима, доброе утро... дверцы на отсек, который будет закрывать котел рекомендую сделать сеточкой из своего опыта, ему нужна вентиляция :)

    кухня.jpg
     
    МалинаЛина, event, Ксеня и 8 другим нравится это.
  4. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    Дякую за пораду. Ми думали також сіточку, але оскільки це буде дорожче, зупинилися на варіанті глухі двері, але з відкритим низом та верхом.
     
    Татьяна1971 нравится это.
  5. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    Вчора були на будівництві.
    Як я вже писав вище, в прихожій ми хочемо вздовж довгої стіни поставити шафу купе, для цього нам потрібно перенести и дверний проєм. Його вже перенесли, і поштукатурили поверх. Тепер у нас зліва від дверей є 52 см. Зробимо каскадом 2 шафи, одну глибиною 50 см, другу 60 (див. рисунок вище).
    DSC_0173.JPG
    Оскільки перемичка над проємом була закоротка, щоб так багато зміщувати, прораб сказав, що її потрібно підсилити, що й зробили.
    DSC_0205.JPG
    Електрик переробив розводку проводів, зробили вихід для телевізора.
    DSC_0174.JPG
    В кімнаті вже начисту пошпакльовані стіни та стелю. На стелю поклеїли сітку, поверх шпакльовка, Плити стояли трохи криво, але майстри вирівняли, зараз ідеально рівно.
    DSC_0175.JPG
     
  6. 4olega

    4olega Member

    Дима, добрый день. Подняли отличную тему! Скажите пожалуйста, в чем вы делали дизайн комнаты + шкаф-купе и кухни. Что за программа такая?
     
  7. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    Дизайн кухні і шафи купе робив мебельщик, точно не підкажу, але знаю, що в неті є куча дизайнерських програм.
    Є класна програмка від польського виробника плитки Paradyz http://www.paradyz.com/ru/pro/apps. Програма на польській, але за пару годин зумів розібратися в ній без проблем. Вона дає можливість змоделювати дизайн будь-якої кімнати, а також, якщо ви оберете їх плитку, то можна зробити розкладку для ванної.
     
  8. 4olega

    4olega Member

    Спасибо, буду разбираться!
     
  9. greench

    greench Well-Known Member

    Дима, только один совет(думаю ты и сам это уже понял). Поставь ограничитель на полу между холодильником и дверью, а то холодильник будет получать дверью в бок :)


    У нас с тобой почти одинаковые квартиры. Если ты не планируешь активно расти в ширину, то 60 см. вполне нормальная ширина для дверей санузла.
     
    Татьяна1971 и Dmitry нравится это.
  10. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    Двері в кухню будуть відкриватися в коридор, на макеті не в ту сторону зображена ручка)))


    В ширину рости не планую. Але плани одне, а там хто зна))


    На лоджії вже все готово під чистову отделку. На потолок поклеїли стіродур. Провели освітлення.
    DSC_0176.JPG DSC_0178.JPG

    На балконі також.
    Потенційно плануємо на балконі поставити морозильну камеру, тому провели сюда розетку.
    DSC_0217.JPG DSC_0218.JPG

    Познімали радіатори, за ними все вирівняли та пошпаклювали також.
    DSC_0223.JPG DSC_0222.JPG

    Зараз ж проблема. Що робити з котлом? Як пошпаклювати за ним? Може хтось вже стикався? Як його зняти?
    DSC_0214.JPG

    В кімнаті та в санузлі оказалися дуже криві стіни. приходиться рівняти за допомогою маяків (попередньо лазерним нівелиром побудували площину, нанесли маяки, тепер залишилося поштукатурити).
    P.S. На краю фото в туалеті видно унітаз. Бригада возить його за собою в кожну квартиру де роблять ремонт. Прям трофей)))
    DSC_0194.JPG DSC_0207.JPG DSC_0209.JPG


    Зранку прораб привіз чергові партію Ротбанду.
    DSC_0224.JPG

    Інструмент робочих. Хто розуміє оцінить))))
    DSC_0225.JPG
     
    Fair_Lady, Иринка, MMM и 3 другим нравится это.
  11. Mari

    Mari Active Member

    красиво! А не скажете де таку гарну плитку знайшли?
     
  12. Moxito

    Moxito Well-Known Member

    Дима, а что будете делать с потолком в с\у? подвесной?
     
  13. Jetex

    Jetex Active Member

    доброе утро - плитка простейшая, ничего особенного - брали в эпицентре
     
    Mari нравится это.
  14. Татьяна1971

    Татьяна1971 Well-Known Member

    Дима, а стены вы просто поштукатурили поверх штукатурки от застройщика? Что с полом на лоджии планируете делать?
    Я хочу тоже со временем морозильную камеру поставить на лоджии (электропроводка будет сделана для неё), а что делать сейчас со стенами - не знаю, думала пока просто выровнять пол и положит линолеум, а со временем обшить лоджию вагонкой...


    а ещё вопрос, Вы радиаторы снимали сами или сантехник? В них, я так понимаю, воды ещё нет?
     
  15. greench

    greench Well-Known Member

    Татьяна1971, радиаторы снимаются очень просто - откручиваются 2-е гайки. Воды там не должно быть, но на всякий случай подставьте ведро. У нас немного было, потому что мы тестировали систему после сантехников. Кстати, для того чтобы проверить герметичность контура горячей воды и отопления, котел запускать не нужно.


    Дима, еще совет, купи самую простую пленку(можно ту, которую маляры используют) и упакуй котел. Маляры(маляра) будут потом ошкуривать стены и в него будет лететь вся пыль.

    С полами на лоджии и балконе пока ничего делать не будем - нет времени. Весной уже зальем их и положим плитку. Хотим поднять там уровень, чтобы порога такого небыло. + на балконе в сам пластик вкрутим что-то типа арматуры, чтобы при заливке укрепить балкон. А то как-то этот пластик очень хлипенько выглядит.
     
    Dmitry и Татьяна1971 нравится это.
  16. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    Хочемо гіпсокартон з вмонтованими світильниками.


    Пол утеплили знизу пенополістиролом, поверх залили стяжку. Зараз рівень пола
    Прораб сказав, що штукатурка хороша, тому можна поверх шпаклювати стартовою шпаклівкою.
    На лоджії відповідає рівню пола в кімнаті. Як буду наступний раз сфотографую.
    Ми з лоджії хочемо зробити кабінет, тому утепляли її, під вікном установимо батарею (можливо електричну, а можливо і водяну, ще не думали).
    На балконі лицьову стіну будемо обшивати вагонкою, внутрішня - шпалери.


    ок, дякую за підказку, я й не подумав про це.
     
    Татьяна1971 нравится это.
  17. Нова квартира

    Нова квартира Administrator Команда форума

    Краще буде, щоб зняв газовщик чи хоча б поставив назад. Зняти впринципі можна і самому. Котел не важкий, але зручніше це робити удвох. Тільки чи варто? Адже котел там і буде висіти і ніхто не побачить чи пошпакльовано за ним чи ні. У мене теж планувалось знімати котел, а потім вирішили що так зашиєм гіпсокартоном в рівень з котлом, та й усе.
     
  18. Татьяна1971

    Татьяна1971 Well-Known Member

    Валюша, мы тоже планируем выравнивать керамзит+стяжка+нивелирка, а сверху линолеум. Плитка для меня очень холодный материал. А на стены, наверное, вагонку пластиковую. Потолок утеплим остатком минваты, стену под балконной рамой тоже и зашьём вагонкой.
     
  19. Татьяна1971

    Татьяна1971 Well-Known Member

    Вагонку ещё не считали, я попросила ребят посчитать... А покраску по имеющейся штукатурке я бы не делала... Красивее пошпаклевать и покрасить, но думаю, что вагонка будет дешевле. Для шпаклёвки лоджии нужны материалы для наружной отделки, то чем Вы работаете внутри квартиры не подойдёт для лоджии.
     
    Valentyna нравится это.
  20. Татьяна1971

    Татьяна1971 Well-Known Member

    аналогично!!!
     

Поделиться этой страницей