Софіївська Борщагівка, Волошкова 74, забудовник Савочка Є.П.

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Олег, 7 дек 2011.

  1. Sveta

    Sveta Member

    Катя, дякую....новини просто супер=) Цікаво чи буде будівництво в сторону поля. :rolleyes: Двері дуже гарні:bravo:
     
  2. natata

    natata Well-Known Member

    от бачите, а то скептики накинулися тоді на мене, коли я про садочок написала, і ще повторюсь,за щасливим будинком викуплено 3 ділянки Савочкою Є. ... так що там буде не один будиночок
     
  3. natata

    natata Well-Known Member

    щойно з будівництва, була в офісі, спитала дещо, ділюся з вами - газ,вода, світло вже буде до 30 вересня точно,тобто здача будинка передбачає все, акт-приймання-здачі робіт можна з савочкою,а якщо не буде ніяких питань і зауважень, то через прораба, лічильники будуть всі - це точно, в квартирі.... ну ще що нового, роблять залізний каркас балконів, під"їзди штукатурять (2 і 3)... діло йде ло завершення.... щасливий будинок вже 5 поверх вигоняють..ото темпи...а..ще, продано 43 квартири, сама рахувала..малувато
     
    <Катя> нравится это.
  4. Sveta

    Sveta Member

    natata, а як відносно того коли можна брати акт виконаних робіт? може Ви дізнавались інформацію коли квартири будуть готові та вставлені двері, щоб можна було приступати до ремонту? :)

    Хтось знає яка в квартирах висота потолка?
     
  5. natata

    natata Well-Known Member

    за місяць буде все готове, акт братимете як закінчать,а от остаточний договір раніше можна буде підписати лише в тому випадку, якщо раніше підготують документи і у вас буде 100% оплата, і будуть гроші на оформлення... вам зателефонують і скажуть, чи готові ви (ми) отримати витяг бті
     
  6. Віта

    Віта Active Member

    43 квартири-це з волошковой продано?-тоді мало з 70 існуючих.я так розумію що в серпні можна буде розпочинати ремонт вода ж буде в серпні?бо без води ніяк.


    Хтось знає яка в квартирах висота потолка?[/quote]
    висота здається 3 метри
     
  7. natata

    natata Well-Known Member

    так,в серпні можна буде я думаю....
     
  8. <Катя>

    <Катя> Well-Known Member

    высота потолков 2,80.

    43 квартиры - это маловато конечно.ну так на сегодняшний день люди просто ещё боятся афёр и всякого такого,поэтому со временем будет лучше.;)
     
  9. natata

    natata Well-Known Member

    ну, лучше бы чтобы дом оформлялся в бти когда все квартиры проданы.... главное чтобы на нас не отразилось
     
  10. Віта

    Віта Active Member

    А шо ще нового на стройкі хто знає.що там дворік облагоражують?балкончики металеві вже де поставили?
     
  11. natata

    natata Well-Known Member

    балкончики ставлять,сама бачила...але це було в середу, докрасили будинок, в середу був повністю оббитий де ще не було, білим матеріалом і красили...думаю вже докрашений, доречі, балкони почали ставити з третього під"зду
     
  12. natata

    natata Well-Known Member

    сегодня мимо проезжала, первый подьезд так и не докрашен фасад..кака-было...така-есть:negative::build:
     
  13. Ксеня

    Ксеня Active Member

    Не переживайте я думаю застройщик сам хочет быстрей сдать дом, что бы квартирки не висели на нём:) . Я почему то думала что больше квартир продано:(
     
  14. Віта

    Віта Active Member

    Кстати а вы знаете что у нас самые дешевые профиля (окна и балкон) так мне сказал мой знакомый он уже лет 7 занимается металопл.окнами и балконами -и он говорит самые галимые и дешовые:((я ему фото нашего дома показывала) я ничо в них не понимаю канешно но и сама знаю что никто нам хорошего не поставит так всегда на всех стройках ...чем подешевле и чтоб вид был:(:negative:
     
  15. natata

    natata Well-Known Member

    и двери не дорогие. зато стройматериал неплохой,сам поставщик говорил, ну ... тут расстраиваться нечего, это и понятно, можно подумать где-то классные ставят, за такие деньги еще скажите чтоб и ремонт в квартире был.... я не переживаю... ну и что что материал дешевый, главное чтоб суть была таже... знаете, я тоже вот куртку из кожзама ношу,а видок у нее еще получше чем из салона и служит она мне долго.... так что, кто хочет дорогие окна-двери, тот за 1тыс уе квадрат не покупает, как по мне, то на первое время сойдет
     
    Віта и <Катя> нравится это.
  16. <Катя>

    <Катя> Well-Known Member


    да,согласна ,ну и ничего ,что не дорогие.зато у нас качественно все сделано!а на счет окон и дверей понимаю застройщика - это не приоритет в качественной стройке!
    а двери,кстати,уже поставили?кто-нить видел?
    а балкончики с третьего подъезда начинают - значит у нас ещё не скоро будут:(
     
  17. natata

    natata Well-Known Member

    мой друг видел прораба. Говорит начали заниматься облагораживанием территории.
     
    Ксеня нравится это.
  18. Sveta

    Sveta Member

    Підкажіть чи можна брати акт виконаних робіт для того щоб робити ремонт якщо квартира в рострочку?
     
  19. natata

    natata Well-Known Member

    акт можуть вам дати, але повністю документи на право власності вам віддадуть після 100% оплати.... ви можете робити ремонт і жити, і виплачувати ....
     
  20. Sveta

    Sveta Member

    Дякую, natata. Просто в договоры написано, що акт можна брати лише після 100% виплати:)
     

Поделиться этой страницей