ЖК Сакура

Тема в разделе "Вишневое", создана пользователем Trump... Donald Trump!!!, 9 ноя 2014.

  1. zhanna90

    zhanna90 New Member

    У нас договор имущественных прав. В п. 2.7. указано:

    "Термін введення Об'єкта будівництва в експлуатацію встановлений у Специфікації (Додаток №1 до Договору). Термін введення Об'єкта будівництва може бути перенесено на строк, що не перевищує 4 (чотирьох) календарних місяців, за умови обов'язкового повідомлення про це Покупця. Таке перенесення не вважається порушенням Продавцем умов цього Договору."

    Соответственно, в случае задержки более 4-х мес. Застройщик нарушает условия Договора, правда в разделе Ответственость ничего не сказано о размерах компенсации..
     
    Последнее редактирование модератором: 6 июл 2016
  2. Лерчик

    Лерчик Active Member

    Итак, обещанные 2 недели истекли, а асфальта и газа по первому дому так и нет. И пуск газа опять переносят на пару недель. Я правильно поняла?
     
  3. ЖК Сакура!Очень Важный вопрос: При подписании первичного договора и актА приема передач денежных стредств . На этих двух документах ставиться только моя подпись и продавца (Марченко) и все??? Больше не каких печатей / штампов ????? И этот документ ( ксерокс + подписи) несет юридическую силу? Очень жду ответа от людей которые именно так покупали в ЖК Сакура без Нотариуса...


    Ребята отпишите кто-то очень жду ответа!
     
    Последнее редактирование модератором: 6 июл 2016
  4. Піонерський будують повним ходом, а про Сакуру або забули або забили. Навіть нових фото за місяць не викинули, бо нічого не помінялось там. P6271693.JPG P6271694.JPG P6271695.JPG P6271696.JPG P6271697.JPG
     
  5. natali_happy

    natali_happy Active Member

    В четвер - п'ятницю буде асфальт! Вже кладуть тротуар до другого будинку. Ясно що в Піонерському активніше але в нас все щось таки роблять) Особливо ремонти в першому будинку))


    Ми купивали з нотаріусом. а як то без нього?
     
    Последнее редактирование модератором: 6 июл 2016
  6. С нотариусом Вы заверяли основной договор? или (*ПОПЕРЕДНИЙ ДОГОВИР*) или тот и тот заверяли Ноториусом?


    Есть такие кто (Предварительный договор покупки продажи и акт приема передачи денежных стредств не заверял нотариусом?) - только подписи ваша и продавца( Марченко) ?
     
    Последнее редактирование модератором: 7 июл 2016
  7. natali_happy

    natali_happy Active Member

    У нас зараз у всіх Попередні договора (які ми завіряли з нотаріусом) , основний підписується після введення будинку в експлуатацію та оформлення всіх документів на будинок. Тобто в першого будинку ще немає основного договору ((
     
    Последнее редактирование модератором: 7 июл 2016
  8. А акт приема передач денежных средств в жк сакуре нотариус не заверяет?
     
  9. AmberIT

    AmberIT Well-Known Member

    К сожалению, нет.
    Отмазка в Вашем случае (да и в моем, я из Пионерского Квартала) звучит одинаково: мы такие замечательные, все сделали вовремя, все документы передали, а местные власти Вишневого тормозят ввод в эксплуатацию. Бюрократия на местах. Ничего не можем поделать. Держитесь, всего Вам доброго и хорошего настроения!
     
  10. Tymy

    Tymy Active Member

    Короче сусіди бачу,що звбудовник не кається.На Сакурі ніяких здвигів зовсім!з пуском газу знову мямлять в ппо що не раніше серпня а значить що це може затягнутись ще на місяці,звісно і з вводом в експлуатацію непонятно,з документами те саме.В мене реальна паніка,адже ремонт в квартирі кипить і я думаю що багато в кого теж!Можливо в когось якась інформація є краща чи новини якісь.Відписуйтеся!Адже так хотілось заіхати в кінці літа в свою квартиру.Можливо знову прийдеться збиратися(хоча так не хочеться.хочеться щоб все вирішилося по скоріше)!!!!!
     
  11. natali_happy

    natali_happy Active Member

    В мене така інформація - Завтра будуть класти асфальт!) Тому будьте обережні завтра з доставкою. Під під'їзд не заїдете! А до кінця цього тижня обіцяли декларацію про готовність будинку- ну подивимось :eek:
     
  12. Natalyao

    Natalyao Active Member

    к конце недели? Странно, часа 2 назад звонила в ППО - там опять мямлят.... Таких сроков не объявляли
     
  13. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Сьогодні, асфалтоукладчик там детектед )))), хз чи він там по ділу
     
  14. natali16

    natali16 New Member

    соседи в двушках, с первого дома, скажите, вы вывод под кондиционер делали? говорят, что до пуска газа нельзя. ну то ладно, а что насчет расположения наружного блока? всех устраивает как у них по плану? просто хотелось внутри кондей ставить напротив двери....
     
  15. Был сегодня около Отдела продаж (Сакура) Рабочие ставят канализационные люки и подготавлевают дорогу к асфальтированию. Сегодня- завтра думаю закатаю асфальт.
     
  16. Доброго дня, сусіди. Наша менеджер порадила нам розслабитися і насолоджуватися літом в повній мірі, а готуватися до ремонту в вересні і думаю так воно й вийде, бо по нашому 2-му будинку я не бачу особливих рухів ні робітників ні роботи, а на газ розраховувати на жовтень місяць і не раніше.
     
  17. natali_happy

    natali_happy Active Member

    Доброго дня, сусіди! Допоможіть! Підскажіть, будь ласка, нормальну фірму з хорошими ВХІДНИМИ ДВЕРИМА!!:SOS:
     
  18. natali_happy

    natali_happy Active Member

    Ну добре, з дверима самі розберемось! Міні фотозвіт для 2 та 3! будинків.
     

    Вложения:

    Tanichka, Лерчик и Summer Bouquet нравится это.
  19. Айяй

    Айяй Member

    Добрый день. По входным инфы нет, но если по межкомнатным нужна будет инфа, могу под рассказать. Работал как-то год по этой теме.


    За фото спасибо!)
     
    Последнее редактирование модератором: 9 июл 2016
    natali_happy нравится это.
  20. natali_happy

    natali_happy Active Member

    І це треба! Розкажіть!)
     
    Последнее редактирование модератором: 9 июл 2016

Поделиться этой страницей