ЖК Сакура

Тема в разделе "Вишневое", создана пользователем Trump... Donald Trump!!!, 9 ноя 2014.

  1. zhanna90

    zhanna90 New Member

    flud
     
    Tymy нравится это.
  2. Ruslan_

    Ruslan_ New Member

    Якби працівники ЖК "Сакура" дотримувались термінів і виконували обіцянки то ніхто б і не наїжджав на "сакуроботів", а так .. Звісно, будинки побудовані, прибудинкова з горем пополам робиться, газові труби тягнуть (судячи з швидкості, мабуть з самої Москви). Дай Бог щоб всі інвестори 2-го будинку заселились, хоча б до Нового Року. Чого і всім бажаю :)
     
    Последнее редактирование: 11 авг 2016
    kasana2016 нравится это.
  3. Ali-Ali

    Ali-Ali Active Member

    Что же вы так на девушку "Альбину" напали, подозревать человека без доказательств полный абсурд!!
    Это что значит "Дай Бог щоб всі інвестори 2-го будинку заселились, хоча б до Нового Року", обязательно за селимся!!!
     
  4. Тож скажіть нам всім інвестором якого будинку ви є і в яку квартиру в гості приходити (якщо Ви ще памятаєте за запрошення)? Думаю якщо розповісти всю правду то і ми всі віднесемось до Вас по добросусідські і дійсно зможемо дружити і в гості ходити або в берізках за 2 будинком шашлички жарити.
     
  5. neighbor_new

    neighbor_new Active Member

    Еще раз совет застройщку - чем платить зп ботам, пустите газ и дайте права собственности хотя бы одному дому в квартале. И мы вам сами рекламу сделаем.
     
    Лерчик, Ruslan_, natali_happy и ещё 1-му нравится это.
  6. Ruslan_

    Ruslan_ New Member

    Інвестори першого будинку в минулому році теж так думали :)


    Я з вами повністю згоден. Тільки в моїх словах про Альбіну нічого нема. Я не знаю хто вона така. Це мабуть ваша підсвідомість підказує хто є хто :)
     
    Последнее редактирование модератором: 19 авг 2016
    zhanna90, neighbor_new и Sabbah нравится это.
  7. Я являюсь инвестором первого дома Сакуры, в четвертой секции. А вот идея с березками за вторым домом мне очень нравится)))
     
  8. HOUSE_2

    HOUSE_2 Member

    Покуда дойдёт дело до шашлыков берёзки выкорчуют

    ЖК-Сакура-в-с.-Крюківщина-24.12222222.jpg .
     
    Последнее редактирование модератором: 11 авг 2016
  9. kasana2016

    kasana2016 New Member

    скиньте хтось фотки третього будинку, а то щось не хо по такій жарі їхати дивитися , чи є якісь здвиги...
     
  10. natali_happy

    natali_happy Active Member

    О! То ми з вами сусіди! А ви на якому поверсі? У вас котел вже висить, ремонт робиться?
     

  11. Ооо!! Мы на пятом. Нет до ремонта дело ещё не доходит, а вот котел уже висит))
    А у вас как обстоят дела?
     
  12. YsZ

    YsZ Member

    а не интересовался ли кто то, попадает ли установка котла или например остекление балкона под государственное кредитование "теплый кредит"? (Для тех. кто не в курсе, это компенсация государством в районе 30% стоимости на утеплении домов и квратир). Знаю, что реально люди пользуются, но не уверен , распространяется ли это на новое жилье?
     
  13. HoSe

    HoSe Member

    Котел не попадает ибо: "Погашение заёмщику части суммы кредита производится единоразово в следующих размерах:
    - 20%, но не более 5 тыс. грн на приобретение котлов с использованием любых видов топлива и энергии (за исключением природного газа) по одному кредитному договору;"

    Взято с сайта ощадбанка.

    По балкону может быть, но лучше набрать банк и спросить.
     
  14. neighbor_new

    neighbor_new Active Member

    О, первое похолодание. А отпишитесь, кто уже сделал ремонт и заехал, как оно вам сейчас?
     
  15. DOMINIKA

    DOMINIKA Member

    Пока не ощущается...
     
  16. Natalyao

    Natalyao Active Member

    Мне только что нахамили в ППО. Сказали, не поставите котел, не будет газа...вот так вот.....Щантаж?
     
  17. Tymy

    Tymy Active Member

    Я оце читаю,нерви здають.ну можливо якось будемо йти на компроміс люди добрі.Я розумію комусь не горить житло тому що є де жити і той звичайно не думав навіть за ремонт,але і є немала кількість людей яким нема де жити,ті змушені робити бистро ремонти вкладати чималі кошти щоб встигнути до холодів.Хтось принципіально-нема документів,не буду нічого робити і ставити,але це переважна нажаль кількість і цій кількості судячи по ваших думках не проблем із житлом.Адже так як моїй сім'ї немає де жити ми змушені були чіпляти котел,робити ремонт,ставити нові вхідні двері і т.д. на свій страх і ризик так як немає ні документів ніде нічого.адже у нас одна проблема-нема де жити....і що буде далі ми заселилися а в нас мала дитина і виходить якщо та переважна принципіальна кількість не поставить котли то моя дитина нехай мерзне.і ще хай мерзнуть остальні діти по сусідству теж.А може якось заради спільної мети поставите ці довбані котли,поміняйте двері якщо так боїтеся.а тоді побачимо в чому справа і тоді будемо робити якісь висновки.....Ну можете зараз заплюватися тут з приводу мого коментаря....але я пишу те що накипіло.адже якщо зробимо вимоги ппо то тоді вже ми зможемо якісь вимоги диктувати.Повірте що якщо буде йти принцип на принцип -нічого доброго не вийде.Увійдіть в наше положення-жильців які вже заселилися,пожалійте наших дітей.Я пишу не від свого імені а від усіх сусідів,особливо тих,хто з дітьми...У всякому випадку котел і двері можна буде зняти і забрати із собою.Якщо хтось переживає з приводу того що забудовник лохане
     
    Последнее редактирование: 12 авг 2016
  18. Sabbah

    Sabbah Active Member

    В мене теж нерви здають, тому пройдуся тезово:
    1. Так, я принципово не хочу вішати котел. Так частково із-за того, що не маю документів на квартиру, але основною причиною є те, що ця вимога ППО нічим не підкріплена. НЕ МАЄ в правилах газопостачання вимоги що до установки котлів!
    2. Нам теж не має де жити, ми орендуємо квартиру.
    3. Що значить "можна буде зняти і забрати з собою"? А навіщо вони мені треба будуть?
    4. Ви почали робити ремонт на свій страх і ризик до отримання документів і запуску газу. Ви прекрасно розуміли на який ризик йдете і прийняли такі умови. Але я вважаю що запуск газу і оформлення документів повинен забезпечити ППО, а не інші інвестори будівництва. От від них і треба вимагати.
    На цьому мабудь зупинуся, бо заклюєте)
     
    VadymUsyk нравится это.
  19. AmberIT

    AmberIT Well-Known Member

Поделиться этой страницей