ЖК Сакура

Тема в разделе "Вишневое", создана пользователем Trump... Donald Trump!!!, 9 ноя 2014.

  1. anna_13.

    anna_13. Member


    Добрый день! О выдаче ключей ничего не прописано так же, как и о сроках введения дома в эксплуатацию после выдачи ключей. Сказано только, что подписание основного договора должно произойти не позже 2 мес. со дня введения дома в эксплуатацию.
     
    Последнее редактирование модератором: 16 июн 2016
  2. Збиратися треба. Але вже потрібно виходити на вище керівництво. Продажний і постпродажний відділ нам не можуть дати чіткі відповіді на питання, які нас цікавлять. Годують тільки обіцянками. Через місяць, ще один місяць і т.д. На форумі прочитають відгуки і в день наших зборів кинуть на об`єкт робітників, як і минулого разу, щоб ми заспокоїлися. Та й далі нічого не будуть робити.
     
  3. Tymy

    Tymy Active Member

    Так Ви все правильно пишете.Тут тільки з вищим керівництвом треба вирішувати.
    Тоді питання як це зробити,якщо Ви знаєте,то давайте кажіть(робіть) я думаю багато кого накипіло приєднаються і тоді спільними силами щось здвинеться з місця.
    В кого які пропозиціі,пишіть,тай будемо збиратися!!!
     
  4. Як варіант. Всім хто збереться, наприклад в суботу, написати колективну заяву про зустріч з керівництвом на певну дату. Зареєструвати її в продажному відділі. І вже тоді готуватися до зустрічі.
     
  5. natali_happy

    natali_happy Active Member

    І нам приємно було з вами познайомитись) Раді, що в нас будуть класні молоді й позитивні сусіди! Заходьте в гості - ви тепер знаєте де ми живемо (тобто будем жити найближчим часом):)


    стіни переносити не будемо, тому й плануємо починати ремонт через тиждень десь. але підтримуємо всіх , що треба зібратись щоб прискорити пуск газу і введення будинку в експлуатацію, тому що все рівно стрьомновато((
    До речі, хто був на днях в нас- там вже асвальт почали стелити чи ні?! Дістали вже з тою прибудинковою, скільки там взяти й залити ті 20 м?!
     
    Последнее редактирование модератором: 16 июн 2016
    Tymy нравится это.
  6. Olga-mirvari

    Olga-mirvari New Member

    Всім доброго вечора! оце читаю вас і думаю....якщо перший будинок ви так довго чекаєте... то скільки ж на третій чекати....
    чи є хто на форумі, хто вклав гроші в третій будинок?
     
  7. BOB

    BOB New Member

    Всім привіт, я за і в суботу можу бути...


    Виконали щебеневу підсипку до 3-го та 4-го під'їзду, асфальту немає(((
     
    Последнее редактирование модератором: 17 июн 2016
  8. zhanna90

    zhanna90 New Member

    Мы тоже в субботу можем быть, 2-й дом
     
  9. Доброго дня всім!
    Тоді давайте будемо збиратися в цю суботу 11.06.16 на 11.00 біля Відділу Продажу. Пропоную зробити перекличку хто буде присутній.
    Нас двоє.
     
  10. Лерчик

    Лерчик Active Member

    Присутствие жильцов второго дома приветствуется? Если да - то я могу быть.
     
  11. Звісно. Ми також із другого будинку.
     
  12. Лерчик

    Лерчик Active Member

    Отличненько! Тогда +1 к собранию.
     
  13. Є вже троє. Приєднуйтесь сусіди!!!
     
  14. Tymy

    Tymy Active Member

    Нажаль у нас в цю суботу не виходить ніяк.
     
  15. Айяй

    Айяй Member

    Привет соседи! Мы со второго дома. В первый раз тоже были, но в эту субботу на кристинах и приехать не сможем. Предлагаю перенести на 18,06,16. Будет больше времени всех оповестить или больше народу зайдёт на форум и узнает о сборах.
     
  16. little_ketti

    little_ketti Member

    На цю суботу чоловік буде! В наступні вихідні свято, там я думаю багато з Києва повиїзджають. Краще в цю або вже через одну суботу.
    Тим паче якщо першопочатково написати заяву, то краще не затягувати з цим питанням.
     
  17. Ще +1. Нас вже 4.


    Давайте збиратися в цю суботу. Відтягувати немає куди. А то з такими "швидкими" темпами газ проведуть і ключі видадуть по другому будинку аж під Новий Рік.
     
    Последнее редактирование модератором: 17 июн 2016
  18. КрошкаДи

    КрошкаДи New Member

    Мы с мужем со второго дома. +2. Итого 6 человек
     
  19. Olha_13

    Olha_13 Member

    Ми також підійдемо в сeботу(1 будинок)
     
    Последнее редактирование: 10 июн 2016
  20. Natalyao

    Natalyao Active Member

    И я буду.
     

Поделиться этой страницей