Софіївська Борщагівка, Волошкова 74, забудовник Савочка Є.П.

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Олег, 7 дек 2011.

  1. Віта

    Віта Active Member

    як я розумію акт прийома-передачі дається тоді коли обєкт вводиться в есплуатацію а це повинно бути 30 вересня -ви можете і раніше почати ремонт(наприклад в серпні согласувавши з прорабом...)просто ні до кого ніяких притензій потім не мати у випадку якщо щось не так.А взагалі вісім однаково будуть виписуватись акти і тим хто в розстрочку і тим хто повністю виплатить
     
  2. natata

    natata Well-Known Member

    як я зрозумыла, що акт приймання-здачы може бути ы раныше, не залежно выд оплати.. просто після нього можна починати робити ремонт, бо тоді якщо до, то дійсно, претензії не приймються


    кажуть, що може і раніше введуть, але ремонт же можна починати раніше робити, вересень - вже будинок готовий буде, лише газ-вода і робитимуть доки по всім інстанціям....
     
  3. Віта

    Віта Active Member

    всерівно поки воду не підключать там нема шо робить (ніяких ремонтів)а її підключать не раніше серпня (принаймні так казали) а може і у вересні то -які можуть бути ремонти без води
     
  4. natata

    natata Well-Known Member

    потолки можна робити....відкоси балконні і віконні....


    вода щоб цемент розводить ви мали на увазі???? так зараз же десь беруть її.... коли роботу роблять.... думаю електроенергія є і поки досить....
     
  5. Віта

    Віта Active Member

    потолки це якщо з гіпсокартонна то не потрібна вода .а взагалі це не зручно носить воду десь з джерела согласіться набагато краще коли вода на місці так що будем чекати на воду коли підключать в квартиру
     
  6. natata

    natata Well-Known Member

    я так думаю, що вода там до будинку підведена, по вулиці і вони з крану набирають і носять, бо возити на таке будівництво дуже не зручно... будинки ж є напроти.... в офісі мені казали, що до 30 вересня і газ, і вода буде.... але я б хотяла ремонт з серпня почати чим по швидше, щоб і заселитися швидше....


    доречі, кажуть фасад вже повністю готовий
     
  7. Віта

    Віта Active Member

    це добре:)


    і ми також хочем з серпня але не завжди виходить так як ми плануємо чи хочемо.взвгалі як подумаю про те скільки ще нада зробить то капец!!!
     
  8. natata

    natata Well-Known Member

    та да, якби буди гроші, то зразу вкласти в ремонт і за місяць його можна зробить, а як частинами то те, то те, то ростянеться на півроку,а ще меблі хоча б необхідні і сантехніка((((((
     
  9. Віта

    Віта Active Member

    А на Щасливій уже всі 5 етажів вигнали з окружної видно молодці -дивись так і до Нового року і він повністю готовий буде з усим:super:


    оце і ми думаєм чи все сразу виплатить і +документи чи зробить ремонт і в розстрочку далі
     
  10. natata

    natata Well-Known Member

    краще в наш швидше доробляли..а то у нас 3 чоловіки працює, а щасливу гонять по повній
     
  11. Віта

    Віта Active Member

    нада ж завлікать нових інвесторів для наступного ще обєкта ну і канешно цей обєкт розпродать,але більше будуть інвестувати нові обєкти бо вони в ціні значно дешевше ...а наш так і буде на пів пустим для реклами:D
     
  12. natata

    natata Well-Known Member

    тю....а гроші????? де їм брати??? зараз з цією ситуаціє в країні і виборами з моїх знайомих 2 людини чекає поки добудуть і тоді лише куплять, або в волошкову.... мало хто ризикне отак..хто зна що осінню буде..... а так хоч наш розпродають, бо самі бачите, лише трохи більше половини придбано..мало, дуже мало.....


    скоріше за все, вони до снігів хочуть щасливу покрити, щоб вже в мороз внутрішні роботи робити.... у них більше каменщиків,ніж мулярів-штукатурів..от і виходить як є..що на волошковій 3-5 чоловік всю остачу будуть доробляти до осені...прикро, але це мабуть така політика застройщика
     
  13. Віта

    Віта Active Member

    в морози ніхто внутрінні роботи не робе бо все нафіг потріскається.а щасливу вже у вересні перекриють от побачите з їхніми темпами -і до нового року обєкт у них буде стоять такий як у нас зараз волошкова -казали зимою-весною-будуть щасливу здавать в експлуатацію так що за пів року нас буде більше ))).а от те шо в політиці буде через пів року і в країні який пі-ц !!!
     
  14. natata

    natata Well-Known Member

    ну може,в нас там роботи залишилось двері да балкони, котли..... мабуть діло в закупці. поки не закуплять, не здаватимуть будинок.... довше в експлуатацію здавали ніж будували....
     
  15. Sandra

    Sandra Active Member

    были сегодня в домике. Работа конечно продвигается, но что-то не сильно активно. Встретили только пару рабочих. В первом и втором подьезде сделали внешние подоконники, а у нас (3) только начали. Немного пофоткали. Начали придомовую территорию облагораживать.... IMG_0765.jpg


    IMG_0766.jpg IMG_0771.jpg

    В третьем подьезде уже везде стоят двери..
    IMG_0767.jpg

    В ванной такая вот картина..
    IMG_0769.jpg

    В подьезде стоят щитки...
    IMG_0770.jpg


    IMG_0774.jpg

    А это наш новый сосед :) , всех встречает и провожает, будет нашим охранником... IMG_0783.jpg
     
    <Катя>, natata, Andrauzen и ещё 1-му нравится это.
  16. natata

    natata Well-Known Member

    к
    лассні фото, а що таке "внешние подоконники"?????


    по фото видно,что балконов нет (железных рам)... а так если двери стоят, то остались только котлы и счетчики + вид придомовой территории.... а вот эту недоделанную ванну так и оставят??? это так надо???? мне такое не нравиться.... буду делать замечания


    я волошка!!! хто ще?
     
  17. Sandra

    Sandra Active Member

    а там если присмотреться на фотках- с внешней стороны(с улицы)стоят железные подоконники. в старых советских домах они были серебристого цвета. нам белые ствят...:)
     
  18. natata

    natata Well-Known Member

    аааааа..поняла.....:bravo:
     
  19. Віта

    Віта Active Member

    Ванна канешно не очень:(
     
  20. natata

    natata Well-Known Member

    но, думаю, можно будет потыкать пальцем прорабу или жене, когда акт прийома-сдачи будем подписывать
     

Поделиться этой страницей