ЖК Сакура

Тема в разделе "Вишневое", создана пользователем Trump... Donald Trump!!!, 9 ноя 2014.

  1. Werty4

    Werty4 Active Member

    А как на счет того. что бы электрику своими силами попробовать - баш на баш, так сказать?
     
  2. Sabbah

    Sabbah Active Member

    Так і будемо робити
     
    Werty4 нравится это.
  3. HoSe

    HoSe Member

    О нет, когда речь заходит о таких вещах, понимаю, что мои руки недостаточно ровные. Электрику скорей всего закажу в дизайнуме (поможет выиграть время и не заниматься этим после выдачи ключей), может еще разводку водопровода, на остальные работы уже буду искать бригаду.

    А кто-то планирует утеплять балкон?
     
  4. Tymy

    Tymy Active Member

    050 418 77 79.Андрій.
    Особисто нам буде робити ось ця провірена роками людина,робить за адекватними цінами і до толку,скажемо так,як для себе.(електрика,розводка труб,підключення до каналізаціі,води і т.д і т.п)кого цікавить дзвоніть,питайте.Бо я перш писати його контакти,узгоджувала з ним.Ще знаю що крім цього кладе плитку,робить підвісні потолки,теплий електро пол.
     
    natali_happy нравится это.
  5. natali_happy

    natali_happy Active Member

    Всім привіт! Прислали сьогодні з ППО листа з замірами! У нас +1,50 кв.м. Кому ще?
     
  6. Tymy

    Tymy Active Member

    Ми своє нервово чекаємо(заміри)обіцяли теж сьогодні.
     
  7. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Скільки у Вас кімнат?
     
  8. enlit

    enlit Member

    А Вам не сказали сколько придется доплатить за эти квадратные метры? Как они их будут считать, как по курсу доллара или как?
     
  9. Slev111n

    Slev111n Member

    ["anna_13 (с) post: 428403, member: 13077"]В2 = (дорівнює) В1 / (поділити) К1 х (помножити) К2, де

    В2 – означає нову вартість квадратного метра Квартири, визначену в українській гривні, згідно умов пункту 2.4 цього Договору;

    В1 – означає вартість квадратного метра на період розстрочки,

    К1 – означає комерційний курс української гривні до долару США (в момент підписання договору)

    К2 – означає комерційний курс української гривні до долару США, встановлений у ПАТ «ПриватБанк», станом на дату розрахунку, який визначається як середнє арифметичне між курсом купівлі та курсом продажу долару США у зазначеному банку.

    по договору
     
  10. enlit

    enlit Member

    Спасибо.
     
  11. Tymy

    Tymy Active Member

    В нас однушка,нарахували 437 долларів за 70 см начислених.
     
  12. а який у вас поверх?
     
  13. anna_13.

    anna_13. Member

    Подскажите пожалуйста, а заявление возможно подать в электронной форме?


    Я позвонила в ПП и узнала. У нас тоже 1,5 кв.м
     
    Последнее редактирование модератором: 27 апр 2016
  14. natali_happy

    natali_happy Active Member

    У нас двушка на 3 поверсі. 1,5 кв.м. 790$ по курсу Приватбанку на день оплати. Ми написали електронного листа ще в суботу, сьогодні прийшла оттака відповідь! А як платити активно обговорюється на гілці ПК Ватутіна 25! Почитайте, кому цікаво! У нас ще нормальна сума виходить , певно того що договір купівлі-продажу. Бо в них форвардні і доплата чомусь вдвіччі більша!


    І яка доплата? У вас двушка?
     
    Последнее редактирование модератором: 27 апр 2016
  15. anna_13.

    anna_13. Member

    І яка доплата? У вас двушка?


    1-к. 975 $.
     
    Последнее редактирование модератором: 27 апр 2016
  16. natali_happy

    natali_happy Active Member

    Хммм... Цікавий поворот!
     
    Последнее редактирование модератором: 27 апр 2016
    Tymy нравится это.
  17. anna_13.

    anna_13. Member

    А когда мы должны будем внести эту сумму? По идее, до оформления основного договора. Следовательно, основной будет подписываться когда дом введут в эксплуатацию. Так когда это случится, интересно знать.


    ]Хммм... Цікавий поворот!


    Я перепроверила согласно формуле. У меня получилась такая же цифра. Величина зависит от того курса, который был зафиксирован на момент подписания предыдущего договора. У Вас, видимо, был свыше 20 грн/дол. Я права?
     
    Последнее редактирование модератором: 27 апр 2016
  18. natali_happy

    natali_happy Active Member

    Да. У нас був 25.25 грн. В принципі все сходиться.
     
    Последнее редактирование модератором: 27 апр 2016
  19. BOB

    BOB New Member

    Всім привіт, чуть Вам позитивчику, сьогодні було зроблено фото нашого ЖК, як видно, зняли забор, напевно стартував благоустрій біля під"їздів:cool: image-19-04-16-08-34.jpeg
     
    Werty4, HoSe, Tanichka и 5 другим нравится это.
  20. DOMINIKA

    DOMINIKA Member

    У нас 1к, 1-й поверх +0.6м, доплата 387$


    Цю суму потрiбно вносити вродi десь в кiнцi травня
     
    Последнее редактирование модератором: 29 апр 2016

Поделиться этой страницей