ЖК Сакура

Тема в разделе "Вишневое", создана пользователем Trump... Donald Trump!!!, 9 ноя 2014.

  1. enlit

    enlit Member

    А у Вас какой дом? Что Вам отказали в просмотре.
     
  2. HoSe

    HoSe Member

    2 й дом, 1-я секция
     
  3. enlit

    enlit Member

    Ну надеюсь когда достроят то пустят посмотреть)) Я тоже со второго дома.
     
  4. Айяй

    Айяй Member

    Привет соседи. Мы с женой тоже со второго дома.
     
  5. enlit

    enlit Member

    А с какой секции?
     
  6. Айяй

    Айяй Member

    Первая.
     
  7. Tymy

    Tymy Active Member

    Сусіди привіт!якось на форумі зайшла у нас мова за проведння електрики,підкл. до води,каналізаціі і т.д і т.п.я казала,що у мене буде займатися цим толкова,перевірена вже людина.Так от у мене хтось питав номер.Я даю його номер 0504187770 Андрій.Мімо цеі роботи веде ще ремонтні роботи,кого цікавить,дзвоніть,цікавтеся.
     
    Последнее редактирование: 12 мар 2016
  8. Стал интересен комплекс так как дома строятся из красного кирпича, до этого подобное видела в ЖК Львовский маеток, но планировки комнат - отдельный разговор.....такое впечатления, что сейчас все застройщики пытаются на один этаж впихнуть максимальное количество квартир и с каждым разом делают комнаты всё уже и уже....
     
  9. anna_13.

    anna_13. Member

    Доброе утро! Подскажите, кто владеет информацией, выдают ли справку (расписку) о закрытии долга по рассрочке? Заранее благодарна.
     
  10. enlit

    enlit Member

    Да справку выдают.


    Вы когда погашаете долг то говорите им что Вам нужна справка, и они Вам выдадут, но не сразу, придется подождать недельку.
     
    Последнее редактирование модератором: 25 мар 2016
  11. natali_happy

    natali_happy Active Member

    Привіт, сусіди!! Щось у нас затишшя на форумі. Чекаємо на видачу ключів??
    Може хтось проїжджав біля нашої Сакури- що нового, прибудинкову ще не почали робити? На цьому тижні сухо було))
     
  12. neighbor_new

    neighbor_new Active Member

    Вообще позорище - дом, в котором отдел продаж еще не сдан.
     
  13. Lavina

    Lavina New Member

    Всем здраствуйте. Хочу сказать всем будущим инвесторам. Что если собираетесь покупать квартиру в Сакуре или даже в Пинерском, то платите всю сумму сразу или не покупайте вообще. Рассрочку не берите, а то потом не расхлебаетесь с ней. Прошли это все на горьком опыте. При покупке все так хорошо рассказывают, а в итоге получается не все так хорошо, и даже не очень хорошо.((((((
     
  14. Ми вклалися в даний ЖК понад рік тому, заплатили 100%, тоді нас "кохали і цілували", а сьогодні були в продажному, то тепер після "кохання морду бють". Пройшлися біля будівництва, там тишина, лиша біля першого будинку два будівельники робили обмостку . Коли підійшли до продажного відділу з віддти вийшов менеджер з двома жінками, касками і ключами і пішли на тереторію будівництва, тож ми теж вирішили зайти в ПО. Спочатку нам радо почали посміхатися дівчата, а коли ми сказали, що хотіли б подивитися свою квартиру, почали відправляти в ППО, а в них навіть ключів немає, хоча в цей час менеджер Люба перебирала кучу ключів, а куди пішов менеджер вони не знають у них тимчасова амнезія. То може час нам зібратися 1 і 2 будинкам разом і почати лікувати їхню амнезію, та ще запросити пару телеканалів для антиреклами, бо таке відчуття що вони вже не збираються далі продавати квартири, знахабніли повністю. А коли заходиш на форум Піонерського, то розумієш, що вляпались в повне говно, бо там і ЖЕК Піонер Сервіс такий же золотий, достав уже жителів.
    Зробили декілька фото:
     

    Вложения:

    • CAM00884.jpg
      CAM00884.jpg
      Размер файла:
      152,3 КБ
      Просмотров:
      405
    • CAM00885.jpg
      CAM00885.jpg
      Размер файла:
      145,4 КБ
      Просмотров:
      399
    • CAM00886.jpg
      CAM00886.jpg
      Размер файла:
      160,1 КБ
      Просмотров:
      460
    • CAM00887.jpg
      CAM00887.jpg
      Размер файла:
      160,8 КБ
      Просмотров:
      416
    • CAM00888.jpg
      CAM00888.jpg
      Размер файла:
      148,7 КБ
      Просмотров:
      405
    • CAM00889.jpg
      CAM00889.jpg
      Размер файла:
      185,5 КБ
      Просмотров:
      452
    • CAM00890.jpg
      CAM00890.jpg
      Размер файла:
      168,9 КБ
      Просмотров:
      362
    • CAM00891.jpg
      CAM00891.jpg
      Размер файла:
      181,2 КБ
      Просмотров:
      424
    • CAM00892.jpg
      CAM00892.jpg
      Размер файла:
      185,9 КБ
      Просмотров:
      420
    • CAM00893.jpg
      CAM00893.jpg
      Размер файла:
      213,6 КБ
      Просмотров:
      431
  15. natali_happy

    natali_happy Active Member

    скажіть, будь-ласка, а з якого ви будинку?
     
  16. Tymy

    Tymy Active Member

    ми теж в липні при 100 % оплаті придбали квартиру,нам теж красиво щебетали,возилися до покупки і під час покупки,але чомусь ПІСЛЯ вони всі поміняли своі усмішки у злі оскали,всі шлють по далі,ми понад 4 місяці намагаємось попасти на огляд свеі квартири щоб зняти заміри і все марно,спочатку обіцяли а потім все ніяк,як не болото ім на заваді так ще щось,хоча потенційних інвесторів водять у наш 1-й будинок на екскурсіі під час болота,дощів,заметілів і т.д.ім нічого не мішає.від деяких джерел взагалі почули,що раніше липня можна і не чекати ключів першому будинку,мене це просто вбило.Ми теж з чоловіком обговорювали тему,що треба інвесторам мабуть збиратися вже і попалити трохи шини,бо це серйозно не діло,вони вже щось таке мутять.....такшто давайте любі сусіди щось організовувати,тому що краю цьому не буде
     
  17. natali_happy

    natali_happy Active Member

    ми купили при 100 % оплаті в Лютому 2015!!! тому терпець теж вривається! остання обіцянка :confused: була - здача в середині квітня!! тому пропоную дати їм шанс маааааксимум до 20 квітняяяяя і йти штурмом!!!shaman
     
  18. Tymy

    Tymy Active Member

    Я з вами згодна!Ну тоді чекаємо до 20 квітня!Якщо картина не міняється,тоді організовуємось і ідем туди зі "штурмом"як ви кажете.Бо інакшого виходу немає.все таки це наші гроші туди вкладені.
    Шановні сусіди не забувайте слідкувати за новинами на нашому форумі,щоб не прогавити нічого!І приймайте участь в обговореннях....
     
  19. neighbor_new

    neighbor_new Active Member

    Неплохая идея. А вообще, представители застройщика, чем тратить деньги на рекламу, лучше сдайте первый дом в Сакуре и будет вам реклама от инверторов.
     
  20. Olha_13

    Olha_13 Member

    А чого чекати аж 20 квітня, якщо вони до цього часу нічого не зробили(і судячи з усього не поспішають) для того щоб здати будинок. Чим раніше почати вимагати здачі будинку тим більший шанс отримати ключі раніше
     

Поделиться этой страницей