ЖК Сакура

Тема в разделе "Вишневое", создана пользователем Trump... Donald Trump!!!, 9 ноя 2014.

  1. svetok24-61

    svetok24-61 Member

    Демонтувати перегородку між кухнею та кімнатою бажано перед прокладанням теплої підлоги. Якщо замовляти теплу підлогу у відділі ремонту, а вони виконують роботи перед тим як заливають стяжку, то вам не дозволять знести стіну, так як на той час не буде ще замірів БТІ...
     
  2. Так, ми знаємо що не можна демонтувати стіну хоч вона і не несуча, до моменту обмірів БТІ, тому і думаємо як нам правильно зробити, наче і не хочеться потім стяжку знімати, стінка то таке ми її переносити не будемо ми її повністю будемо виносити....
     
  3. svetok24-61

    svetok24-61 Member

    Ви хочете не заливати стяжку в кухні і кімнаті? Ну це складніше, як зі стіною, але думаю зможете домовитись. ))
     
  4. HoSe

    HoSe Member

    Можно отказаться, нужно написать заявление в котором указываются помещения в которых вы отказываетесь от стяжки за свой счет. Я писал такое заявление в отделе ремонта, т.к. при этом заказывал часть работ. Думаю если в дизайнуме не заказываете ничего, то заявление нужно писать в ППО (но они там все рядом).

    А двухуровневая из двух одноуровневых? Если так, то с этим могут быть сложности, на мой взгялд.
     
  5. Ні, ми в третьому будинку купуємо, там озразу дворівнева йде. Нам також менеджер говорила що ми зможемо домовитись на рахунок теплої підлоги з дизайнумом. Просто я хотіла порадитись на рахунок того що може хтось вже так робив у своїй квартирі.
     
  6. Айяй

    Айяй Member

    Добрый день. При покупке квартиры проверяли все документы у юриста, который ведёт другой такой же строительный проект. По документам здесь всё в порядке.
     
  7. neighbor_new

    neighbor_new Active Member

    Че за херь с обсуждением стяжки? Боты набежали, чтоб негатив замять?
     
    Ketty нравится это.
  8. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Стопудняк, судячи з дати реєстрації. Незабуваєм, 16.04.2016 біля відділу продажів о 11.00 збираємся.
     
  9. Шановні сусіди, давайте будемо коректнимими підбираючи слова до своїх же сусідів. Я зайшла на форум запитати у Вас те питання яке мене хвилювало, щоб можливо хтось робивши таке ж саме підказав як краще зробити. З приводу реєстрації, а коли по Вашому я повинна буда зареєструватися? За рік до того як купувати?


    З приводу зборів то я за те щоб збиратися і розмовляти. З будь якої ситуації можна знайти вихід тільки шляхом ведення переговорів. А за слова "Че за херь " я б попросила вибачитись.
     
    Последнее редактирование модератором: 24 апр 2016
  10. Доброго дня сусіди.
    мене звати саша, т. 068-053-77-67,
    буду контролювати видачу планів та інші питання по можливості, оскільки проживаю недалеко.
    пишіть на мейл a.slobodniuk22@gmail.com
     
    natali_happy нравится это.
  11. Slev111n

    Slev111n Member

    какие новости?
     
  12. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Новини такі, шо сказали у вівторок 26-го з попереднім договором, сканами паспорта і 500 грн прийти за ключами. 3 і 4 а секції за ключами через 2 тижні приблизно.
     
  13. Slev111n

    Slev111n Member

    хорошо звучит. а по второму дому?
     
  14. Орієнтовно кінець червня початок липня, в залежності від погодних умов.


    Орієнтовно кінець червня початок липня, в залежності від погодних умов.
     
    Последнее редактирование модератором: 24 апр 2016
    Werty4 нравится это.
  15. Sabbah

    Sabbah Active Member

    А 500 грн навіщо?
     
  16. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Разовий внесок за користування сміттєвим контейнером для будівельного брухту та сміття.
     
  17. Werty4

    Werty4 Active Member

    Гарного дня, форумчани. Шкодую, що не вийшло познайомитись з сусідами, але тішить те, що у нас на це ще багато довгих років:) А фото робив хто? Якщо так, можете порадувати.


    Доречі, працюю зі студентами, тому якщо кому потрібно буде фізична сила - звертайтесь, я вас познайомлю. Сам колись так заробляв копійочку:) До Сакури доберуться за 30-60 хвилин.
     
    Последнее редактирование модератором: 24 апр 2016
  18. фото не робила, на словах розповім: забор біля відділу продаж перенесли на кінець першого будинку, в 2-му фасад увесь утеплили, а з боку під'їздів ще не утеплили.
     
    Werty4 нравится это.
  19. Werty4

    Werty4 Active Member

    Доречі, працюю зі студентами, тому якщо кому потрібно буде фізична сила - звертайтесь, я вас познайомлю.
    А перед першим будинком асфальт чи як?
     
  20. Доріжка з бруківки такої ж як і перед продажним відділом. На фото що є на сайті її видно
     

Поделиться этой страницей