ЖК Сакура

Тема в разделе "Вишневое", создана пользователем Trump... Donald Trump!!!, 9 ноя 2014.

  1. BOB

    BOB New Member

    Доброго дня всім! підскажіть будь ласка, хто купував котел..... Нам потрібен турбований чи з атмосферною тягою?
     
  2. Айяй

    Айяй Member

    Всем привет.
    Был в ппо, по ключам первого обещают в апреле, второго в июне.


    У кого двушка? В большой комнате под большим окном как батарею ставить собираетесь?
    Вопрос в том, что там высота от пола до подоконника не позволяет поставить батарею под окном, т.к. там мало места даже для нестандартной. Ставить предлагают 2 шт по бокам окна. Но что-то такой вариант мне совсем не нравится.
    Кто-то уже считал, думал, какую же всё таки там батарею ставить?
     
    Последнее редактирование модератором: 9 апр 2016
  3. svetok24-61

    svetok24-61 Member

    Ми думаємо ставити там радіатор сталевий на ніжках висотою 30 см під вікном довжиноо 1400-1600
     
    Последнее редактирование модератором: 9 апр 2016
  4. Айяй

    Айяй Member

    Дело в том, что по стандартам должно быть 12 см от пола, вот и не помещается туда батарея как хочется.
    Вечером точный размер от пола до подоконника напишу.
     
  5. natali_happy

    natali_happy Active Member

    Ми вже обговорювали це питання тут на форумі. Сторінка 40. І там 30 см. від підлоги до вікна))
     
  6. svetok24-61

    svetok24-61 Member

    Так, можливо, радіатор буде трохи вищий за підвіконня. що в цому такого. А підвіконня зробимо вузьке, щоб не виступало за стіну.


    Вибачте за цікавість (болюче питання для всіх інвесторів), а вам дали вже доступ до квартири? ну.., щоб відстань виміряти
     

    Вложения:

    Последнее редактирование модератором: 9 апр 2016
  7. Айяй

    Айяй Member

    Да, тема есть, 40 страница... Теперь всё понятно. Нужно делать под заказ 20-ти сантиметровый + 10 см от пола.


    Ну как сказать доступ, я уже описывал как туда попал, пришлось хитрить. Не пускали долго не под каким предлогом, наверное у меня случай подвернулся и менеджер мой провёл...
     
    Последнее редактирование модератором: 9 апр 2016
  8. Kvitka0911

    Kvitka0911 Member

    Добрый вечер. Кто со второго дома, кому то уже звонили с Дизайнума, предлагали разводку труб?
     
  9. enlit

    enlit Member

    Нам звонили предлагали розводку труб, говорили что уже стяжку будут делать.
     
  10. Kvitka0911

    Kvitka0911 Member

    Так получается, можно будет и в квартиру попасть?


    Кто то уже заказывал работы в Дизайнуме, или все своими силами будут делать?
     
    Последнее редактирование модератором: 9 апр 2016
  11. enlit

    enlit Member

    А я даже не знаю.
     
  12. kamedia

    kamedia Active Member

    радиатор 200*1800 22 класс срок заказа 1,5 месяца
     
  13. З Дизайнуму дзвонили, але в квартиру можна буде попасти тільки після того як розведуть труби, тобто на прийом роботи - це зі слів менеджера, який дзвонив.
     
  14. Tymy

    Tymy Active Member

    Доброго вечора сусіди!!!Я вже не знаю плакати чи сміятися,вчора дзвонили дізнатися про здачу першого нашого будинку в ППО,нам красиво вілповіли що в середині травня,в мене почалася паніка,місяць назад так співали що у середені квітня це вже край,а ще два місяці назад то то саме казали тільки в середені березня......це вопше,в мене немає слів,терпіння лопає,я не здивуюсь що в травні скажуть що чекати середину червня.Просто знаю що отримавши довгоочікувані ключі,проблеми не скінчаться,час від часу читаю форум піонерського кв.так там багато чим незадоволені і багато питань і проблем.Задумуюсь куди я гроші вклала.Вибачте за писемізм,накипіло! Можливо хтось щось інакше чув,може хтось там був,щось бачив,дізнався,відпишіть....
     
    Последнее редактирование: 8 апр 2016
    natali_happy нравится это.
  15. natali_happy

    natali_happy Active Member

    Доброго вечора! А ми також дзвонили на цьому тижні в ППО. Сказали, що після 20 квітня!!! Будуть обзвонювати і записувати на видачу ключів!! А мене ще закралась підозра, що дату 20 квітня вони взяли з нашого форуму!))(( В кого ще яка інформація? Вже аж цікаво? :ogo:
     
    Dadecc, VadymUsyk и Tymy нравится это.
  16. BOB

    BOB New Member

    Доброго дня всім! я з першого будинку. Вони дійсно відтягують термін видачі ключів, вже і продажний відділ говорить початок травня, а це не раніше 9 травня((((( Я думаю, нам потрібно зібратися і приїхати до Сакури на пояснення від керівництва, хто за.... давайте домовимся!!!!
    З такими відношенням, ми дійсно отримаємо ключі разом з другим будинком!
     
  17. Tymy

    Tymy Active Member

    Так треба збиратися і чим більше нас тим краще))Але треба придумати як правильно організуватися,для того щоб інформація не просочилася до самих представників Сакура,тому що ми туди приідемо а там наприклад нема нікого чи щось інше,так от пропоную написати кожному хто ЗА за те щоб зібратися а потім особистими повідомленнями на форумі договоритися,чи обмінятися телефонами щоб зідзвонитися,короче щось типу такого.У кого які ідеі пишіть,будемо вирішувати.
     
  18. natali_happy

    natali_happy Active Member

    Ми ЗА! не для того ми переплачували за кв.м. , щоб отримати ключі разом з другим будинком. І як вони виправдовуються на цей раз?? +5 вже тримається стабільно!
    Я пропоную писати комусь одному в повідомлення!
     
  19. Tymy

    Tymy Active Member

    Я теж ЗА щоб писати комусь одному!Вирішуймо кому!Сусіди приєднуйтеся!
     
  20. VadymUsyk

    VadymUsyk Member

    Я со второго дома, но мы брали квартиру когда начинал строится первый дом, то есть ждем также мало как и Вы. Назовите дату и время и мы приедем поддержать Вас, ведь тут разговор скорее о комплексе, чем о доме, думаю вам нафиг не надо сдача дома как он есть, в грязи и без удобств...
     
    Dadecc, Tanichka, Tymy и ещё 1-му нравится это.

Поделиться этой страницей