ЖК Сакура

Тема в разделе "Вишневое", создана пользователем Trump... Donald Trump!!!, 9 ноя 2014.

  1. HOUSE_2

    HOUSE_2 Member

    По моему существуют газовые счётчики с левым и правым подводом.
     
  2. Stripa

    Stripa New Member

    Доброго дня! На форумі вже є інвестори 3го будинку (10ти поверхівки)?
     
  3. ДА, Я с 3-го дома (2 секция - 9-и этажка)


    Уважаемые гости форума, давно не было свежих фото ) по возможности обновите :)))) Спасибо!
     
    Последнее редактирование модератором: 31 июл 2016
    Prio нравится это.
  4. Stripa

    Stripa New Member

    Приятно познакомиться, 1я секция,8й этаж))
     
    Последнее редактирование модератором: 31 июл 2016
  5. 2я секция 8 этаж :) Взаимно!
     
  6. VadymUsyk

    VadymUsyk Member

    не отдавайте ему его яйца...(пока не принесет с мусорника коробку с гарантией)


    по сути. если при переключении на душ фигачит вода с крана, значит - не работает смеситель... почему, это уже нюансы, но новый смеситель так себя не ведет, дефект скорее всего в "переключателе", собственно самом смесителе... нужно менять


    объясните отставшему от жизни, что значит "ВЫ ДОГ", ссылочу там дайте плз, спс...
     
    Последнее редактирование: 23 июл 2016
    Саша з Карпат нравится это.
  7. Tymy

    Tymy Active Member

    Ви знаєте,є таке бажання зробити,поки не розриє мусорки і не знайде коробки...бо нерви здають .. .
     
  8. Stripa

    Stripa New Member

    Предстоит еще год ожиданий и переписки на сайте))
     
  9. Боюсь что года маловато. Хотя бы через 1.5 сдали в эксплуатацию) задержка 1-го дома уже почти 8 месяцев...


    Хотя будем надеятся на лучшее ;)
     
    Последнее редактирование модератором: 31 июл 2016
  10. natali_happy

    natali_happy Active Member

    ДОРОГІ СУСІДИ! По -перше, хороша новина в тому що сьогодні ввечері привезли техніку для катки асфальту. Чекаємо) По- друге, хочу звернутися до вас як до майбутніх жильців НАШОГО з вами будинку! Я розумію, ремонт роблять не всі особисто, а майстри не зобов'язані (якщо ви попередньо з ними про це не домовлялись), ВИНОСИТИ СМІТТЯ!! А нам з вами там жити! Тому давайте приберемо в та під під'їздами, будь-ласка! Кожен знає, що він виносив, коли не було контейнера! ДЯКУЄМО!!
     
  11. Tymy

    Tymy Active Member

    Вчора увечері теж заїжала на жк.рівняли дорогу під асфальт.Сьогодні повинні вже постелити-це радує,нарешті хоть щось.З мусором да,все печальненько,під під'їздом гори,в під'їзді грязнота,і окурки і стакани і пачки від сигарет все шо хоч.не заглядувала що робиться вище на етажах але у нас на 1-му пов.саме так.Але впринципі це ще допустимо,адже ремонти.Надіюсь коли позаселяємось такого не буде.
    Мене на разі хвилює таке питання-це перехід траси.Люди-це ж взвгалі не реально.Я вчора стояла хвилин 10 добрих щоб перейти до крамнички.А що далі,після заселення-купа народу,море дітей,колясок.І я впевнена що забудовник нічого не збирається робити-хоча б до вводу в есплуатацію намалювали зебру і проклали леж.поліцейських.Ну це ж кошмар.Ми як отримували ключі то ппо щебетали за світофора що ось ось вже буде,але дивлячись як в них все бистро робиться,то чекати треба буде доти,до поки хтось непопаде під колеса.....Я думаю це одне із тих серйозних питань яке треба гуртом виносити!!!!!
     
    Последнее редактирование: 24 июл 2016
    Sabbah нравится это.
  12. neighbor_new

    neighbor_new Active Member

    А газ похоже никому не нужен. Соседи, совсем нет желания этот вопрос решить?
     
  13. YsZ

    YsZ Member

    мне в отделе продаже на этот вопрос отвечали, что планируется установка светофора
     
  14. Сегодня проходила мимо Сакуры, там уже асфальт положили к подъездам и на будущую парковку!
     
    Лерчик и natali_happy нравится это.
  15. Лерчик

    Лерчик Active Member

    Есть конечно. Но нас опять закормят обещаниями, если обращаться в ППО.
     
  16. Natalyao

    Natalyao Active Member

    а как можно решить этот вопрос?
     
  17. neighbor_new

    neighbor_new Active Member

    В Петровском жители устроили митинг в натуральном смысле этого слова. Это первый вариант. Вариант 2 -собрать инициативную группу и идти в газовую службу.
     
  18. Ждём новые красивые фото с АСФАЛЬТОМ!! =)))
     
  19. natali_happy

    natali_happy Active Member

    Завтра будуть
     
  20. natali_happy

    natali_happy Active Member

    Чи то так довго чекали на цей асфальт, чи вже були змирились, що покладуть через місяць разом з другим будинком; чи ці гори сміття під під'їздами!; чи загальна ситуація; Але... Асфальт емоцій особливих не викликає! Ось фотки ) P. S. Другий будинок- нічого особливо не змінилось((
     

    Вложения:

    HoSe, Tymy, Лерчик и ещё 1-му нравится это.

Поделиться этой страницей