Вишневый, ул. Октябрьская, "Білоцерківський ДБК"

Тема в разделе "Вишневое", создана пользователем natavit, 23 дек 2013.

  1. Vera04

    Vera04 Active Member

    1. Сколько стоят услуги такой организации для одной квартиры?
    2. Какую ответственность несет охранная организация (или охранники):
    2.1. За порчу общественного имущества - дорожного покрытия, мусорных баков, детской площадки и т.д.?
    2.2. За порчу личного имущества? Например, за кражу - авто, велосипедов, колясок, кражу вещей из машин и т.д.?

    Какие плюсы и минусы ОСББ Вы видите для нашего дома?
     
    Alex N. и design нравится это.
  2. Sergey49

    Sergey49 Active Member

    Я поки не займався цим питанням. Я просто виношу пропозицію на обговорення. І пов'язане це з тим, що скоро в нас під будинками будуть ставити автомобілі з сусідніх будинків. Тому я намагаюсь попередити цей момент.
    Звичайно я розумію, що всі не будуть здавати гроші, але також я надіюсь, що більшість вибере безпечний двір.
    Як варіант, можна спочатку поставити просто шлагбаум на пульті та роздати всім мешканцям пульт від нього. це як мінімум позбавить нас від чужих автівок під будинками.
     
    MicroZora нравится это.
  3. Vera04

    Vera04 Active Member

    отличная идея! ставьте
     
  4. design

    design Active Member

    Повторяю еще раз - у нас сейчас уже недостаточно паркомест во дворе, и часть машин стоят снаружи. Как только будет шлагбаум/забор/охрана - не столь важно, все захотят стоять внутри, что логично. Кто и как будет регулировать этот вопрос? Обычно такое заканчивается драками либо поломкой шлагбаума.
    И второе - кто Вам разрешит это сделать?
     
  5. Sergey49

    Sergey49 Active Member

    1. можливість вирішувати питання по власному будинку самим а не звонити та лаятись з ЖКХ
    2. можливість отримання знижок та спец. пропозицій на удосконалення будинку. Наприклад утеплення всього будинку зі знижкою 35%.
     
  6. Vera04

    Vera04 Active Member

    а минусы?
     
  7. Sergey49

    Sergey49 Active Member

    Ну я просто пропонував як варіант. Ні то ні. В мене авто в загалі немає. Просто здавалось гарною ідеєю. А в загалі, не розумію чому всі завжди намагаються висміяти, або відразу знайти 100 причин чому не робити, замість того, щоб подумати можливості вирішення питань. Гарного дня всім.
     
    MicroZora нравится это.
  8. design

    design Active Member

    Я не пытаюсь высмеять, просто слышал опыт подобных решений от знакомых и сотрудников. В споре как известно рождается истина.


    К сожалению это только активно раскрученный правительством миф. Опять же опыт частных ЖЕКов и ОСББ как правило говорит об обратном. И минусов там значительно больше, чем возможных плюсов. Хотя звучит красиво, не спорю.
     
    Последнее редактирование модератором: 19 май 2017
    по чесноку нравится это.
  9. Vera04

    Vera04 Active Member

    Те минусы ОСББ которые видны уже сейчас:

    1. Тариф за коммунальные вырастают в среднем в 2 раза. То есть мы будем платить не 4,33 грн за квадратный метр, а порядка 10 грн. Так как рассчитываться с подрядчиками придется не по «государственной», а уже по рыночной цене, которая, как правило, значительно выше (например, вывоз мусора). При этом монополизм в сфере ЖКХ - воду, газ и электричество продают только компании-монополисты, что сводит на нет возможность самостоятельного выбора поставщика;

    2. Долги соседа оплачиваете Вы. Общая оплата коммуналки. Теперь нет понятия личного долга - рассчитывается с коммунальщиками за все потребленные ресурсы, такие как газ, вода и электричество совместно. Поэтому, чтобы не допустить задолженности, жителям придется платить за тех, кто этого не может или не хочет делать. Или заставлять соседей платить, или сидеть без воды, газа и т.д. (Поинтересуйтесь какие суммы долга уже есть по нашему дому на сегодня).

    3. Получатели субсидии – это проблема ОСББ, то есть моя и Ваша, потому что ОСББ с огромными проблемами получает компенсацию субсидий от государства, если получает, а за потребленные ресурсы платит по рыночной цене за весь дом и вовремя – иначе весь дом сидит без воды, газа и т.д.

    4. Возникает необходимость оплаты земельного налога.

    5. ОСББ– это минимум – председатель, бухгалтер и юрист. Найти адекватного профессионала практически нереально, при том что желающих «поработать» с доступом к деньгам найдётся множество. Сейчас в судах огромное количество исков к председателям ОСББ, которые исчезают вместе с несколькими сотнями тысяч грн со счета ОСББ.

    То есть ОСББ это очень дорого и крайне рискованно.
     
  10. sanjk

    sanjk Active Member

    шлагбаум стоит (но не работает) на Машиностроителей 17а, элитном доме Вишнёвого :)
    открытие осуществлялось через звонок на номер мобильного телефона, который знали только жильцы дома.
    Проработал он год-два. Но из-за него постоянные пробки были утром и вечером, т.к. он пропускает одну иашину и сразу закрывается. Ну и в таранили его далеко не один раз, и столбики и штангу.
     
    design нравится это.
  11. Anitta

    Anitta Active Member

    Вчера там шла, шлагбаум стоит ! С двух сторон!
    Закрытый !
    Все работает)
     
  12. Vera04

    Vera04 Active Member

    [​IMG]



    ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА

    01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1



    УХВАЛА

    про прийняття адміністративної справи до провадження


    13 травня 2017 року

    м. Київ

    № 810/2371/16

    Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Шрамко Ю.Т., ознайомившись із матеріалами адміністративної справи

    за позовом

    Комунального підприємства "Вишнівськводоканал" Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області

    до

    третя особа

    Державної архітектурно-будівельної інспекції України

    Приватне підприємство "Будспецсервіс"

    про

    зобов'язання вчинити певні дії, -

    ВСТАНОВИВ:

    У провадженні судді Окружного адміністративного суду міста Києва Кобилянського К.М. перебувала адміністративна справа №810/2371/16, (далі - справа), за позовом Комунального підприємства "Вишнівськводоканал" Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області, (далі - позивач), до Державної архітектурно-будівельної інспекції України, (далі - відповідач), третя особа - Приватне підприємство "Будспецсервіс", про зобов'язання вчинити певні дії.

    У зв’язку із припиненням повноважень судді Кобилянського К.М. щодо здійснення правосуддя, у провадженні якого перебувала справа та ним не розглянута по суті, відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями, для її подальшого розгляду і вирішення визначено суддю Шрамко Ю.Т.

    На підставі вище викладеного, керуючись ст.ст. 15-1, 24, 69, 71, 79, 122, 160, 165, 254 КАС України, суд -

    УХВАЛИВ:

    1. Прийняти до провадження адміністративну справу №810/2371/16.

    2. Призначити справу до судового розгляду колегією суддів під головуванням судді Шрамко Ю.Т. у судовому засіданні, яке відбудеться 21 червня 2017 року о 14:50 в Окружному адміністративному суді міста Києва за адресою: місто Київ, вулиця Болбочана Петра, 8, корпус 1, зал №7.

    3. У судове засідання викликати сторін та третю особу.

    4. Запропонувати позивачу подати до суду: 1) засвідчені копії наявних додаткових письмових доказів на підтвердження обставин, якими обґрунтовується позов (крім тих, які уже містяться у матеріалах справи); 2) письмові пояснення із зазначенням причин неможливості подання таких доказів для сприяння у витребуванні їх судом.

    5. Запропонувати відповідачу та третій особі подати до суду: 1) засвідчені копії наявних додаткових письмових доказів на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються заперечення проти позову (крім тих, які уже містяться у матеріалах справи); 2) письмові пояснення із зазначенням причин неможливості подання таких доказів для сприяння у витребуванні їх судом.

    6. Роз’яснити, що: у разі повторного неприбуття позивача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності, суд залишає позовну заяву без розгляду (ч. 3 ст. 128 КАС України); якщо особа, яка бере участь у справі, без поважних причин не надасть докази на пропозицію суду для підтвердження обставин, на які вона посилається, а також у разі неприбуття відповідача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин розгляд справи може не відкладатися і справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів (ч. 6 ст. 71, ч. 4 ст. 128 КАС України).

    7. Копії ухвали разом з витягом про процесуальні права та обов’язки осіб, які беруть участь у справі, встановлені ст.ст. 49, 51 КАС України, направити (вручити) сторонам та третій особі у порядку та спосіб, встановлені ст.ст. 33, 35, 38 КАС України, роз’яснивши, що вони мають право заявити клопотання про розгляд справи за їх відсутності.


    Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту ухвалення.

    Відповідно до ч. 1 ст. 255 КАС України, постанова або ухвала суду, яка набрала законної сили, є обов’язковою для осіб, які беруть участь у справі, для їхніх правонаступників, а також для всіх органів, підприємств, установ та організацій, посадових чи службових осіб, інших фізичних осіб та підлягає виконанню на всій території України.


    Суддя Ю.Т. Шрамко



    Витяг про процесуальні права та обов’язки осіб, які беруть участь у справі


    Відповідно до ст.ст. 49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України, особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов’язки.

    Особи, які беруть участь у справі, зобов’язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов’язки.

    Особи, які беруть участь у справі, мають право: 1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; 2) знайомитися з матеріалами справи; 3) заявляти клопотання і відводи; 4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; 5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; 6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; 7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них; 9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; 10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; 11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.

    Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.


    Крім прав та обов’язків, визначених у ст. 49 цього Кодексу, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.

    Крім прав та обов’язків, визначених у ст. 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.

    Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.

    Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.
     
    design нравится это.
  13. MicroZora

    MicroZora Active Member

    рік тому дуже хотів, щоб у нас було ОСББ. Однак наразі я б відклав це питання на невизначений термін. Судова справа - це раз. Відмова держави компенсувати гроші за пільговиків - це два. На сайті proosbb.info вже тривалий час б*ють на сполох з цього приводу. Багато об*єднань на межі закриття.
    тим не менш, маю надію, що через рік-два ми таки зробимо наш двір закритою територією
     
  14. design

    design Active Member

    В цивилизованном мире даже частные дома все меньше заборами городят, максимум низким кустарником, чтобы территорию обозначить, а то и вовсе газоном. И только у нас обязательно нужно отгородиться, желательно повыше да помощнее.
    Люди, заборы никогда ни от кого не спасали. Я уже писал ранее, что даже при наличии борзой консьержки и камер на каждом этаже в одном чудном доме с ОСББ украли электрические счетчики среди бела дня. Да, есть рожи воров, но никто никого не нашел. Почему мы так хотим себя загнать в тюрьму добровольно - никогда не пойму.
     
  15. MicroZora

    MicroZora Active Member

    навіть в досить розвинутих країнах картинка в неблагонадійних районах буде: забори, охоронці, замки.
     
  16. design

    design Active Member

    Ну мы даже по западным меркам не тянем на неблагополучный район, а по украинским так и подавно. Ну вот объясните мне, пожалуйста, что хорошего в заборе? Нет, я не стебусь, я совершенно серьезно. Может я что-то не понимаю или не знаю.
     
  17. sanjk

    sanjk Active Member

    забором есть смысл ограждать небольшие дома у которых на этапе стройки предусмотрены клумбочки и калитки. Нашу "махину" 10 этажей Х 8 подьездов ограждать глупо. Вон сейчас стоянку бывшую, стройку нынешнюю оградой глухой обнесли - и что она от этого уютней стала ?
    вот фото с Софиевской Борщаговки, чтобы представить
     

    Вложения:

    design нравится это.
  18. Sergey49

    Sergey49 Active Member

    А як відомо, хто не ризикує той не п'є шампанське ;)
    Просто мені , важко дивитись як новий будинок з гарним двориком заростає травою, через вікна протікає вода коли дощ і.д, а ЖКХ ніхрена не робить. І скарги там складає пачками і щоб лампочку замінили треба місяць звонили, а ми платимо їм гроші. Так нехай менші, але ж платимо, а нічого не робиться за ті гроші. То чи варто платити менше але за повітря чи можливо краще більше, але за результат?
     
  19. Vera04

    Vera04 Active Member

    пообщайтесь с жильцами Квартал-авиа -они поделяться с вами информацией какой такой результат бывает в частных жеках.

    фантазии и реальная жизнь - немного разные вещи
     
    Последнее редактирование: 2 июн 2017
  20. design

    design Active Member

    Два простых вопроса:
    1. Готовы ли Вы платить за должников? А их будет достаточно.
    2. Готовы ли Вы искать того самого председателя и других сотрудников ОСББ?
     

Поделиться этой страницей