ЖК "Родинний Затишок"

Тема в разделе "Днепровский район", создана пользователем Htanya, 9 окт 2012.

Статус темы:
Закрыта.
  1. Y20

    Y20 Well-Known Member

    Хорошо, заходим на сайт лун.юа и сравниваем:

    Ход строительства ЖК "Родинний затишок"
    и для сравнения ход строительства ЖК другого застройщика

    Как говорится, почувствуйте разницу!!!
     
  2. Kuzo_Omka

    Kuzo_Omka New Member

    отключите звук в настройках группы, смс будут приходить, но не беспокоить звуком...
     
  3. Snvssw

    Snvssw Member

    Пипец! ГО виновато,что Голенков захватил стройку? Вы своем уме?
     
    dior нравится это.
  4. katrin_77

    katrin_77 Member

    Какой дом вносите в Вайбер?? дом 22 0503528837
     
  5. Anon

    Anon Active Member

    Я не говорю, что оно виновато. Я просто акцентирую внимание на том, что никакой пользы от всех этих общественных организаций не было, а виноваты они или нет в предполагаемом рейдерском захвате - покажет время. Тем более, рейдерский захват не коснулся КАПИТАЛ РИЕЛТИ, которая строит РЗ.
     
    Denta нравится это.
  6. arenduch

    arenduch Well-Known Member

    Вот если одновременно все три тысячи инвесторов включат "счетчик затрат на аренду" 5000 грн./месяц ...
    5000*3000=15 000 000 грн. ежемесячно , а затем передадут свои права на компенсацию в виду вынужденной аренды ... , да хоть бы и третьим лицам ...
     
  7. Ksuchka

    Ksuchka Active Member

    Какие
    какие варианты дальнейших событий для тех кого коснулось - "еверест-буд-инжиниринг" ???
     
  8. Denta

    Denta Well-Known Member

    Го виновато - признать неактуальными графики работ для застройщика, всёравно что ходить в школу не зная расписания уроков!!! И не знать в каком ты классе учишься и когда закончишь школу.
    Анисимыч должен показать план строительных работ, а потом заключать допсоглашения. А он гад сидит в подполье, нихера не строит и не отсвечивает ....
     
    Последнее редактирование: 21 сен 2016
  9. IgorSt

    IgorSt Active Member

    Хоть одна хорошая новость что рэйдерский захват не коснулся РЗ, нам никакие революции не нужны это только навредит стройке.
    И по прежнему считаю что нам нужно разговаривать с застройщиком о доплате с целью завершения строительства.
     
  10. Ромбик

    Ромбик Active Member

    А может просто пускай Вайцеховский продаст пару котеджей построенные за шаге бабло и достроил!!!??? У меня лично денег на доплату нету. Я отвалил по штуке баксов за кв. Метр. Нужно идти к поселку кде живет эта гнида и бомбить его там. К Бугаю тоже нужно идти в гости. Вырвать язык за такое пи-- больство. После последнего собрания я ни единого человека больше на стройке не видал.


    Я уверен, что ждут решения правительства что с этим делать. И ещё больше уверен, что решение примут не в нашу пользу.
     
    Последнее редактирование модератором: 29 сен 2016
    gexman нравится это.
  11. investor204

    investor204 Active Member

    Анісимич виходь... харе п-ть... Йди на будівництво. Підключай комунікації.
     
  12. SABRINA_L

    SABRINA_L Active Member

    КТО В КУРСЕ, ПОЧЕМУ ВОТ УЖЕ КАК 3 ДНЯ НЕЛЬЗЯ ДОЗВОНИТЬСЯ В ОРИ???
     
  13. Joe

    Joe New Member

    Я инвестор 22д, 9 этаж тел 0504439740.
     
  14. Анэта

    Анэта New Member

    22 дом кв 264 25 этаж 0965797939
     
  15. arenduch

    arenduch Well-Known Member

    Если в жк РЗ все по прежнему - то это как, медленно работы ведутся с максимальным приближением к стопору?
    Отдел по "БОРЬБЕ с инвесторами" исчез, перешел в подполье, рейдеры в плен взяли ...?
    Три недели прошло как я перечислил деньги по рассрочке и до сих пор не знаю где они, учтены или канули в неизвестность под шумок "перестройки" ...?
    И как выплачивать рассрочку не зная кому, в чей карман ... ?
    Хотелось бы отчет от руководства стройки о целевом использовании моих перечисленных денег за последние ДВА ГОДА ...
     
  16. goa

    goa New Member

    спасибо что добавили меня в групу но зайти немогу потому что нет номера администратора групи. Наберите меня пожалуйста 0974558040; 0507075956 Елена
     
  17. Nikola

    Nikola Well-Known Member

    Anon, спасибо за "высокую" оценку. Ранее нас обвиняли в том, что стройка медленно идет.Сейчас осталось обвинить в рейдерском захвате.
     
    dior, Snvssw и Владимир998 нравится это.
  18. 0808

    0808 Member

    не обращайте на эти высказывания внимание.
     
    dior и Nikola нравится это.
  19. arenduch

    arenduch Well-Known Member

    Частично вы правы, но обучать соседей у меня нет возможности ...
    А "ГО неподдающиеся", неспособны к развитию и обучению.
    Современный руководитель (в нашем случае общественной организации) должен пройти все этапы ..., и на этих рубежах доказывать свою способность решать поставленные задачи.
    Чаще всего от ГО следует ответ: " Мы вам ничем не обязаны".
    Конечно сейчас не время для критики, подготовка к Мирным Акциям протеста ...
    P.S.
    Anon, в конце следующей недели я смогу внести очередной платеж по рассрочке по прежним счетам через банк?
    К тому времени, перестройка с перестановками между жк РЗ и Флагманом по принципу "твое-мое" закончится?
    Как вы думаете, недели хватит на все про все ... ???
     
  20. investor204

    investor204 Active Member

    На сьогоднішній день в Україні склалася критична ситуація на ринку будівництва нерухомості. Це стримує залучення коштів приватних інвесторів, що, у свою чергу, негативно відбивається на економічній ситуації в країні у цілому. Основний інвестор - проста людина - найбільш незахищений суб’єкт відносин в будівництві.
    На початок 2015 року, за інформацією Державної служби статистики, в Україні налічувалося 3823 об'єкта незавершеного будівництва загальною площею 16 285 тис. кв.м.
    За даними ВГО «Союз інвесторів України», на сьогоднішній день в Україні налічується більше 500 000 постраждалих інвесторів, які вклали кошти у будівництво, яке в подальшому було зупинено з різних причин (нецільове використання залучених коштів, недостатньо чітке регулювання правовідносин між учасниками будівельного процесу, здійснення будівельних афер тощо).
    Єдиний можливий варіант вирішення таких проблем – це прийняття низки змін до законів та підзаконних актів, завданням яких є впорядкуванням механізму залучення інвестиційних коштів.
    Згідно ст. 47 Конституції України, кожен має право на житло. Держава створює умови, за яких кожен громадянин матиме змогу побудувати житло або придбати його у власність.
    Відповідно до ст. 102 Основного закону, Президент України є гарантом, зокрема, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.
    Статтею 93 Конституції України передбачено, що право законодавчої ініціативи у Верховній Раді України належить в тому числі Президентові України.
    Президент України на основі та на виконання Конституції і законів України видає укази і розпорядження, які є обов'язковими до виконання на території України (ч. 31 ст. 106 Конституції України).
    Тому, з метою вирішення вказаних проблем, необхідно:
    1. Забезпечити належне (фактичне) вирішення вже наявних проблем постраждалих інвесторів, будівництво об’єктів яких зупинено, з метою завершення будівництва, в тому числі шляхом ініціювання та ухвалення розробленого спеціального законопроекту «Про захист прав постраждалих інвесторів під час будівництва житлової нерухомості» (№3542 від 05.11.2013).
    2. Внести зміни до Положення про Мінрегіон, затвердженого постановою КМУ від 30.04.2014 р. №197 та до Положення про ДАБІ України, затвердженого постановою КМУ від 09.06.2014 р. №294 в частині створення та затвердження належного і дієвого державного контролю та нагляду за процесом будівництва об’єктів та за діяльністю суб’єктів будівництва (замовника будівництва, забудовника, управителя фонду, генерального підрядника або інших осіб, що прямо чи опосередковано здійснюють залучення коштів для будівництва – далі суб’єкти будівництва) пов`язаною із залученням коштів фізичних осіб, як безпосередньо центральними органами виконавчої влади так і, відповідними органами місцевого самоврядування.
    3. Створити правові умови прозорості відносин між інвестором та забудовником, в тому числі шляхом створення єдиного державного реєстру майнових прав на житлові об’єкти будівництва, встановлення обов’язку надання щоквартальної звітності за виконані будівельні роботи відповідним суб’єктом будівництва перед інвестором.
    4. Надати державну гарантію захисту інвестицій фізичних осіб, вкладених у будівництво житла (на зразок ФГВФО у банки), у випадку протизаконних дій або порушення умов договору між інвестором та суб’єктом будівництва, шляхом розроблення відповідного законопроекту та/або внесення необхідних змін в чинне законодавство України.
    5. Посилити адміністративну відповідальність суб’єктів будівництва за правопорушення у сфері містобудівної діяльності, шляхом внесення відповідних змін до Закону України «Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності».
    Це для ГО. З цими гаслами на мітинг. Хай зрада приймає Закон. Хай КМДА допомагає не рейдерсвом, а коштами на будівництво за рахунок інших забудовників, які шукають земельну ділянку під забудову. ГО робіть!


    Не на форуму писати всі на мітинг. А підготувати людей, організувати в те русло, щоб принесло користь для нас, а не пошуміти під КМДА. Щоб 100% ККД. Сьогодні 21 вересня 2016 року. Хто мене обробляє на мітинг - ніхто. Я прийду на мітинг і буду нести нісенітниці. Просинайтесь лідери? Де Ви? Не лізьте ще далі в ж... і нас не тяніть туди. Виходимо звідти. АУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ!


    Самоорганізація інвесторів та прийняття рішень

    Проблематика існуючого в Україні дисбалансу прав/обов’язків між забудовником та інвестором посилюється і вкрай різними їх можливостями ефективно захищати свої права та ухилятися від виконання обов’язків. Так, забудовник, як правило, має суттєві переваги перед інвестором, а саме:

    • наявність можливості з самого початку нав’язувати інвестору свою редакцію договору (досить рідко запропоновані інвестором правки, що обмежують права забудовника, вносяться до тексту договору);
    • наявність цілого апарату працівників, що щоденно працює на забудовника фактично за кошти інвестора;
    • наявність у забудовника, на відміну від інвестора, об’єктивної інформації щодо реальної ситуації навколо будівництва об’єкту;
    • наявність у забудовника за рахунок великих порівняно з інвестором фінансових можливостей будувати «ефективні відносини» з судовими та правоохоронними органами.
    В ситуації коли проблема з будівництвом об’єкту вже існує, для ефективного протистояння забудовнику та захисту своїх прав інвесторам життєво необхідно об’єднуватись для досягнення єдиної мети. Будь-яка боротьба проти забудовника за свої права приречена на фіаско, якщо інвестори діють роз’єднано.

    Процес об’єднання інвесторів для спільного захисту ними своїх прав та інтересів є дуже складним та досить тривалим процесом. Основними причинами його складності є низький загальний рівень соціальної активності, тотальна невіра населення у можливість своїми активними діями реально захистити свої права та велика зацікавленість забудовника у тому щоб інвестори залишались роз’єднаними. Остання з наведених причин потребує, на нашу думку, окремого аналізу, адже подолати її майже завжди найважче.

    В 9-ти з 10-ти випадків забудовник провадить діяльність спрямовану на запобігання об’єднання інвесторів об’єкту нерухомості. Причина чому забудовник в цьому не зацікавлений дуже проста: працювати з кожним інвестором окремо набагато комфортніше та безпечніше. Так, наприклад, набагато простіше вмовити кожного окремого інвестора піти забудовнику на поступки під час переговорів щодо внесення змін до договору інвестування, набагато простіше переконати інвестора в тому що все дуже скоро добудується та запобігти його активним діям. Роз’єднані інвестори позбавлені можливості обмінюватись інформацією та думками, позбавлені можливості об’єднувати зусилля та планувати спільні дії, а отже є менш небезпечними для будь-якого забудовника. Врешті-решт, якщо якогось окремого інвестора не вдалося переконати/вмовити, йому завжди можна піти на поступки без необхідності йти на такі ж поступки щодо кожного іншого інвестора.

    Діяльність забудовника, як правило, зводиться до наступного:

    • забудовник провадить політику жорсткої конфіденційності щодо персонального складу інвесторів та їх координат, рідше – навіть щодо кількості «відчужених» об’єктів інвестування. В переважній більшості випадків, інформації щодо контактних даних інвесторів немає ні в органах державної влади, ні в правоохоронних та контролюючих органах. Іноді повного переліку немає навіть у самого забудовника через наявність численних посередників, що купують квартири великими партіями, я потім реалізовують їх фізичним особам;
    • забудовник будує відносини з потенційними активістами таким чином щоб мінімізувати ризик їх незадоволення. В переважній більшості випадків процес об’єднання інвесторів починається саме з появи ініціативних активних інвесторів, що вели діалог з забудовником та внаслідок його безперспективності прийняли рішення вживати активних дій (активних інвесторів, як правило, не більше 3-4% від загальної кількості). Більшість забудовників заздалегідь знають таких інвесторів та намагаються будувати з ними відносини таким чином щоб у них було якомога менше претензій до забудовника, спілкуються з ними в іншій тональності, надаючи їм різного роду «привілеїв». Таким найбільш активним інвесторам частіше та швидше повертають гроші, змінюють об’єкт інвестування, надають знижки, відстрочки, тощо. Забудовнику вигідніше вирішити питання з активним інвестором без відкритих конфліктів, навіть якщо таке вирішення не вигідне для забудовника та протирічить його принципам побудови відносин з інвестором. В цей час переважна більшість інвесторів продовжують зазнавати збитки внаслідок порушення забудовником їхніх прав;
    • забудовник контролює спілкування інвесторів на форумах, щоб відслідковувати їх настрої та керувати ними. Служба безпеки забудовника (а саме вона найчастіше і виконує функцію запобігання утворенню об’єднань інвесторів) спілкується на форумі від імені інвесторів, заспокоюючи справжніх інвесторів та, іноді, навіть вводячи їх в оману щодо реальних подій;
    • при появі ініціативних груп забудовник веде з ними активну роботу спрямовану на погашення їх активності. Для такого погашення існують цілі технології, описувати детально які не має сенсу через їх різноманітність. Робота над погашенням активності ініціативної групи, як правило, зводиться до дискредитації її лідерів, намагання організувати збирання з інвесторів грошових коштів (завжди сприймається більшістю інвесторів вкрай негативно і відбиває бажання брати участь у такій діяльності), створення у інвесторів відчуття безперспективності діяльності групи та марного витрачання часу на участь у ній. Непоодинокі випадки появи в таких ініціативних групах підставних інвесторів, які збирають інформацію про її діяльність та, навіть, намагаються вплинути на прийняття нею рішень;
    • якщо активність групи погасити не вдається, забудовник намагається скеровувати її активність у потрібному йому напрямку: створює альтернативні напрямки руху, альтернативні ініціативні групи, намагається поставити перед ініціативною групою псевдо необхідні цілі, тощо.



    Типові неефективні дії інвесторів

    Активні безсистемні дії – це, зазвичай, перше що робить розлючений та ображений інвестор, коли ситуація навколо будівництва об’єкту нерухомості та поведінка забудовника перестає його влаштовувати. Перша думка – звернутися по допомогу та довести забудовнику що він «не з тим зв’язався» або з метою «знайти на нього управу».

    Серед найтиповіших активних дій пересічного інвестора є:


    1. написання забудовнику листа з пропозицією розірвати договір (або з повідомленням про одностороннє розірвання такого договору);
    2. написання до правоохоронних чи контролюючих органів (не залежно від рівня та конкретного органу);
    3. написання до органів державної влади (як правило – високопосадовців) та місцевого самоврядування звернення з проханнями забрати землю, позбавити ліцензії чи дозволу, іншим чином натиснути або створити проблеми для забудовника;
    4. звернення у ЗМІ з проханням «показати по телевізору», написати на «першій смужці»;
    5. звернення до суду з вимогою визнати за ним право на права на об’єкт інвестування або, значно рідше, розірвати договір та повернути проінвестовані кошти.
     
    Последнее редактирование модератором: 29 сен 2016
    termoban, Denta и arenduch нравится это.
Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей