Болталка ЖК Квартал Авиа (первая тема по ЖК на форуме - обо всем)

Тема в разделе "ЖК Квартал-Авиа", создана пользователем Asheron, 2 авг 2011.

  1. stainles

    stainles Member

    ну так бухгалтера ж уволил которая в 3 секции сидела. теперь на ее место посадит консьєржку.
    или может скоро сам туда сядет.
     
    sweta нравится это.
  2. sweta

    sweta Active Member

    от скоріш за все він там і сяде або Мацюка посаде
     
  3. Oblom

    Oblom Active Member

    зачем нам консьерж? думаю нужно рассматривать вариант домофона.
     
  4. Amilo3910

    Amilo3910 Active Member

    Сьогодні отримав деяку консультацію щодо осбб і нового закону Про особливості здійснення права власності в розрізі нашої з вами ситуації.
    Телефонував в консультаційний центр по контактах звідси: http://osbbua.org/category/howtocreate/resursn_czentri_dlya_osbb
    якщо хтось хоче послухати запис розмови - пишіть в особисті повідомлення - дам послухати.
     
  5. Amilo3910

    Amilo3910 Active Member

    По домофонам.

    Запросив вартість в: http://bezpeka.com.ua/
    Для нашого під'їзду вартість інсталяції: розтяжки кабелів по стоякам та встановлення панелі виклику із магнітним замком і доводчиками на двері (http://bezpeka.com.ua/shop/product/vizit-bvd-343r) для:

    АУДІОдомофонії - 12 300 грн - це загальні затрати кладуться на жек (забудовника), або всіх мешканців). Далі кожен собі купує та замовляє підключення трубки в квартирі - мінімальна модель з інсталяцією - 215грн (http://bezpeka.com.ua/shop/product/vizit-ukp-7).
    ВІДЕОдомофонії - 18 279грн - інфсталяційні затрати з панеллю виклику і протяжкою кабелів (http://bezpeka.com.ua/shop/product/vizit-bvd-343fcrl). Абонентська панель з екраном в квартиру замовляється та підбирається індивідуально, мінімальна вартість в них - 1200грн (http://bezpeka.com.ua/shop/product/vizit-m427c). Вартість підключення (так звана адаптація вашого домофона і протяжка кабелів) - 950грн.

    Далі є два варіанти: або ставати до них на техобслуговування - 11 грн/міс з квартири, або сподіватись що в нас все буде добре і він ніколи не зломається, тоді ніякої абонплати не буде)

    Якщо встановити відеодомофон, тобто панель виклику із камерою на дверях в під'їзд, то не обов'язково кожному в квартиру купувати домофон саме з екраном, можна і просто трубку для аудіоз'взку. Ця система універсальна.
     
    Последнее редактирование: 24 фев 2016
  6. sweta

    sweta Active Member

    Сумніваюсь я що жек дасть нам хоть копійку на встановлення домофону
     
  7. Amilo3910

    Amilo3910 Active Member

    Це повинен зробити забудовник, для нього така суму просто "пиль"!
     
  8. stainles

    stainles Member

    Если домофон ставить то надо и двери менять в 3с на металлические. Их там двое. А так смысла на пластиковые двери замок-домофон цеплять не вижу. Да и сдается мне что Жек не такой и тупой чтоб выход через парадное на тех-этаж без присмотра оставлять.... Уж там точно есть что стырить... Ну разве что там у них сигнализация...
     
  9. Amilo3910

    Amilo3910 Active Member

    а чому?
     
  10. sweta

    sweta Active Member

  11. TOLIK-74

    TOLIK-74 Member

    Появился отчёт . Ура!!!! Про 5 секцию написали )))).
     
  12. А что там с генеральным планом, есть новости??? По поводу того, что изначально парковки внутри ЖК не должно быть!
     
  13. TOLIK-74

    TOLIK-74 Member

    Когда мы покупали ,нам сказали ,что парковка будет через дорогу
     
  14. Они всем так говорили, а теперь, что имеем?!
     
  15. Amilo3910

    Amilo3910 Active Member

    Це чеки на відправку та описи вкладень листів, які адресувались різним там толокам, володарам, євробудам, Альфа-капіталам (двічі), короче кажучи всім хто причетний до будівництва і засідає там на кумача. Як видно із відстеження листів на сайті укрпошти - абсолютно всі адресати ВІДМОВИЛИСЯ отримувати листи із нашим зверненням!

    [​IMG]

    Як я казав раніше під час особистого звернення в офіс мені також відмовили в реєстрації листа.

    А під час нещодавньої розмови із директором будівельної компанії (паном Клименко) - в нього немає часу ні зустрітись зі мною, ні виділити людину яка б зареєструвала лист-звернення. Загалом можу сказати, що форум він читає, і навіть знав чому я йому телефоную) Попросив відправити листа поштою, що я і в принципі зробив двічі, і обіцяв на нього відреагувати, бо нібито в нього там є якась пропозиція по переплануванню місць відпочинку і нормам їх розміщення, але як виявилось то були лише слова.
     
  16. Nikolay 111

    Nikolay 111 Well-Known Member


    Вам нужно было просто сказать господину Клименко что у Вас есть деньги, желательно нал., еще на одну квартиру, он бы к вам лично прилетел, со всеми тотолками:)
     
  17. Хамка

    Хамка Active Member

    Незабаром мешканцям багатоквартирних будинків, які ще не створили «Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» доведеться зробити вибір. До 1 липня 2016 року держава зобов'язала їх об'єднуватися в ОСББ. Згідно із «Закону про управління житловими будинками» монополія ЖЕКів на надання житлово-комунальних послуг закінчиться в липні цього року. Отже мешканцям багатоповерхівок треба обирати,чи створювати власне ОСББ чи вступати в об'єднання, яке їм запропонують. Для багатьох українців цей процес нині є незрозумілим, але незнання закону не звільняє від його виконання.
    Дехто з правознавців стверджує, що мешканці багатоквартирних будинків взагалі не зобов’язані створювати ОСББ. Законом передбачений варіант управління будинком «без створення юридичної особи». Але такий крок обмежує їх можливості щодо капітальних ремонтів, та відстоювання власних прав з надання якісних комунальних послуг. Звісно в такому разі ніхто не забороняє мешканцям самостійно збирати гроші на капітальний ремонт, але укласти договір на його проведення не маючи статус ОСББ буде складно. Крім того в законі є ніші, які допускають можливість деяких зловживань та фальсифікації. Автоматично виникнуть питання хто буде займається утриманням будинку та платити за комунальні послуги. Крім того немає з кого буде спитати звіт за виконану роботу.

    Які можливості та небезпеки приховує в собі закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».Що загрожує мешканцям багатоквартирного будинку який до 1 липня 2016 року не визначився з формою управління?

    В такому випадку місцеві органи виконавчої влади самі призначать управителя такого будинку на конкурсній основі. Чи буде з кого вибирати кандидатів невідомо, але обрати когось з них доведеться. Саме цікаве в даній процедурі полягає в тому, що договір на утримання будинку будуть заключати не самі мешканці, а представник місцевих органів влади. Як в старому анекдоті:«ви порадились, а я вирішив». Тобто договір про надання послуг від імені співвласників будинку з найманим управителем укладе якийсь представник виконкому. Далі ще цікавіше – цей чиновник самовільно буде призначати управителя. В свою чергу компанія, яка буде «надавати послуги з управління будинком» зможе встановити за цю «тяжку працю» тарифи на власний розсуд. Перше, про що не забуде нав’язаний владою управитель це його зарплатня, яка буде закладена у вартість тарифів. Управитель як будь-який менеджер забажає мати свій відсоток за те, що він лише розпоряджається чужими коштами. Крім винагороди управляючого в ціну тарифів будуть закладені гроші на майбутні поточні та капітальні ремонти. Як кажуть спеціалісти , в такому разі нові тарифи будуть в рази, а може навіть в десятки разів більші, ніж нині діючи. Можливо така цінова політика людям не сподобається. В разі незадоволення мешканців роботою управителя розірвати з ним договір буде дуже важко, тому що замовником послуг тут виступають не мешканці, а друга особа - працівник міської ради. Виключно сам чиновник зможе ініціювати процес відмови від послуг управляючої компанії. Чи забажає представник міськвиконкому розривати договір з тим, кого фактично сам і рекомендував, питання спірне.

    Договір з мешканцями буде укладатися строком на 1 рік. Здавалося б , якщо фірма-управитель не буде справлятися зі своїми обов’язками, нового договору ніхто не підпише. Але тут є одна заковика – новий договір буде продовжуватися автоматично, якщо за місяць до його закінчення не буде письмового повідомлення про відмову. Тобто знову лише чиновник, а не самі мешканці, має право висловити невдоволення роботою управителя. Якщо цього не станеться договір продовжується на наступний рік.

    Зрозуміло що компанії, які отримають право бути упорядниками, самі будуть наближені до виконавчої влади. Саме ці новоутворені бізнес –компанії і будуть «доїти» жителів багатоквартирних будинків. По суті з подачі місцевих владних установ буде влаштовано нове комунальне рабство. Чого тільки вартують цьогорічні поправки до закону «Про житлово-комунальні послуги». В документі зазначено, що не можна зменшувати ціни та тарифи на житлово-комунальні послуги нижче розміру економічно обгрунтованих витрат на їх виробництво. Хто буде обгрунтовувати ці ціни і за яким курсом невідомо. Послуги фірм-упорядників будуть недешевими, тому що для проведення поточних та капітальних ремонтів вони самі будуть наймати і обирати субпідрядників.

    Отже фактично нові управляючі компанії будуть перепродавати комунальні послуги мешканцям багатоповерхівок. Єдиний порятунок тут,створювати власні ОСББ, в яких мешканці зможуть встановлювати власні тарифи і розумно витрачати кошти на ремонти. Але часу на роздуми залишається не так вже багато.


    За матеріалами: www.uapress.info
     
  18. vorontsof

    vorontsof Member

    Сегодня на 6-й секции активность рабочих!
     

    Вложения:

    Desant, teremok, Konstantyn и 4 другим нравится это.
  19. TOLIK-74

    TOLIK-74 Member

    Спасибо за фото .
     
  20. Amilo3910

    Amilo3910 Active Member

    І навіть після таких аргументів ніхто не зашевелиться!
    Всі почнуть нити, коли все вже трапиться, коли жеком так і залишиться наш прекрасний квартал-авіа-сервіс, але тоді він вже не буде тим ким є зараз, а зараз, я нагадаю, він частково використовує кошти забудовника, який, за їх словами оплачує деяку різницю в затратах і наших комунальних платежах. Тобто, коли забудовник піде, то почне діяти норма "економічно обгрунтованих витрат" і наші тарифи різко поповзуть вверх.
    Нам не обов'язково створювати осбб щоб самим ним керувати, маю на увазі утримувати будинок. Давайте об'єднаємось хоча б для того, щоб реалізувати своє законне право вибору... вибору обслуговуючої компанії, а не платити тій, що нав'яже нам міська рада.
     
    Vita_moskalets нравится это.

Поделиться этой страницей