ЖК Сакура

Тема в разделе "Вишневое", создана пользователем Trump... Donald Trump!!!, 9 ноя 2014.

  1. Troleybus

    Troleybus Active Member

    В мене не дуже, рахують по паритетному курсу приватбанка. Завтра хочу поїхати, доплатити і починати оформлювати право власності.
     
    Последнее редактирование модератором: 19 май 2016
  2. neighbor_new

    neighbor_new Active Member

    я хочу, не дают
     
  3. Troleybus

    Troleybus Active Member

    А шо кажуть? Бо я на завтра домовився.
     
  4. enlit

    enlit Member

    Скажите а право власности чтобы оформить, много надо заплатить?
     
  5. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Да бляха багатувато (((. Десь 1800$ я нарахував з різницею і податками.
     
  6. enlit

    enlit Member

    Многовато конечно.
     
  7. Werty4

    Werty4 Active Member

    А договор у Вас форвардный, а то мне говорили в ОП при покупке, что там только гос налог около 1к грн надо и все? Откуда сумма такая?
     
  8. Шановні сусіди, ніхто не кунсультувався з юристами, що до сплати 1% до пенсійного фонду, бо знаю що згідно п.9 ст 1 Закону України "Про збір на обов'язкове пенсійне страхування" фізичні особи, які придбають нерухоме майно вперше мають право не сплачувати 1% податку до ПФ.


    У нас договір попередньої купівлі -продажу згідно якого іде відшкодування 5% ПДФО, 1,5% військового збору, сплата 1% пенсійного + держ мито. От і сума тоді набігає гарненька. Думаю в Тролейбуса аналогічний договір.
     
    Последнее редактирование модератором: 19 май 2016
  9. Werty4

    Werty4 Active Member

    А что Вы знаете о расчетах на сумму свыше 150 к грн? И как сами проводили оплату, через нотариуса?
     
    Последнее редактирование модератором: 19 май 2016
  10. У нас договір попередньої купівлі -продажу згідно якого іде відшкодування 5% ПДФО, 1,5% військового збору, сплата 1% пенсійного + держ мито. От і сума тоді набігаєгарненька. Думаю в Тролейбуса аналогічний договір.
    Ми ще чекаємо на ключі в липні, тож платили тільки держмито в нотаріуса при заключенні попереднього договору, де нам дали довідочку про його сплату, а решта податків ще попереду і наш менеджер говорила, що цей договір в нас і залишиться, ніяких форвардів не буде
     
  11. enlit

    enlit Member

    У нас тоже форвардный договор. И нам говорили в ПО что тоже особо много доплачивать не придется. Вот теперь и не знаю что и как будет оформляться дальше.
     
  12. natali_happy

    natali_happy Active Member

    а ви вже провели оціночну вартість квартири? це ж від неї відраховуються відсотки!
     
  13. neighbor_new

    neighbor_new Active Member

    Квест по отриманню ключів завершено. Навіть в квартирі побував) - ЭТО СООБЩЕНИЕ ОТ Тролейбус за 26 апреля, а теперь на завтра домовився? Не понятно.


    Так на завтра или 26 апреля?
     
    Последнее редактирование модератором: 19 май 2016
  14. Sabbah

    Sabbah Active Member

    То він доплачувати на завтра домовився))
     
    Последнее редактирование модератором: 19 май 2016
  15. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Яка ціна квадрата у вас була при купівлі і який курс був? Чесно кажучи, мені взагалі не прикол платити 6,5% від оціночної вартості, адже там квадрат щонайменеше 9500 буде. Взагалі відчуття наче мене десь налюбили, яке я відношення маю до податку на прибуток? Але договір підписаний вже(((((.
     
    Dadecc нравится это.
  16. Здається чила на форумі ПК будинок Б. Хмельницького 59 у кого договір з фіз. особою то метр оцінювали в 11000, тож як у вас будуть новини відпишіться.
     
  17. enlit

    enlit Member

    Цена была 13.500 за кв. метр, курс 21.58.
     
  18. Tymy

    Tymy Active Member

    Сусіди привіт!таке питання до тих хто робить теплу підлогу на кухні,ви радіатор теж будете під вікном ставити,чи телоі підлоги достатньо там?а то ми консультувалися із двома спеціалістами і іх думки розбіглися в цьому питанні.
     
  19. HoSe

    HoSe Member

    Привет! Делаю теплый пол на кухне, радиатор будет стоять не под окном, а возле него, в углу кухни. Как-то вот так:
    upload_2016-5-12_14-12-36.png
     
  20. nidej

    nidej New Member

     

Поделиться этой страницей