ЖК "Щасливий" Новостройка по ул.Ленина, Петропавловская Борщаговка, застройщик Савочка

Тема в разделе "Петропавловская Борщаговка", создана пользователем Dmitry, 7 дек 2012.

  1. voyt

    voyt Well-Known Member

    В продовження теми огорожі та охорони.
    Спілкувався сьогодні з заступником директора охоронної компанії "Морган секюріті груп" (далі-Морган)
    Вони організували охорону в ЖК "Паркове місто", ЖК "Комфорт Таун", ЖК "Рівер Стоун", ЖК "Сонячна Брама". Паркове Місто виділяють як найкраще організовану охорону.
    По пунктах:
    1.
    Морган пропонує не витрачатись на дорогу та міцну огорожу, а за різницю у вартості поставити камери відеоспостереження із фіксуючим пристроєм. Пояснює це тим, що охорона і для того існує, щоб огорожу не ламали. Але у разі виникнення такого інциденту, компанія ремонтує огорожу за свій рахунок. За його словами, повністю достатньо ось такої: http://novakvartira.com.ua/forum/threads/1033/page-592 (див. мій пост);
    2. Мешканці комплексу проходять по безконтактних брелках (як на домофонах). Гості можуть проходити або по брелках або за домовленістю мешканця (який очікує гостя) з охороною по засобах зв'язку;
    3. У взаємовідносинах з нежитловими приміщеннями пропонується - визначити обов'язком охорони пропуск клієнта в офіс з попереднім повідомленням офісу по засобах зв'язку, а обов'язком офісу - повідомити охорону у разі неприбуття клієнта протягом 3-5 хвилин (робиться для того, щоб не впустити потенційного злочинця). За словами Моргана, у Парковому Місті усі офіси залишились задоволеними, хоча на початку були проти, а деякі заявили, що клієнтура навіть збільшилась;
    4. Додатково є цілодобовий патруль із відеофіксаторами (як у поліції), який періодично оглядає під'їзди, зовнішні елементи офісів, елементи ігрових майданчиків та ін. майно і перевіряє цілісність усього майна. У разі виявлення пошкоджень - приймаються відповідні міри. Можлива додаткова домовленість про періодичний візуальний огляд цілісність дверей квартир;
    5. Морган пропонують як додаткову послугу - взяття під варту квартир із часом реагування менше 1 хв., оскільки пульт охорони знаходитиметься у самому комплексі;
    6. Для мешканців нових будинків пропонується (як я уже зазначав раніше) пропуск або електронні ключі для проходу на територію до фонтану або ігрових майданчиків;
    7. Проїзд автомобілів може здійснюватись за електронними ключами або згідно складеної бази номерів;
    8. Договори охорони укладаються з кожним мешканцем індивідуально без прив'язування до обслуговуючої компанії, а це дозволяє кожному мешканцю вимагати якісних послуг;
    9. Вартість охорони для нашого комплексу складатиме 80 - 100 грн/місяць з квартири.
    10. За роботою охорони постійно слідкує начальник зміни, який знаходитиметься на території комплексу. А диспетчер охорони постійно слідкує з допомогою відеокамер за обстановкою у комплексі та по раціям направляє патруль у потрібне місце.
    Прошу голосувати, Панове
     
    Последнее редактирование: 12 май 2016
    Vl@d, Nastasia, Igor2016 и 34 другим нравится это.
  2. zLOBster

    zLOBster Well-Known Member

    alechka, Iren_Marseille, margo+dimas и 4 другим нравится это.
  3. inna_zh

    inna_zh New Member

    Добрый день! Подскажите, пожалуйста, от какой компании в нашем ЖК пользуются Интернетом и ТВ???
     
  4. svako

    svako Well-Known Member

    http://happylink.com.ua/ ;)
     
  5. inna_zh

    inna_zh New Member

  6. X-3mal

    X-3mal Well-Known Member

    По охране, как по мне - более чем адекватный тариф за предоставляемый перечень услуг. Вот только осталось убедить большинство заключить договор. И как быть с тем, кто его не заключает? Были тут на форуме "возмущенцы", которым не нравился пропускной режим.
     
    Zлий Rепер Zеник нравится это.
  7. Venlena

    Venlena Well-Known Member

    Iren_Marseille и Снежинка нравится это.
  8. Maryna_mouse

    Maryna_mouse Active Member

    И у меня вопрос по порядку взаиморасчетов, что будет с неплательщиками. Плюс ещё несколько "процедурных" вопросов, но я думаю, они должны прояснится в тексте договора.
    __
    Получается, что кроме абонплаты, нам нужно будет скинуться на: забор с КПП, видеокамеры, монтаж этого дела, что-то ещё?

    Такую ежемесячную абонплату за подобные услуги, выполняемые качественно, я готова платить.
     
  9. Chornaya

    Chornaya Member

    Как сказали в ЖЭКе, ограждение мини-поля находится на гарантии подрядчика Интер-Атлетико и они обязаны ремонтировать в течении гарантийного срока (в нашем случае это год). Интер-Атлетико обещали починить ограждение вчера, но как всегда...После гарантийного срока, обслуживанием, и ремонтом в том числе, будет заниматься управляющая компания.

    Исходя из этого, в дальнейшем все ремонтные работы будут ложиться на потребителей услуг, а если поломка будет весомой, то и ремонт таким же. Отсюда и будет подниматься вопрос о повышении тарифов за утримання прибудинкової території.

    В наших интересах сохранность и целостность территории. Я - за охранные услуги. Это сэкономит наши капиталовложения в дальнейшем. Да и всем спокойней будет, когда кто-то будет смотреть за территорией и ее сохранностью.
     
  10. Прочитал все... вот это - реальное предложение, а все остальное - нюансы, которые решаются по ходу дела. Так и надо сделать!
     
  11. Iren_Marseille

    Iren_Marseille Well-Known Member


    voyt, це те про що я тут говорила і не одноразово. Нам не потрібно дорогих огорож і красу наводити для потенційних покупців. Нам потрібна саме така огорожа і охорона для себе і своїх дітей.
     
    Zлий Rепер Zеник нравится это.
  12. santiss

    santiss Active Member

    Предложение по охране- поддерживаю!


    Осталось:
    - Шпаклевка гипсовая финишная KNAUF MULTIFINISH, 25кг (1/3 мешка)
    - Шпаклевка гипсовая финишная ELIT GIPS SATEN, 25кг (1/2 мешка)

    ЖК Щасливый, Звоните 0509515684
     
    Последнее редактирование модератором: 20 май 2016
  13. mrg

    mrg Active Member

    призываем Дениса yr9
     
  14. майпуша

    майпуша New Member

    я за такую охрану!!!!!!
     
  15. Mr.V

    Mr.V Active Member

    Ну чего вы человека троллите?
    У каждого есть мнение, мы же имеем на него право?
     
    vovcev, Ledirina и Снежинка нравится это.
  16. santiss

    santiss Active Member

    Важно Ваше мнение, ставить автомобиль у нас в ЖК на тротуаре возле домов если все забито можно нет?
     
  17. Oxy-gen

    Oxy-gen Active Member

    Нет потому что начнете вы и вскоре все будут стоять на тротуаре! В 300 метрах от ЖК есть автостоянка за 15 грн в сутки.
     
  18. X-3mal

    X-3mal Well-Known Member

    Уже ранее обсуждался вопрос - нет, нельзя) Для этого однажды уже уменьшили тротуары в пользу парковки. Я ни разу не видел, чтоб вокруг комплекса не было ни единого свободного места. Еще не настолько заселены дома
     
    Zлий Rепер Zеник, Venlena и Irene нравится это.
  19. santiss

    santiss Active Member

    ок, теперь как будут после 10 вечера парковаться буду ругаться с ними)
     
    Zлий Rепер Zеник и X-3mal нравится это.
  20. Iren_Marseille

    Iren_Marseille Well-Known Member

    Еще одна просьба к гуляющим с колясками. Сколько раз вьезжаем во двор (наблюдение за домом 10а) все время большинство гуляют по дороге, а не по широкому тротуару. Боролись же за то , чтобы было место для самокатиков и колясок. Еще и обижаются что мешают их прогулкам((
     
    Nadja и Venlena нравится это.

Поделиться этой страницей