ЖК "Пражский квартал" Петропавловская Борщаговка

Тема в разделе "Домашний форум ЖК Пражский квартал", создана пользователем Deastroy, 10 мар 2012.

  1. Olga84

    Olga84 Member

    А як вони їх можуть з"єднати,якщо у г-подібного вікна на п-шку,вони ж не закладуть їх цеглою.[/quote]

    они будут соединены со следующей П-кой. Не с П-образный, который 3 оячередь, то есть не нашим (не могу еще нарадоваться)
     
  2. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    они будут соединены со следующей П-кой. Не с П-образный, который 3 оячередь, то есть не нашим (не могу еще нарадоваться)[/quote]
    ОТ і добре:)Ви ж писали,що 2-ї п-шки не буде.Уже сьогодні буде?:)
     
  3. Olga84

    Olga84 Member

    ОТ і добре:)Ви ж писали,що 2-ї п-шки не буде.Уже сьогодні буде?:)[/quote]
    имелось ввиду что как отдельно стоящей не будет. И по визуализации, которую показывали нам в воскресенье, именно как П-ешка она уже в общем ансамбле не смотрится.
     
  4. ANTONIO

    ANTONIO Well-Known Member

    А еще они перестали подписывать договора с нашими (инвесторами) нотариусами. То есть только со своими. По словам ихним что с другими нотариусами сделка длится очень долго так как они не в курсе всех событий ПК.:(


    По торцам дома буквой "Г" по моему окон нет. Так что закладывать нечего
     
    Olga84 и p.s. нравится это.
  5. ANTONIO

    ANTONIO Well-Known Member

    А кто был в субботу на НАШЕМ КВАРТАЛЕ, кто фотографировал? Где фотографии свеженькие?
    ПЛИЗЗЗЗЗЗЗЗ

    Хочу сохранить портфолио от А до Я строительства вместе с ремонтом. (чисто для себя и могу потом с кем то поделится.)
     
    Olga84 нравится это.
  6. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    marishka обіцяла фото.ДО речі,на сайті виклали фото,2-й поверх кладуть п-шки.
     
  7. ANTONIO

    ANTONIO Well-Known Member

    Liolia,
    Спасибо
     
    Olga84 нравится это.
  8. p.s.

    p.s. Member

    Всім доброго дня!!!
    Зацікавила дана пропозиція! Але для мене не зрозуміла репутація забудовника (навіть юр.назви ніде не вказують)!
    Напишіть будь ласка ваші думки з цього приводу????
     
  9. Margo

    Margo Active Member

    Застройщик- молодая компания, 2011года, по жилым домам, вроде это первый проект. О репутации говорить сложно, но на данный момент процесс идет. Юр. названия нет, так как оформление на физ.лицо.
     
  10. p.s.

    p.s. Member

    Дякую!!!
    Нікого з вас не лякає думка про ОСББ?????
     
  11. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    А чим ОСББ гірще ЖЕКа?
     
  12. p.s.

    p.s. Member

    А чим краще???
    З ОСББ справи ніколи не мав, а люди говорять, що це рутинна справа!!!
     
  13. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    Мені здається,що одне і те ж саме.
    Там,де живе моя мама,ЖЕК розформували,створили осбб.Працює воно тільки міс 4,ще детальні висновки зробити не можу.
    Що змінилося?-більший контроль показників лічильників,прибирання прибудинкової території є,із вивозом сміття як було,так і залишилося.Особливої різниці я не помітила.Думаю, що немає нічого страшного в осбб.
     
  14. Olga84

    Olga84 Member

    В воскресенье задавали вопрос по поводу ЖЕКа. На что получили ответ что ЖЕК уже создан и будет обслуживать как и Львовский, так и Пражский квартал. Причем не только дом Львовского по адресу Софиевская, но все их остальные дома.
     
  15. Deizy-Craizy

    Deizy-Craizy Active Member

    Як на мене, те що забудовник фізична особа не є ні мінус, ні плюс, оскільки якби забудовником була юридична особа, то гарантій це жодних не дає, у випадку, якщо щось піде не так. Різниці немає. Головне, щоб будували і добудували до кінця і, звичайно, щоб були усі необхідні документи.
    Якщо Вам подобається місце розташування кварталу і ціна влаштовує, то в чому сумніви? Купуйте. Або чекайте, поки закінчать будувати і отримають докумнети на готове житло.
     
  16. p.s.

    p.s. Member

    Дуже цікавить ваша думка, чому саме Пражський квартал???
    Забудовник не підтвердив своєї надійності+фізична особа???
    Мені подобається дана пропозиція, але хотілося б почути думки людей які вже інвестували кошти, так і тих хто не збирається цього робити!!!
    Дякую за відповіді!!!:bravo::bravo::bravo:
     
  17. Deizy-Craizy

    Deizy-Craizy Active Member

    Чому Пражський квартал - тому, що ціна влаштувала, місце розташування влаштувало, Київ поряд, до метро 15 хв на маршрутці, тихо і спокійно, проект виглядав цікаво (бо зараз не дуже, змінюють його занадто часто і гарна ідея кварталу перетворюється у звичайне заробляння грошей, коли на маленькому шматку землі натулюють купу будинків між балконами яких можна буде повісити мотузку, і як у Європі, сушити білизну :) ).
    В даній темі вже не один раз висловлювалися думки, чому люди обрали Пражский.
     
  18. MIledi

    MIledi Active Member

    Шановний p.s., у Вас 37 сторінок думок-невже мало?Для порівняння візьміть ще якісь ЖК, я наприклад вибирала між "Відпочинком"-святошинський р-н,та "Зеленим островом" шевченківський р-н,обрала Пражський із особистих міркувань :)


    Доречі, мінуси є у всіх ЖК, як на мене, головне, щоб плюсів було більше:)
     
  19. ANTONIO

    ANTONIO Well-Known Member

    Я думаю что наша молодая компания которая уже собралась определится как с ЖЕКом так и ОСББ
     
    Olga84 нравится это.
  20. Lananat

    Lananat Active Member

    :super:
     
    ANTONIO нравится это.

Поделиться этой страницей