ЖК "Празький Квартал" Софіївський провулок 18 ( забудовник Львівський)

Тема в разделе "Домашний форум ЖК Пражский квартал", создана пользователем Andriykm, 7 июн 2012.

  1. Andriykm

    Andriykm Member

    Держмито оплачується при підписанні попереднього договору, а краще підніміть це питання в свого менеджера, інколи вони не можуть толком пояснити, що за проценти і куди вони йдуть.

    Нам наприклад так і не пояснили чому при оформленні договору по реальній ціні ми платимо 1% держмита, а при оформлені по оціночній ціні 2%.

    Насправді виходить при оформленні по оціоночній ціні Ви платите 1% держмито + 1% оцінщику за надання послуг (1% досить велика сума, є фірми що зроблять таку оцінку за 500грн), в постах вище писали що обов'язкову оцінку квартири відмінили, отже не залежно від того на яку саме суму Ви будете оформляти попередній договір купівлі/продажу у Вас повинен бути лише 1% держмита.
     
  2. Игорь74

    Игорь74 Active Member

    Так... да не так ;)
    Обращаемся к "первоисточнику":

    Наказ Міністерства юстиції України від 22.02.2012 №296/5 "Про затвердження Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України"
    Глава 16. Оплата за вчинення нотаріальних дій
    1. За вчинення нотаріальних дій державні нотаріуси справляють державне мито у розмірах, встановлених законодавством.
    3. Приватні нотаріуси за вчинення нотаріальних дій справляють плату, розмір якої визначається за домовленістю між приватним нотаріусом та фізичною або юридичною особою, але не меншу від розміру ставок державного мита, яке справляється державними нотаріусами за аналогічні нотаріальні дії.

    Государственная пошлина в нашем случаи равна 1%. У государственных нотариусов Вы платите только госпошлину. У частных нотариусов вы платите тот же 1%, который по сути та же госпошлина, только называется по-другому: "плата за вчинення нотаріальних дій". Следует заметить, что частники могут брать и больше, но увы...конкуренция.
    По сути, услуги нотариуса такая же коррупционная кормушка для власть имущих, т.к. нотариусы "делятся" своим заработком по вертикали.
    В проекте нового закона "Про державне мито" в первом чтении принято следующее:

    1) за посвідчення договорів відчуження об’єктів нерухомого майна, які перебувають у власності громадянина, що здійснює таке відчуження
    1 відсоток суми договору, але не менше одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян
    На второе чтение "покращувачі" предлагают поменять эту редакцию на
    слова «одного неоподаткованого мінімуму доходів громадян» замінити словами та цифрами «1 відсотка від оціночної вартості об'єкта нерухомого майна»;
    откуда снова вылазит оценщики с оценочной стоимостью (а оценщикам надо платить за оценку)!
     
  3. Нина4

    Нина4 Active Member

    В нашем случае- 1% госпошлина+услуги нотариуса. Правильно?
     
  4. Игорь74

    Игорь74 Active Member

    В последнее время в этом вопросе много коллизий.
    На практике, при оформлении предварительного договора Вы платите 1% от суммы, которую передаете по этому договору.
    Но затем, когда БТИ будет выдавать паспорта, (а БТИ уже не имеет права вписывать в них стоимость недвижимости) должна быть проведена оценка недвижимости (сейчас цена быть 200 грн.), с которой надо уплатить 1% в Пенсионный фонд и 5% за застройщика при оформлении основного договора. Как быть в случаи, если стоимость оценки будет меньше, чем стоимость предварительного договора - сказать сложно! А если будет больше, наверняка нотариус захочет взять с Вас доплату до 1% за их услуги.
    Наверное в данной ситуации, я бы посоветовал пользоваться услугами государственных нотариусов у которых платиться только 1% госпошлины, т.к. в ближайшем будущем сложно прогнозировать какая ситуация будет на рынке оценки имущества.


    Нотариуса Вам давали застройщики? Нормальные нотариусы свыше 1% (а у частных нотариусов это и есть плата за услуги) денег не берут (какие еще 150 у.е.???). А у государственных всего 1%, который называется госпошлиной.
     
  5. Andriykm

    Andriykm Member

    Нам запропонували оформити договір по ціні 600у.о. за квадратний метр, так як це було по Львівській 1
    Ви платите 150 у.о. нотаріусу за послуги і ніяких доплат йому більше не потрібно
    Хороше рішення, але Ви зможете домовитися з державним нотаріусом, щоб він під'їхав на Пражський? або власник приїхав до державного нотаріуса? якщо Ви мали справу з державним нотаріусом Ви повинні розуміти чому власника буде дуже складно заставити під'їхати до нього )))
    Ігор Ви взагалі підіймали це запитання у менеджерів? в мене відчуття що ви про це чуєте перший раз, можливо на пер. Софіївській 19 щось не так по оплаті, а на 18 все саме так як я описав.
    Що значить нормальний нотаріус? Ви мали до цього моменту практику придбання квартири через договір купівлі/продажу? Чи Ви оперуєте лише даними що знайшли в неті?
    Практично всі нотаріуси беруть додаткову платню за свої послуги крім 1% держмита, наведу приклад середньої такси по Києві:
    якщо в договорі купівлі продажу ціна за квартиру менша чим 50 000 у.о. то нотаріус бере додаткову суму в розмірі 2000грн. за свої послуги. Як я вже писав вище, нотаріус має свій процент від 1% держмита, як я розумію якщо сума за квартиру менша 50 000у.о. то цей процент надто малий для них от вони беруть ще додаткову платню, якщо Ви будете купувати квартиру за 120 000у.о. з Вас ніхто за свої послуги більше 1% держмита не візьме.

    Розцінки приведені вище середні і в кожного нотаріуса вони різні, скажу більше якщо в процесі ще приймає участь брокер який привів покупця і продавця до конкретного нотаріуса, то більшість нотаріусів діляться з ним процентом, або роблять знижку на свої послуги для покупця чи продавця в залежності від ситуації.

    Чесно я сам не дуже задоволений роботою нотаріуса з яким співпрацює забудовник, претензії по його роботі писати не буду, лише наведу фінансовий приклад:
    в нотаріуса з яким співпрацюю я, завірити нотаріально договір попередньої купівлі продажу (завдатку) коштує 200грн. в їхнього 100у.о.
     
    AntonK нравится это.
  6. alexx

    alexx Active Member

    само собой, у нотариуса вы оставите деньги и за то и за другое
    купля-подажа это:
    1) оценка недвижимости (оценщик работает как правило в паре с нотариусом), в какую суму оценивать и с какой платить налоги личное дело каждого и как договоритесь - тут платим услуги оценки (как договоритесь)
    2) регистрация права собственности (специально обученый нотариус регистрирует ваше право собственности на недвижимость в "общеукраинском" реестре) на основание договора купли-продажи соответственно у застройщика - тут платим не меньше сумы всех налогов-поборов + услуги нотариуса (как договоритесь)
    по поводу расторжения договора купли-продажи по первичке (попадаем на разницу между оценкой и реальностью) просветите но я еще о прецедентах не слышал (во вторичке гораздо веселее), да и в пред. договоре сумма прописью, берите расписку и т.д.
    да и "хозяин-барин", застройщик предоставляет выбор по полной или нет...
     
  7. Игорь74

    Игорь74 Active Member

    Цена супер. Если есть такое предложение, то все остальное второстепенно. Но все, что мной было написано ранее, касается общей ситуации по работе с нотариатом, а не лично Вашей.
    Вы понимаете, в таком случаи частный нотариус берет оплату 2 раза, так у него нет госпошлины и он просто не может за свои услуги с клиентов взять, чем размер госпошлины - 1% (нормативный акт привел выше). Но может взять больше
    В Вашем случаи при Вашей цене - конечно не стоило выдвигать свои условия. А в обычных случаях, представители застройщика без проблем подъезжают к Вашему нотариусу.
    Всему свое время
    Берегите свои "відчуття"
    Имею большую практику по работе с нотариусами. Вам нужна какая-то помощь (не с интернета)?

    Еще раз: частный нотариус, официально, не может взять меньше одного процента за свои услуги. Это - не есть госпошлиной, а является доходом нотариуса. Но с этой суммы у нотариуса есть определенные расходы, например, покупка бланка строго отчетности, плата за внесение данных в реестр, страховка ответственности и т.д.

    Согласен, "откаты" двигатель коррупции и ""кровеносная система страны".

    Хотя, вся эта тема не стоит "выеденного яица".
    Расскажите лучше, как Вы такой скидки добились?;)


    Тоже не слышал о прецедентах. Думаю, что наше государство (в скобках "семья") не обеднеет от того, что инвесторы не доплатят пару тройку тысяч грн. налогов, а вот в ремонте эта сумма очень пригодиться.:D


    Если пользоваться услугами нотариуса застройщика, то и 1% и все что сверху - это услуги нотариуса (его доход). Госпошлина только у государственных нотариусов.
     
  8. Andriykm

    Andriykm Member

    Фото за 10.07.2012
    [​IMG]
    пер. Софіївський 18, 1-ша секція
    засклені вікна почали зводити дах


    [​IMG]
    пер. Софіївський 18, 2-га секція
    будують 4-й поверх


    [​IMG]
    пер. Софіївський 18, 3-тя секція
    побудували 2-ва поверхи


    [​IMG]
    ЖК Пражський 2-га черга
    перші дві секції - побудовано 4-ри поверхи, 3тя будють 1-й, 4-та фундамент


    [​IMG]
    10.07 Будинок буквою "П" - залили фундамент (20.06 рили тільки котлован)


    Тепер приємні новини для власників мансард по пер. Софіївський 18
    [​IMG]
    Одне вікно на мансарді буде повноцінним, скоріше всього це буде кімната
    Найнижча точка буде 1.6-1.7 м., що майже на 50см вище чим в ЖК Львівський
    Можливо навіть зроблять балкончики, але це ще під питанням

    [​IMG]
    Висоту стелі збільшили до 3.20 м! (найвища точка), для прикладу в ЖК Львівський 2.70м.

    [​IMG]
    В 1-й секції, пер. Софіївський 18 почали робити електро розводку


    Останнім часом найбільш активні ті хто ще думає купити квартиру, а хто вже купив? багато таких? хто наші сусіди?
    1-к., пер. Софіївський 18, 2-га секція мансарда. є ще хто з 18 будинку?
     
    AntonK и "Natali" нравится это.
  9. Lawyerbank

    Lawyerbank Active Member

    Добрый день! Внес задаток за однушку по пер. Софиевскому, 18. Я так понимаю, у меня вторая секция. Что скажете о качестве строительства в сравнении Софиевская, 18 и Софиевская, 15???
     
  10. Deizy-Craizy

    Deizy-Craizy Active Member

    Доброго дня, шановні сусіди! Ми купили 1-к у будинку по пров. Софіївському, 18, друга секція. Було б добре всім познайомитися ))
     
  11. Deizy-Craizy

    Deizy-Craizy Active Member

    На 5-м этаже, 42 кв.


    У Вас какая квартира?
     
  12. Lawyerbank

    Lawyerbank Active Member

    На 3-м этаже №21 (44 кв.м.). Меня зовут Дима. Будем знакомы)
     
  13. Andriykm

    Andriykm Member

    Власникам квартир - це буде цікаво та корисно :)))
    Програма для моделювання квартири, кімнати, кухні чи ванни, з можливістю розстановки меблів, вибору шпалер, паркету, кафелю та побутової техніки. Також ви зможете добудувати додаткову стінку чи двері.
    Програму можна завантажити, без реєстрації, обмежень та смс - звідси http://blog.kopyl.org/?p=1996

    Нижче один із варіантів моделі нашої квартири)
    [​IMG]
    [​IMG]
    Удачі
     
    AntonK и Lananat нравится это.
  14. Deizy-Craizy

    Deizy-Craizy Active Member

    А я Света, кв. № 30, очень приятно познакомится, окна Вашей квартиры куда выходят? наши на стену "П"-образного дома:( , которой пока нет :).
     
  15. Lawyerbank

    Lawyerbank Active Member

    Окна выходят наверное также, у Вас 4 этаж?


    У меня не устанавливается)
     
  16. Andriykm

    Andriykm Member

    Програма повністю робоча, установив на два пк, собі і дівчині щоб бавилася.
    Опишіть проблему яка виникла в Вас при установці, допоможу чим зможу)
     
  17. Lawyerbank

    Lawyerbank Active Member

    После установки появляется окно, в котором пишется, что программа прекращена. Может не совместимость с бранмауэром. Хотя он отключен. У меня стоит Семерка.
     
  18. Andriykm

    Andriykm Member

    Відкриваємо теку куди встановили програму (в мене це C:\Program Files (x86)\PRO100 ) шукаємо файл PRO100.exe натискаємо праву кнопку миші далі вибираємо пункт "властивості", далі закладку "сумісність", ставимо галочку над пунктом "Запустити програму в режимі сумісності з:", в меню нижче вибираємо операційну систему, точно не пам'ятаю яку або ХP або Vista або ще якась пробуйте при одній з них точно все працює. Удачі )))
    error.jpg
     
  19. Vit84

    Vit84 Active Member

    Вот... значит не соврали в вагончике - это Львовский дом. Хотя мне кажется там уже черт ногу сломит :)
     
  20. Deizy-Craizy

    Deizy-Craizy Active Member

    Да ничего не врали, смотрим инфу на сайте http://prazhsky.com.ua/пражский-квартал-и-львовский.html,


    на сайте сказано, что к ЖК "Пражский квартал" относятся следующие дома:
    Адреса домов ЖК "Пражский Квартал"
    Петропавловская Борщаговка
    • - переулок Софиевский 15 (вводится в эксплуатацию)
    • - переулок СОфиевский 19 (строится)
    • - переулок Софиевский 18 (строится)
    • - переулок Софиевский 14 и переулок Софиевский 24 (начало строительства запланировано на 3 квартал 2012 г)
    • - переулок Физкультурный 21 (начало строительства запланировано на 3 квартал 2012 г)

    А к ЖК "Львовский":
    Адреса домов ЖК "Львовский"
    • - ул.Львовская 1 (дом введен в эксплуатацию)
    • - ул. Львовская 3 (дом введен в эксплуатацию)
    • - ул. Львовская 5 ( строится)
    • - ул. Волошкова 2 ( строится)
    • - ул. Волошкова 6 ( в проекте )
    • - ул.Волынская 1,( в проекте)
    • - ул. Волынская 3 ( в проекте)
    Поэтому, исходя из вышеуказанной информации, дом по пер. Софиевскому, 18 относится к ЖК "Пражский квартал" и застройщик компания Building Design Company.

    Считаю, что дом по пер. Софиевскому, 18 несправедливо выделили в отдельную ветку от ЖК "Пражский квартал" , т.к. это дом, как и остальные часть этого квартала.



    И к слову, в декларации о начале строительных работ также указана компания Building Design Company (на укр.мові, в перекладі з англійської). А якщо детально вивчати замовників будівництва, то незалежно від адреси кожного будинку в ЖК "Празький квартал", замовником будівництва кожного з них будуть різні фізичні особи, на яких оформлені документи на землю. Але фактично, будує одна й та сама особа.
     

Поделиться этой страницей