ЖК Сакура

Тема в разделе "Вишневое", создана пользователем Trump... Donald Trump!!!, 9 ноя 2014.

  1. Sabbah

    Sabbah Active Member

    А з якого номеру дзвонили? а то у мене якийсь пропушений дзвінок є))
     
    Последнее редактирование модератором: 12 авг 2016
  2. DOMINIKA

    DOMINIKA Member

    Нi(( На Ватутiна почали обзвон... Може i в нас почнеться, хочеться поскорiше))
     
  3. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Не знаю, дружині дзвонили, вона мені просто переказала.
     
  4. Tymy

    Tymy Active Member

    І нам сьогодні дзвонили з дизайнума запитували номер та серію котла.
     
  5. natali_happy

    natali_happy Active Member

    І нам дзвонили вчора. Але питали тільки чи є котел ( хоча я в суботу їм сказала, що є!). , а на Ватутіна вже питали серійні номера квартир!


    Шановні сусіди! Є тут хтось з ТРЕТЬОЇ СЕКЦІЇ?? Оце приїхала я в Сакуру. І виносить якась жіночка сміття і так і складає під під'їзд, а я її питаю : Ви не збираєтесь його винести 50! метрів до пиицепа? А вона мені : Дворніки прийдуть і винесуть! Ми за це 500 грн. платили!
    Я в шоці! Ось де "собака зарита"!! Ну і відбулась моя перша неприємна розмова з сусідами(( Надіюсь остання! І ще надіюсь, що до неї дійшло. :hyh:
     
    Последнее редактирование модератором: 13 авг 2016
    Tymy, HoSe, Arhangil и ещё 1-му нравится это.
  6. Yanasm

    Yanasm Active Member

    Продам euro gips 7 мешков по 125 грн. Звоните 095-1627775 096-1446978 Находятся на Черновола 50-а
     
  7. Соседи!!! Звонила в ППО вчера. Сказали что есть уже декларация на первый дом Сакуры.
     
  8. Sabbah

    Sabbah Active Member

    без газу?
     
  9. А газ для этого не нужен, на сколько я знаю.
     
  10. Sabbah

    Sabbah Active Member

    А про яку декларацію Ви кажете?
     
  11. Декларация о готовности объекта к эксплуатации.
     
  12. Sabbah

    Sabbah Active Member

    Тоді газ повинен бути запущений. В ішому випадку будинок введений в експлуатацію з порушенням законодавства.
     
  13. Вы знаете я советовалась по этому вопросу и мне сказали что газ для этого не обязателен.
    Для того что бы подключить газ, вот именно нужен этот документ о котором мне сказали в ППО.
    А это значит что скоро будет газ)надеюсь
     
    Последнее редактирование: 5 авг 2016
  14. Inusy

    Inusy New Member

    Самое главное получить документы на квартиру о праве собственности! Газ уже второстепенное! Мы с первого дома очень рады новости про декларацию значит скоро уже!!!
     
  15. Tymy

    Tymy Active Member

    Дорогі сусіди не наглійте!!!!!Сьогодні з 2-ї секції з двушки по праву сторону прямо з балкону незнаю якого поверху було викинуто сміття(харчові) відходи.Твою ж на ліво ну шо це за свинство це ж в себе під носом.І розкинулись ваші яця пачки від молока по всій клумбі.Знаєте на цей раз ми попідбирали і винесли в мусор це.Але на слідуючий раз не полінюсь і як вичислю то будуть ваші відходи під вашим порогом!!!!Не приємне в нас починається сусідсво!!!!Накипіло просто.
     
    Последнее редактирование: 6 авг 2016
    Ali-Ali и Sabbah нравится это.
  16. VadymUsyk

    VadymUsyk Member

    Не дошло... Я вчера в 11 вечера возле 3го парадного видел полненькую женщину в возрасте, бросала мусор под парадное. Я еще жене показал, кто этот мусор набрасывает. Мы решили, что это строитель, не может быть, что это хозяйка квартиры. Зашел суда написать, увидел ваш пост, все стало на свои места.
     
    Последнее редактирование модератором: 14 авг 2016
  17. Дорогие соседи! по возможности сбросте фото 3го дома. Огромное спасибо.
     
  18. Tymy

    Tymy Active Member

    Скромненько забрати мусор і піднести під її двері і не просто в кульку поставити а висипати....Бо інакше не получиться навчити дорослих тіток і дядьок.В нас он в 2-й секції так вопше додумались цілитись з юалкону чи вікна прямо в мусорний причеп,але так як приціл видно збитий то не попали і все порозліталося по клумбі...
    А на рахунок 500 грн яких ми здавали то вони розраховані на те що ми мусор кладемо в причіп мусорний а вони його вивозять як той заповниться.Але аж ніяк що вони будуть свинарники ці розгрібати біля під'їзду.А взагагалі пропоную цю інформацію-оголошення написати чи на друкувати великими-привеликими буквами і розклеїти на парадних дверях!!!!А і обов'язково стрілочками малювати в якій стороні знаходиться причіп мусорний це так для особо одарьонних.Я ще не засилилася сюди але поприбивати таких сусідів вже хочеться....
     
  19. natali_happy

    natali_happy Active Member

    Я думала про оголошення! Але цікаво чи воно допоможе! Якщо я їй вчора в очі сказала, заставши на гарячому що сміття треба виносити в прицеп і ніякі "дворніки" за нас це робити не будуть, а до неї бачите не дійшло! Треба дійсно під двері заносити!!
     
  20. Лерчик

    Лерчик Active Member

    Мне кажется, что стоит сразу пустить тяжелую артиллерию. Свинство надо наказывать жестко, а то такие соседи мгновенно все загадят, вне зависимости от стараний окружающих. Очень обидно за вас и ваш труд.

    Надеюсь, во втором доме поселятся адекватные и аккуратные люди, которые будут следить за чистотой.
     

Поделиться этой страницей