ЖК "Родинний Затишок"

Тема в разделе "Днепровский район", создана пользователем Htanya, 9 окт 2012.

Статус темы:
Закрыта.
  1. rogue

    rogue Active Member

    В эти двух долгостроях (Синеозерный и Три Богатыря) все как внедряют на РЗ и Флагман (пресса , собрания , митинги , походы в КМДА , создание кооперативов и ЖСК) они это прошли и ни чего с места не сдвинулось за 12 лет , такая судьба ждет и РЗ и Флагман !!!! Схема одна для развода инвесторов , пока не будут исков в суде на разрыв договора с застройщиком и возврат денег , ни чего с места не
    Я сам инвестор в РЗ (какой может быть интерес в долгострое)


    Коллективный договор спустят на тормоза , каждому инвестору нужно отдельно подавать договор на возврат денег и иск в суд!!!! мой юрист уже готовит бумаги
     
    Последнее редактирование модератором: 24 июн 2017
  2. arenduch

    arenduch Well-Known Member

    Внимательно проанализируйте это собрание ...

    Мы слышим ключевую фразу это "супер вумного деятеля", автора создания тайной ГО Захист и позже НАШБУДа ...
    Этот же человек является инвестором 20/3 - моим соседом. Ни разу мы с ним не встречались, но он взял на себя право везде представляться якобы от всех инвесторов.
    Вот эта фраза: " ... Людей мы найдем сами ...".
    Итак, 20 августа 2015 года уже все было договорено и взят курс на постепенное замораживание стройки.
    А как же обещанные "люди" которые достроят РЗ-Флагман, куда они подевались ... ???
    Кроме убытков инвесторов на вынужденные аренды квартир, никакого результата НЕТ ...
    И далее звучит: " ... конкретные шаги под нашим контролем ...".
    Я летом 2013 предложил моим соседям схему по которой можно было потратить МЕНЬШЕ денег на выплаты м2 по рассрочке. И я так и сделал, моя рассрочка закончилась осенью 2016, и в итоге мною было выплачено в долларах на 5000 меньше (хотя в грн. сумма естественно стала большей).
    Но самое главное, когда на заключительном этапе выплат, в октябре 2016, я обратился в ГО Захист и в НАШБУД с предложением проконтролировать мой платеж в 105000 грн., эти ЛЖЕ-ДЕЯТЕЛИ отказались что-либо контролировать, забыли свои ПРЕДВЫБОРНЫЕ обещания.
    Вот так застройщиком были украдены мои последние платежи, при том, что работа по 20/3 не выполнялась, стройка уже СТОЯЛА.
    НАШБУД изначально построил свою деятельность на тайных договорняках и обманах инвесторов пустыми лозунгами о "бесплатном" ...
    P. S.
    Учредители НАШБУДа никакой ответственности ни перед кем не несут ...
    Но их деятельность уже принесла инвесторам значительные убытки.
    Прежде чем принимать решение необходимо тщательно все просчитывать.
     
    Последнее редактирование: 16 июн 2017
  3. АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД МІСТА КИЄВА





    УХВАЛА

    ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

    31 травня 2017 року колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ Апеляційного суду м. Києва у складі:

    головуючого - судді Гаращенка Д.Р.

    суддів Невідомої Т.О., Борисової О.В.

    при секретарі Пузиковій В.В.

    розглянувши у судовому засіданні справу, за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на заочне рішення Дніпровського районного суду м. Києва від 17 березня 2017 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Еверест - Буд - Інжиніринг» про стягнення грошових коштів за невиконання договору,

    ВСТАНОВИЛА:

    У лютому 2017 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ТОВ «Еверест Буд Інжиніринг» про стягнення грошових коштів за невиконання договору, в якому просила стягнути з відповідача суму коштів у розмірі 26 270 грн. 42 коп., з яких упущена вимога в сумі 14 462,60 грн., 3% річних в сумі 1 807,82 грн., сплата за юридичні послуги, пов'язані з підготовкою та поданням позову в сумі 10 000 грн., та стягнення судового збору у розмірі 640 грн.

    Свої вимоги обґрунтовувала тим, що 16 квітня 2016 року між нею та відповідачем було укладеного договір купівлі-продажу майнових прав № 1204/4/ЕМ, предметом якого є майнові права на об'єкт нерухомості в об'єкті капітального будівництва за адресою: АДРЕСА_1, ЖК «Флагман».

    Нею в повному обсязі виконано умови договору та здійснено всі передбачені договором платежі на загальну суму 93 200,06 грн., а саме: 18.05., 25.05., 23.06, 24.07. та 21.08.2016 року.

    Проте станом на 17.11.2016 року відповідачем порушуються умови договору та взяті зобов'язання, зокрема щодо будівництва об'єкту, прийому платежів за договором, інформування про хід будівництва, за адресою реєстрації ТОВ «Еверест-Буд-Інжиніринг» представники відповідача відсутні, будівництво зупинено, платежі не приймаються. Відповідно ухвали Печерського районного суду м. Києва від 18.04.2016 року встановлено, що на земельній ділянці під забудову, яка арештована, здійснюється самовільне будівництво по об'єкту нерухомого майна житлового комплексу «Флагман» за будівельною адресою: АДРЕСА_1, будь які дозвільні документи на проведення будівельних робіт відсутні, роботи проводяться з грубим порушенням будівельного законодавства.

    Справа № 755/2450/17№ апеляційного провадження: 22-ц/796/5903/2017Головуючий у суді першої інстанції: Винниченко Л.М.Доповідач у суді апеляційної інстанції: Гаращенко Д.Р.Заочним рішенням Дніпровського районного суду м. Києва від 17 березня 2017 року у задоволені позовних вимог відмовлено.

    Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, представник позивача подала апеляційну скаргу, у якій, посилаючись на його незаконність і необґрунтованість, неповне та неправильне встановлення судом обставин справи, порушення норм матеріального та процесуального права, просила рішення скасувати та ухвалити нове яким позовні вимоги задовольнити в повному обсязі.

    В обґрунтування заявлених вимог апелянт послалася на те, що судом першої інстанції не законно відмовлено у задоволенні позову, оскільки суд не взяв до уваги усіх обставин справи, на які посилалася позивач, зокрема про те, що відповідачем було перервано будівництво, не отримуються чергові платежі за договором, порушено термін закінчення будівництва тощо.

    Також, апелянтом звертається увага на протиріччя висновків суду в тексті рішення.

    Представник позивач в судовому засіданні підтримав апеляційну скаргу та просив її задовольнити.

    Відповідач участь у судовому засіданні свого представника не забезпечив, були належним чином повідомлені про день, час та місце апеляційного розгляду. Колегія суддів вважає за можливе розглянути справу, на підставі ч. 2 ст. 305 ЦПК України, у відсутності представника відповідача.

    Вислухавши доповідь судді-доповідача, пояснення представника позивача, вивчивши матеріали справи, перевіривши законність і обґрунтованість рішення суду першої інстанції в межах доводів апеляційної скарги, колегія суддів прийшла до наступного висновку.

    Судом першої інстанції встановлено, що 16 квітня 2016 року між ОСОБА_1 та ТОВ «Еверест-Буд-Інжиніринг» було укладеного Договір купівлі-продажу майнових прав №1204/4/ЕМ, за умовами якого позивач купує майнові права на об'єкт нерухомості, а саме квартиру за будівельним №681 в об'єкті капітального будівництва за будівельною адресою: АДРЕСА_1 орієнтовною загальною вартістю майнових прав на об'єкт нерухомості в день підписання договору у розмірі 372 000 грн. (надалі по тексту - договір, а.с. 5 зв.-9).

    Позивач зазначає, що нею на виконання умов договору було сплачено загальну суму 93 200,06 грн., на підтвердження чого надано копії платіжного доручення № 1 від 18.04.2016 року на суму 50 000 грн. та роздруківку огляду поточного рахунку (а.с. 10 зв., 10).

    До позову також долучена копія листа позивача від 17.11.2016 року на ім'я директора ТОВ «Еверест-Буд-Інжиніринг» щодо дострокового розірвання договору у зв'язку із порушенням продавцем його умов (а.с. 15).

    Відповідно п. п. 2.6, 2.7 договору, плановий термін закінчення будівництва - 1 квартал 2017 року, плановий термін прийняття в експлуатацію - 2 квартал 2017 року.

    Відмовляючи у задоволенні позову, суд першої інстанції виходив з того, що вимоги позивача про стягнення за рахунок відповідача упущеної вигоди є необґрунтованими та такими, що не підлягають задоволенню, оскільки позивачем не наведено ґрунтовних підстав для відшкодування за рахунок відповідача збитків, які пов'язані з можливою реалізацією позивачем наміру розмістити грошові кошти на вкладний рахунок, а також отримання прибутку від такого використання коштів на які б нараховувалися відсотки в банківській установі, що перераховані позивачем в рахунок оплати об'єкта будівництва, оскільки вказані обставини не підтверджуються будь якими належними та допустимими доказами.

    Колегія суддів погоджується з рішенням суду першої інстанції.

    Згідно зі ст. 213 ЦПК України рішення суду повинно бути законним і обґрунтованим.

    Законним є рішення, яким суд, виконавши всі вимоги цивільного судочинства, вирішив справу згідно із законом.

    Обґрунтованим є рішення, ухвалене на основі повно і всебічно з'ясованих обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.

    Відповідно до ст. 214 ЦПК України під час ухвалення рішення суд вирішує такі питання: чи мали місце обставини, якими обґрунтовувалися вимоги і заперечення, та якими доказами вони підтверджуються; чи є інші фактичні дані (пропущення строку позовної давності тощо), які мають значення для вирішення справи, та докази на їх підтвердження; які правовідносини сторін випливають із встановлених обставин; яка правова норма підлягає застосуванню до цих правовідносин; чи слід позов задовольнити або в позові відмовити; як розподілити між сторонами судові витрати; чи є підстави допустити негайне виконання судового рішення; чи є підстави для скасування заходів забезпечення позову.

    Зазначеним вимогам закону рішення суду першої інстанції відповідає, оскільки суд забезпечив повний та всебічний розгляд справи та правильно її розглянув в межах заявлених позивачем вимог.

    Колегія суддів відхиляє доводи апелянта про те, що суд не взяв до уваги усіх обставин, якими обґрунтовувався позов, виходячи з наступного.

    Так, в п. 2 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 14 від 18.12.2009 р. «Про судове рішення у цивільній справі» роз'яснено, що відповідно до положень ст. 10-11 ЦПК України суд розглядає справи в межах заявлених позивачем вимог та зазначених і доведених ним обставин.

    Згідно ч.1 ст. 11 ЦПК України, суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням фізичних чи юридичних осіб, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.

    Відповідно до положень ч.3 ст.10 та ч.1 ст.60 ЦПК України, кожна сторона зобов'язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, крім випадків, встановлених статтею 61 цього Кодексу.

    Згідно ч.4 ст.60 ЦПК України, доказування не може ґрунтуватися на припущеннях.

    Згідно ч.1 ст. 11 ЦПК України, суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням фізичних чи юридичних осіб, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.

    Відповідно до положень ст.10 ЦПК України, цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін.

    Відповідно до ч.1 ст.15 ЦК України, кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання.

    Тобто, кожна сторона сама визначає стратегію свого захисту та тягар доказування лежить на сторонах спору.

    Позивач, звернувшись до суду з позовом, обираючи спосіб захисту своїх прав, заявив вимоги про стягнення з відповідача упущеної вигоди.

    Суд першої інстанції правильно взяв до уваги усі наведені позивачем обставини та надані докази саме на підтвердження позовних вимог, у тому вигляді, в якому вони були заявлені.

    Колегія суддів погоджується з мотивами суду першої інстанції про те, що згідно з пунктом 2 частини 2 статті 22 ЦК України збитками є доходи, які особа могла б реально одержати за звичайних обставин, якби її право не було порушене (упущена вигода).

    За змістом статті 1166 ЦК України майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також шкода, завдана майну фізичної особи або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.

    Особа, яка завдала шкоди, звільняється від її відшкодування, якщо вона доведе, що шкоди завдано не з її вини.

    Отже, для застосування такої міри відповідальності як стягнення збитків необхідною є наявність усіх елементів складу цивільного правопорушення, а саме: протиправної поведінки, збитків, причинного зв'язку між протиправною поведінкою боржника та збитками, вини. За відсутності хоча б одного із цих елементів цивільно-правова відповідальність не настає.

    Так, згідно зі статтею 22 ЦК України збитками є:

    1) втрати, яких особа зазнала у зв'язку зі знищенням або пошкодженням речі, а також витрати, які особа зробила або мусить зробити для відновлення свого порушеного права (реальні збитки);

    2) доходи, які особа могла б реально одержати за звичайних обставин, якби її право не було порушене (упущена вигода).

    Відповідно частин 2, 4 ст. 623 ЦК України, розмір збитків, завданих порушенням зобов'язання, доказується кредитором. При визначенні неодержаних доходів (упущеної вигоди) враховуються заходи, вжиті кредитором щодо їх одержання.

    Звернувшись до суду, посилаючись на упущену вигоду, позивач посилалася на те, що вона могла б розмістити депозит та отримувати дохід, проте враховуючи наведені норми законодавства,позивач повинна була довести реальність своїх намірів, дієвість дій по отриманню гіпотетичного прибутку та надати докази того, що саме діями відповідача вказаний прибуток не було отримано.

    Натомість, обґрунтування позовних вимог побудовані виключно на припущеннях позивача, що не може бути взято судом за основу рішення, в силу ч.4 ст.60 ЦПК України.

    Позивач також посилалася на не належне виконання відповідачем укладеного договору, проте вимог про накладення у зв'язку із цим санкцій, передбачених договором сторін чи законом, позивачем не заявлялося.

    Колегія суддів не бере до уваги посилання апелянта на протиріччя у тексті рішення суду щодо наявності чи відсутності в матеріалах справи розрахунку, оскільки дана обставина не вплинула на правильність вирішення судом справи.

    Інших доводів щодо незаконності і необґрунтованості рішення суду першої інстанції апеляційна скарга не містить.

    Враховуючи викладене, рішення Дніпровського районного суду м. Києва від 17 березня 2017 року колегія суддів вважає обґрунтованим та таким, що ухвалене з додержанням вимог закону. Доводи апеляційної скарги висновків суду не спростовують, на законність рішення суду першої інстанції не впливають.

    Керуючись ст.ст.218, 303-304, 317, 319 ЦПК України, колегія суддів,

    УХВАЛИЛА:

    Апеляційну скаргу ОСОБА_1 відхилити.

    Рішення Дніпровського районного суду м. Києва від 17 березня 2017 року залишити без змін.

    Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення, але може бути оскаржена протягом 20 днів з дня набрання нею законної сили до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.



    Головуючий





    Судді
     
  4. Анна33

    Анна33 Active Member


    Кузичка ,вы же ярый сторонник Нашбуда, Епанчи, Хорыса. Как поясняют снятие крана и их дальнейшие действия эта шарашкина контора, что людям делать?
    Судебная власть у нас никакая, только проедают наши отчисления с ЗП
     
  5. rogue

    rogue Active Member

    Коллективный договор
     
  6. Славный парень

    Славный парень Well-Known Member

    поберечь здоровье чтоб вовсе не слечь
     
  7. rogue

    rogue Active Member

    Вы предоставили решения суда о возмещении морального и материально ущерба с застройщика (нарушение сроков сдачи объекта) на сумму 26 270 грн. 42 коп

    Смешно ))))))))
     
  8. arenduch

    arenduch Well-Known Member

    Инвесторам 20/3 необходимо было заниматься только своей секцией.
    Все призывы решать за всех, за весь РЗ-Флагман не имеют экономического (денежного) фундамента.
    Единственно может быть объединение 20/3, 20/2, 20/1 как один дом с общими коммуникациями (теплопункт один на всех).
    http://socportal.info/2017/06/15/ja...obudiv_povertajut_vtracheni_investitsiji.html
    " ... Оскільки влада дала зрозуміти, що не буде мати справу з інвестором, який, крім документів, виданих йому забудовником, не матиме підтвердження майнових прав від компетентного державного органу, то інвестору варто потурбуватись про оформлення права власності на квартиру в новобудові ...
    Одним з таких способів є реєстрація майнових прав – це визнання права власності на квартиру в новобудові ще в стадії її будівництва та внесення запису про договір купівлі-продажу майнових прав до державного реєстру. Така реєстрація замінює рішення суду про визнання права власності на майнові права на квартиру в новобудові."

     
    Последнее редактирование: 16 июн 2017
  9. Анна33

    Анна33 Active Member

    Что сказать, всему гаплык, люди доверились Хорысу с Епанчей, насдавали денег в мыльный шарик, а он взял и лопнул. Жалко инвесторов, а Епанча пакует чемоданы в Италию
     
    Последнее редактирование: 16 июн 2017
  10. Anon

    Anon Active Member

    Кран на Флагмане разбирают. Нашбуд морозится, никаких комментариев не дает.
     
  11. Епачило

    Епачило Active Member

    Так и НАШБУДУ фактически гаплык , что тут комментировать. Хорис как обычно включил дурака. Только они с ДимОном и спецназом всех победили и тут стыц пиздыц- по русски здрасьте.
     
    Последнее редактирование: 17 июн 2017
  12. Fifa13

    Fifa13 New Member

    Здравствуйте! Добавьте в группу я инвестор 20 /1. 095-364-98-43
     
  13. Ирка 20-3

    Ирка 20-3 Member

    Хорыс че молчишь? Обворовал инвесторов и голову в песок? Как типа осободил в прошлый раз от рейдеров- так герой был, фотоотчеты выставлял. А чего же сейчас фотки не выставляешь?
    А Епанча улыбается на поставленные ему вопросы - тупо дурака корчит из себя. У тебя же пряиыи текстом люди спросили, правда что кран разбирают? А ты хамло......... Кибер полиция вас Хорыс с Епанчей по айпи вычислят
     
    Последнее редактирование: 17 июн 2017
  14. Епачило

    Епачило Active Member

    Близкие Николая Николаевича , говорят что он сорвался от колоссальной работы и сейчас прибывает в состоянии колоссального алкоголического запоя .В ближайшим дни просят Колю не беспокоить, он по слова родственников ни про какой кран не в курсе дел.
    Взносы просят перечислять на карточку Приват банка, Коле на запой нужны средства.

    карта (приватбанка) 5169 3305 0522 9291

    р/р 26002056210522

    МФО 380269 ЕДРПОУ 39992870
     
    Последнее редактирование: 18 июн 2017
  15. Ирка 20-3

    Ирка 20-3 Member


    А про Епачило что говорят?
     
  16. Епачило

    Епачило Active Member

    Руслан Васильевич , пока Николай Николаевич в запое продаёт за бесценок кирпичи кооператива , купленные за деньги членов, с целью вложения средств в семейную поездку на остров Бали.
     
  17. Даже интересно становится от Ваших фантазий. Обворова. обокрал........ А вот Вас лично на сколько обокрал? Тут такие цифры раскатывают что даже интерес у населения подогревается. На самом деле право спросить с Нашбуда за то что делается или не делается имют от силы человек 150 это те кто реально ежемесячно отрывает от своего бюджета 200 грн. И это реальная правда. Остальные выжидают когда же шара придет виде снятия стройки с ареста,получение договора аренды на землю и т. д. Это тот лекторат который больше склонен к ДАЙ и точка.


    Ну просто книго писец!!


    Да! Мозгосрань тут развита безграничная. Видно в детстве голова пострадала от фэнтази.
     
    Последнее редактирование модератором: 25 июн 2017
  18. инвестор 2016

    инвестор 2016 Well-Known Member

    Димон, ты с Коляном щас по сыньке пытаешься ответить на вопросы ?
     
    Последнее редактирование модератором: 25 июн 2017
  19. Ирка 20-3

    Ирка 20-3 Member


    Димка ты нализал уже Хорысу с Епачило? На крышу сдал? 200 грн без задержек платишь?
     
    Последнее редактирование модератором: 25 июн 2017
  20. Что есть "сынька"? Поясни популярно народу, а то не все по фене ботают. А Хорис тебе ничего не должен здесь отвечать. А если должен, то подойди лично в любую субботу и спроси а не шифруйся под инвстора 20/16.
     
Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей