ЖК "Пражский квартал" Петропавловская Борщаговка

Тема в разделе "Домашний форум ЖК Пражский квартал", создана пользователем Deastroy, 10 мар 2012.

  1. MERA

    MERA Well-Known Member

    Для людей, платящих 40 тыс у.е., повышение на 6-8 тыс у.е. (15-20% кстати) очень чувствительно...
    И 960 у.е./кв. метр (Ваша инфо по второй очереди) за построенный на 60% дом (а темпы строительства весьма ударные) - цена неплохая.
     
  2. MIledi

    MIledi Active Member

    Liolia,Вы так же ждете документов на 2 очередь,или будете подписывать пред. договор без них? У нас тоже 2 оч. -задаток, ждем документов- потом пред.договор.
     
  3. Deizy-Craizy

    Deizy-Craizy Active Member

    Так довго цікавимося,бо ,на жаль,машинки для друкування грошей немає;)Завдаток вже дали,маємо підписувати попередній договір.;) Взимку із маршрутками так само,як і влітку.Їм ні страшний не мороз ,ні ожеледиці:)З дорогами ситуація абсолютно нормальна,ні разу не було такого,що не могли виїхати.Правда сніг розтає повільніше,так як кількість людей,що топчуться набагато менша ніж у Києві.:)

    Дякую за відповідь. На жаль, не можу порадити, де придбати таку машинку, сама б не відмовилася :). Але все одно, сподіваюся, будемо сусідами, ЖК один же ;) .
     
  4. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    У Вас 3-а чи 1-а черга?:)Та я думаю будемо всі жити однією дружною родиною:)У віконечка дивитися хто там чим займається,що нового у сусідів,хто що на вечерю готує:D
     
    Deizy-Craizy нравится это.
  5. m@rtin

    m@rtin Well-Known Member

    Якщо купувати зараз 2-у чергу,так ціна 900 убитих єнотів,як Ви кажете:)))Зараз акція:)
    І якщо брати розстрочку,то теж можна домовитися дешевше.
    41.5х900= 37350
    41.5х1150= 47725
    47725-37350= 10375убитих єнотів:)
    різниця суттєва.
    І податки 47725х7%= 3340
    37350х7%= 2614
    3340-2614= 725ує
    725+10375=11100уе -переплати


    Я думаю,що не тільки для мене це не маленька сума.[/quote]


    Акция до 31 числа этого месяца, и как я понял, это если сразу заплатить... увы таких денег в полном обьеме у меня нет, потому для примера по себе, я и брал именно 960 убитых енотов... что б легче размышлять...

    11 100 я не спорю сумма приличная и чувствуется хорошо... да и 6-8 тыс тоже чувствуется... их же нужно где то сначала взять, но если терять... то как на меня... в общем риск - штука благородная)))
     
  6. "Natali"

    "Natali" Well-Known Member

    Где-то плюс, что у нас все окна на Киев смотрят.:) А в доме напротив, ооооочень клевая овчарка живет! ;)
     
  7. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    У нас теж вікна на Київ,правда перед тим виглядом спочатку ваш будинок:DМИ будемо тільки догадуватися яка там красива овчарка живе:D
     
  8. Margo

    Margo Active Member

    Кроме вида на Киев и на красивую собаку получается, что еще и вид на дорогу. Хоть и движение не очень оживленное, но когда все заселятся, машинок будет побольше
     
  9. "Natali"

    "Natali" Well-Known Member

    Margo, ну получше, чем в чужие окна. :)
     
  10. Deizy-Craizy

    Deizy-Craizy Active Member

    Я навіть не знаю, до якої черги наш будинок віднести :) , у нас Софіївський, 18. І вікна теж на Київ, але спочатку буде будинок літерою "П":).
     
  11. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    Згодна,що на дорогу вигляд краще,тому і ми і хотіли 1 секцію .


    Оооо,так у Вас шикарні вікна на всю стіну:)Чудовий вигляд на Київ:)))Крізь призму п-подібного будинку :)


    А г-подібний будинок і 2-у чергу не разом почали будувати?Там дивлюся такі інтенсивні темпи,вже проводка є і утепляють.
     
  12. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    На одного інвестора стало більше:bravo:Ми заключили попередній договір:)
     
  13. Deizy-Craizy

    Deizy-Craizy Active Member

    Вітаємо! :beer:
     
  14. Deizy-Craizy

    Deizy-Craizy Active Member

    Liolia, На якому Ви будинку зупинилися? 14 чи 19?
     
  15. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    Дякую:beer:
    СОфіївська 19 кв 172,заходьте в гості))Правда її ще немає;)
     
  16. Deizy-Craizy

    Deizy-Craizy Active Member

    Запрошення прийняте, обовязково зайдемо;). Готуйтесь до ремонту.
    Приємно, що нас, мешканців кварталу, все більше і більше.
     
  17. Lananat

    Lananat Active Member

    Этот дом №18 обещают сдать уже в октябре-ноябре!
     
  18. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    Десь люди пропали:)Мешканці 1-ї черги,а як справи із оцінкою квартир?Коли будуть цим займатися і по якій ціні обіцяли?


    Інтенсивненько:)Але його почали будувати раніше.Коли на 19 залили фундамент на 3 секції,у г-подібного вже був викладений 1 поверх,навела довідки:)Кльово,хтосб отримає дуже хороший подарунок на Миколая або Нр у вигляді ключиків:)
     
  19. alexx

    alexx Active Member

    люди на форумах по ремонту)))) документы оформляют, обещают около недели (БТИ поменяло прописку на Ирпень)
     
  20. Liolia

    Liolia Well-Known Member

    Молодці;)Ого,нічого собі маленькі зміни прописки.А оцінщик звідки буде?
     

Поделиться этой страницей