ЖК Сакура

Тема в разделе "Вишневое", создана пользователем Trump... Donald Trump!!!, 9 ноя 2014.

  1. Или Я дурак или лыжи не едут...
    Прописую что в моём договоре написано!
    Пункт 3.2:
    Витрати пов'язані з ноторіальним посвідченням Основного договору, а саме: вартість експертної оцінки Квартири, державне мито, 1% обовязкового пенційного страхування, послуги нотаріуса(реестрація переходу права власності, бланки, витяги оформлення договору тощо) та інші витрати несе покупець.!!!!!!! ВИТРАТИ, ПОВЯЗАНІ ЗІ СПЛАТОЮ ВІЙСЬКОВОГО ЗБОРУ У РОЗМІРІ 1,5% ТА ПОДАТКУ З ДОХОДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ У РОЗМІРІ 5% ВІД ВАРТОСТІ КВАРТИРИ. НЕСЕ ПРОДАВЕЦЬ!!!!
    Вот так у меня прописано в договоре.... и почему вы щитаете что мы должны платить 5% и 1.5 % я не пойму....
     
  2. Dusty

    Dusty New Member

    если у вас так написано, то продавец) может сходите со своим договором в отдел ппо, ато мы тут вам насоветуемfriends
    насколько мне известно, в разное время квартиры продавались по разным условиям...
     
  3. anna_13.

    anna_13. Member

    У НАС ТАКОЕ ПРОПИСАНО
    Витрати пов’язані з нотаріальним посвідченням Основного договору, а саме: вартість експертної оцінки Квартири, державне мито, 1% обов’язкового пенсійного страхування, послуги нотаріуса (бланки, витяги, оформлення договору тощо) та інші витрати, несе Покупець. Обов’язковою умовою укладення Основного договору є надходження Продавцю компенсації сплати податку з доходів фізичних осіб у розмірі 5% (п’ять відсотків) від вартості Квартири, визначеної згідно п. 2.1 – 2.4 цього Договору.Покупцю відомо та зрозуміло, що така ринкова вартість Квартири може перевищувати вартість, вказану у цьому Договорі
     
  4. Прикольно.... У Вас написано что вы должны компенсировать продавцу 5%.... У всех разные договора)
     
  5. anna_13.

    anna_13. Member

    А где фиксируется тот факт, что при мы оплатили 1 % гос. пошлины согласно предыдущего договора. У нотариуса есть реестр какой-то? Я уже забыла. Просто на руки ничего не выдавали об оплате.
     
  6. Да, у нотариуса есть реестр ( и 3-ий экземпляр вашего договора)! Мы попросили у них "довідку" что мы оплатили держ мыто 1%. !!!Оплата Держ мыта учитывается только тогда, если вы основной договор будете заключать именно с этим же нотариусом. Если Вы смените нотариуса, Вам прийдется держ мыто 1% оплачевать повторно. ( Нам так сказал Нотариус)
     
  7. anna_13.

    anna_13. Member


    А Вы заверяли договор у Герасимив Ю.В.?
     
    Последнее редактирование модератором: 12 июл 2016
  8. Ми оформляли у Герасимів і нам теж дали довідку, і теж сказали, що якщо і основний договір будем оформляти в неї то платити держ мито буде не потрібно.
     
    Последнее редактирование модератором: 12 июл 2016
  9. Да Герасимив
     
  10. anna_13.

    anna_13. Member

    Я поняла. Спасибо! А от чего, все-таки, зависит оценочная стоимость кв.м.? Просто я увидела две разные цифры, и хотелось бы понимать, на что рассчитывать.
     
  11. Уважаемые соседи!) Если есть у кого возможность сфоткать ЖК Сакура и поделится фотографиями буду очень признателен)))) (Особенно 3 дом) Спасибо! :)
     
  12. v76

    v76 New Member

    Взагалі-то, податки у розмірі 5% податку на дохід та 1,5% військового податку сплачує продавець з тих коштів, які він отримав при продажі квартири.
    А покупець сплачує пенсійний податок та Держмито - по 1% відповідно.
    Так пояснюють юристи.
    Якщо виявляється, що продавець хоче, щоб я дав йому ще грошей на виплату його ж податків - навіть не розглядаю варіант придбання такого житла.
    Але, на жаль, багато хто робить саме так.
    А ще юристи радять... торгуватися ;)
     
  13. natali_happy

    natali_happy Active Member

    Ви що вже закінчуєте ремонт? Вітаємо)) Коли заїжджаєте?
     
  14. natali_happy

    natali_happy Active Member

    Доброго дня! Хто там фоточки просив? 2 та 3 будинки!)) А асфальта всьо нєт!!!
     

    Вложения:

    Summer Bouquet и Лерчик нравится это.
  15. Лерчик

    Лерчик Active Member

    Спасибо за фоточки!
    А что с газом в первом доме? Когда теперь обещают?
     
  16. за фоточки огромное спасибо!))))
     
  17. Весьма удачный совет)):super:
     
  18. natali_happy

    natali_happy Active Member

    Доброго дня, сакуряни! Хоча не зовсім він добрий!! Приїхала я оце до нас, а на асфальт навіть натяку!! Ну що збираємось в суботу?!!
     
  19. Tymy

    Tymy Active Member

    Мабуть треба збиратися!!!Бо вопше нічого немає.На Ватутіна ПК іже газ пускають.А в нас ним геть і не пахне....
     
  20. Вы думаете о вас опять забыли?
     

Поделиться этой страницей