ЖК Сакура

Тема в разделе "Вишневое", создана пользователем Trump... Donald Trump!!!, 9 ноя 2014.

  1. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Протрібна відповідальна особа, яка буде представляти інтереси мешканців, щоб не перетворити все на балаган. ППВ працює з 10 в любий будній день. Власника ви там навряд зловите. Я думаю треба розкатувати забудовника на меленьку знижечку, у разі затягування строків більше ніж на 2 місяці ;).
     
  2. svetok24-61

    svetok24-61 Member

    Мы вклались в квартиру в 1-му будинку, бо вагоме значення для нас мало швидша його здача. Хоча в 2-му і ціни нищі, і вибір більший. Забудовних непорядно вирішує свої питання за рахунок інвестора. Звісно, йому простіше і економніше сдати два будинка разом. Швидше всього, воно було так задумано зробити відразу. А нас годують безпідставними обіцянками от уже півроку. ми втратили час і гроші. хто нам це компенсує? ми повинні відстоювати себе самі і ми теж приєднаємося..


    і основні фактори, на мій погляд, що впливають на вирішення нашого питання, це прокладка комунікацій (вода, каналізація), прибудинкова територія, заміри БТІ. На них треба акцентуватися при зверненні до забудовника
     
    Последнее редактирование модератором: 19 апр 2016
    Comrade и Олександр Слободнюк нравится это.
  3. Доброго дня всім! Ми із другого будинку. Згідні підтримати.
     
    Последнее редактирование: 12 апр 2016
  4. VadymUsyk

    VadymUsyk Member

    Проезжал сакуру сегодня в 12 00, рабочий день:
    1. На пионерке куча строителей гонят дом.
    2. На сакуре никто ничего не делает, не штукатурят, один эскалатор роет что то за 2м домом, на територии видел движение крана, что то делали в области будущей высотки.
    3. Заехал вдоль за 2й дом , там яма, камазами воруют землю, камазисты на меня смотрели очень подозрительно. Думаю не особо законно, будет у нас яма за домом. Хотя нужно поинтересоваться у застройщика что за дела, если не его машины, то приехать отобрать нафиг камазы)))
     
    Comrade нравится это.
  5. Ми з 2 будинку і теж згідні підтримати.
     
    Comrade нравится это.
  6. Доброго дня,сусіди! ми з 1 будинку і теж систематично туди приїжджаємо. Сьогодні був на будівництві, роботи по під'єднанню будинку до міських мереж не проводяться, тротуарну плитку не кладуть, посередині території вже мають забивати сваї для висотки. Знайомий від забудовника "по роботі" сказав, що мають видавати ключі з 26 квітня, але на власному досвіді, можу сказати, що будівництво буде тривати ще міс 2. Ми також хочемо приєднатися до руху і протесту, тому що для нас це дуже важливо і ми теж купували квартиру в цьому будинку, бо нас переконували, що сдача буде в кінці березня міс,а так як ми живемо на зйомній квартирі і зараз проблема з роботами і зарплатами,то для нас то був на той момент варіант,як найшвидше переїхати вже в свою власну квартиру!!!! Ще з початку березня ми почали їздити на будівництво....і що я вам можу сказати....РЕБЯТА....на філонять так,що я просто в шоці!!!! ППО морозиться, на стройку не пускають!!! Тому давайте будемо щось робити!!! Мій телефон - 093 470 68 58 Саша.
     
    Summer Bouquet и Comrade нравится это.
  7. Sabbah

    Sabbah Active Member

    2 будинок. готові підтримати.
     
    Comrade нравится это.
  8. neighbor_new

    neighbor_new Active Member

    В Пионерском тоже по одному дому была такая фигня. Организовывалась инициативная группа и требовала отчета у застройщика по продвижению строительства. По ходу пора нам тоже такую группу организовывать.
     
  9. Comrade

    Comrade New Member

    Уважаемые соседи, всем доброго времени!
    Можно говорить много и долго...., но это не ток шоу!
    Для начала, предлагаю встретиться, обговорить возможные действия, инициативную группу....
    Например, в эту субботу 16 апреля в 11-00 возле нового отдела продаж....,который в первом доме....
    Прошу дополнений и предложений....,а также сообщить, кто планирует быть..;, а кто не сможет присутствовать -прошу сообщить контактные телефоны...

    Андрей, Ваш сосед - первый дом...
     

  10. Будем!!!
    Саша и Мирослава 093-470-6858
     
  11. Troleybus

    Troleybus Active Member

    Я впринципі теж не проти підтягнутись, а можна не так рано? Хоча б десь з 12ї дня?
     
  12. На сайте выложили новый фотоотчёт от 11.04.2016.


    Нас двое, и мы готовы присоединится к группе в субботу.
     
    Последнее редактирование модератором: 20 апр 2016
  13. Можу бути хоч на 11, хоч на 12.
     
  14. primavera

    primavera New Member

    Здравствуйте, соседи,
    Меня зовут Лариса. Я с первого дома. Готова прийти в субботу к отделу продаж в любое время. Мой телефон:099246-6042
     
  15. Айяй

    Айяй Member

    Всем привет.
    Новые фото на сайте.
     
  16. natali_happy

    natali_happy Active Member

    доброго дня! Ми з першого будинку. Будемо в суботу !
    але на яку годину пропоную списатись повідомленням! якщо хочете, можете писати мені!
     
    Последнее редактирование: 12 апр 2016
  17. Айяй

    Айяй Member

    Добрый день! Мы со второго дома. Приедем тоже.
     
  18. little_ketti

    little_ketti Member

    Доброго дня!
    Ми тільки за!!! контакт чоловіка Олег 097 846 23 64

    Єдине на цих вихідних фізично не будемо в Києві... Прохання, якщо зміниться дата чи буде якась інформація обов'язково дати знати, ми готові їм почати "виносити мізки" як і вони нам вже майже рік.
     
  19. Айяй

    Айяй Member

    Как-то не получается мне написать Вам в личку. Напишите мне время пожалуйста, во сколько будем ехать.
     
  20. natali_happy

    natali_happy Active Member

    отже, збираємось в суботу 16 квітня об 11.00 біля відділу продажу. тобто біля нашого(першого) будинку) Всіх влаштовує?
     

Поделиться этой страницей