ЖК "Софиевский", Софиевская Борщаговка (застройщик Мамедов)

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Dmitry - architector, 6 ноя 2010.

  1. Zara

    Zara Active Member

    Выложили плитами дорогу по улице Мира, теперь не грязно!
     
    snumrik нравится это.
  2. snumrik

    snumrik Member

    Вторник, четверг с 8 до 17, обед с 13 до 14. Обращаться к Римской Татьяне Николаевне, (04598)4-34-3


    Саме для для обговорення всіх питань, шо стосуются ЖЕКа, договору з ним, тарифів, ми плануємо зібратись біля будинку в суботу о 12:00. :)
     
    Дизайнер нравится это.
  3. ge_roy

    ge_roy Active Member

    согласен и вот почему
    ...
    посмотрел тарифы. вот что думаю по этому поводу:
    1. в Киеве расчет услуг ЖЕКа производится в зависимости от числа прописаных граждан, следовательно мы когда снимали недвижимость в разных р-нах - платили иногда > 300 грн. только за одни эти услуги. Здесь ситуация такая как надо - платим исходя из квадратуры своего жилья.
    2. жена смотрела тарифы на газ, сказала такие как и на сайте киевгаза. вода и энергия не знаю. вроде бы так как везде.
    3. договор с ЖЕКом не читал т. к. пока его не имею.

    По поводу ЖЕКа лично у меня есть только одна претензия - качество уборки парадного и восстановления после потопа подъездов. Мы говорим сейчас о ценах забывая о том, что подъезды отсырели и на каждых этажах есть проблемы в виде грибка, отпавшей штукатурки и пр. А нам тут жить. Думаю застройщик как бизнесмен все это понимает, а значит с ним это можно спокойно обговорить и внести ясности и в договора с ЖЕКом и по поводу его работы. Нам надо выработать один пакет вопросов на которые хотим получить ответ.

    приглашаю -->
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AgkNcyB8pXcLdEhITWI2b1h1UE5WdmEtYWo2cDlCN3c
     
  4. natka

    natka Well-Known Member

    Есть только одно "но". Наш застройщик по словам его представителей не планирует продолжать стройку в Софиевской Борщаговке. Возможно, сказали, в Киеве или где-то в другом месте. Но это "возможно" меня немного смущает.

    В любом случае, договор с ЖЭКом нужно прописать так, чтобы облегчить переход к ОСББ, если в этом возникнет необходиомсть. Я знаю дом на Соломенке (по ул. Смилянской), жители которого не могут сделать ОСББ из-за каких-то нюансов договора с частным ЖЭКом.

    Это временный тариф, пока дом не будет полностью сдан и обустроен. Потом сказали будет 3.5 грн

    Своему юристу я уже отправила договор и надеюсь до Сб получить от нее замечания и рекомендации.
     
    Arien нравится это.
  5. ЮСЯ

    ЮСЯ New Member

    коли ЖЕКи вступають у правові відносини з мешканцями будинків, тобто беруть будинок на обслуговування, повинен бути складений акт прийому-передачі, підписаний як представниками ЖЕКу, так і всіма мешканцями будинку. До акту повинен додаватись довготерміновий план-графік робіт, які ЖЕК планує здійснити в цьому будинку.
    В нашому випадку приватний "ЖЕК" (тут ще невідомо, що це за юридична особа, та які види діяльності вона має право здійснювати, чи є ліцензії та дозволи на здійснення певних видів робіт - ліцензії на тепло- та водопостачання, на обслуговування інженерних мереж житлових будинків, на проведення робіт з обслуговування димовентиляційних каналів та ін.) якимось вибірковим шляхом укладає договори з певними мешканцями (тими, що вже уклали основний договір купівлі-продажу), тоді як на те, щоб будинок обслуговувався приватним ЖЕКом потрібна згода всіх мешканців будинку, адже ніхто не можу змусити підписати якийсь договір та навязувати свої послуги.
    По-друге, виходить, що балансоутримувач будинку, управитель будинку і виконавець робіт в будинку є однією юридичною особою – ЖЕКом, що теж треба звичайно оформити.....


    коли ЖЕКи вступають у правові відносини з мешканцями будинків, тобто беруть будинок на обслуговування, повинен бути складений акт прийому-передачі, підписаний як представниками ЖЕКу, так і всіма мешканцями будинку. До акту повинен додаватись довготерміновий план-графік робіт, які ЖЕК планує здійснити в цьому будинку.
    В нашому випадку приватний "ЖЕК" (тут ще невідомо, що це за юридична особа, та які види діяльності вона має право здійснювати, чи є ліцензії та дозволи на здійснення певних видів робіт - ліцензії на тепло- та водопостачання, на обслуговування інженерних мереж житлових будинків, на проведення робіт з обслуговування димовентиляційних каналів та ін.) якимось вибірковим шляхом укладає договори з певними мешканцями (тими, що вже уклали основний договір купівлі-продажу), тоді як на те, щоб будинок обслуговувався приватним ЖЕКом потрібна згода всіх мешканців будинку, адже ніхто не можу змусити підписати якийсь договір та навязувати свої послуги.
    По-друге, виходить, що балансоутримувач будинку, управитель будинку і виконавець робіт в будинку є однією юридичною особою – ЖЕКом, що теж треба звичайно оформити.....


    коли ЖЕКи вступають у правові відносини з мешканцями будинків, тобто беруть будинок на обслуговування, повинен бути складений акт прийому-передачі, підписаний як представниками ЖЕКу, так і всіма мешканцями будинку. До акту повинен додаватись довготерміновий план-графік робіт, які ЖЕК планує здійснити в цьому будинку.
    В нашому випадку приватний "ЖЕК" (тут ще невідомо, що це за юридична особа, та які види діяльності вона має право здійснювати, чи є ліцензії та дозволи на здійснення певних видів робіт - ліцензії на тепло- та водопостачання, на обслуговування інженерних мереж житлових будинків, на проведення робіт з обслуговування димовентиляційних каналів та ін.) якимось вибірковим шляхом укладає договори з певними мешканцями (тими, що вже уклали основний договір купівлі-продажу), тоді як на те, щоб будинок обслуговувався приватним ЖЕКом потрібна згода всіх мешканців будинку, адже ніхто не можу змусити підписати якийсь договір та навязувати свої послуги.
    По-друге, виходить, що балансоутримувач будинку, управитель будинку і виконавець робіт в будинку є однією юридичною особою – ЖЕКом, що теж треба звичайно оформити.....




    коли ЖЕКи вступають у правові відносини з мешканцями будинків, тобто беруть будинок на обслуговування, повинен бути складений акт прийому-передачі, підписаний як представниками ЖЕКу, так і всіма мешканцями будинку. До акту повинен додаватись довготерміновий план-графік робіт, які ЖЕК планує здійснити в цьому будинку.
    В нашому випадку приватний "ЖЕК" (тут ще невідомо, що це за юридична особа, та які види діяльності вона має право здійснювати, чи є ліцензії та дозволи на здійснення певних видів робіт - ліцензії на тепло- та водопостачання, на обслуговування інженерних мереж житлових будинків, на проведення робіт з обслуговування димовентиляційних каналів та ін.) якимось вибірковим шляхом укладає договори з певними мешканцями (тими, що вже уклали основний договір купівлі-продажу), тоді як на те, щоб будинок обслуговувався приватним ЖЕКом потрібна згода всіх мешканців будинку, адже ніхто не можу змусити підписати якийсь договір та навязувати свої послуги.
    По-друге, виходить, що балансоутримувач будинку, управитель будинку і виконавець робіт в будинку є однією юридичною особою – ЖЕКом, що теж треба звичайно оформити.....
     
  6. Arien

    Arien Well-Known Member

    ЮСЯ, дякую за роз'яснення. А що Ви скажете про договір з ЖЕКом, який виклав San4o-pan4o на попередній сторінці?
     
  7. маша32

    маша32 Well-Known Member

    Соседи хотела поинтерисоватся.кто и чем мыл окна?легко ли их отмыть от того что там наляпано?у нас особенно на балконе заляпано?и еще вопрос-балкон внутри утеплен пенопластом 10 см.это съедает площадь.муж хочет пенопласт убрать.я против.мне кажется с ним теплее(за лето балкон застеклим).кто-нибудь его снимал или оставите как есть?
     
    Дизайнер нравится это.
  8. Arien

    Arien Well-Known Member

    Ми плануємо зрізати пенопласт, коли будемо склити. Ми хочемо робити на балконі щось типу невеличкої кімнати. Ви, скоріш за все, будете займатися цим раніше за нас, тому відпишіть, будь-ласка, що будете робити і чи будете це узгоджувати. Цікавий Ваш досвід :).
     
  9. маша32

    маша32 Well-Known Member

    н
    ну я думаю.что узгоджувати не будем.мы им фасад не портим)))я про это лаже и не думала)))отпишусь обязательно
     
    Arien нравится это.
  10. ЮСЯ

    ЮСЯ New Member


    коли ЖЕКи вступають у правові відносини з мешканцями будинків, тобто беруть будинок на обслуговування, повинен бути складений акт прийому-передачі, підписаний як представниками ЖЕКу, так і всіма мешканцями будинку. До акту повинен додаватись довготерміновий план-графік робіт, які ЖЕК планує здійснити в цьому будинку.
    В нашому випадку приватний "ЖЕК" (тут ще невідомо, що це за юридична особа, та які види діяльності вона має право здійснювати, чи є ліцензії та дозволи на здійснення певних видів робіт - ліцензії на тепло- та водопостачання, на обслуговування інженерних мереж житлових будинків, на проведення робіт з обслуговування димовентиляційних каналів та ін.) якимось вибірковим шляхом укладає договори з певними мешканцями (тими, що вже уклали основний договір купівлі-продажу), тоді як на те, щоб будинок обслуговувався приватним ЖЕКом потрібна згода всіх мешканців будинку, адже ніхто не можу змусити підписати якийсь договір та навязувати свої послуги.
    По-друге, виходить, що балансоутримувач будинку, управитель будинку і виконавець робіт в будинку є однією юридичною особою – ЖЕКом, що теж треба звичайно оформити.....
     
  11. ЮСЯ

    ЮСЯ New Member

    вибачаюсь в мене щось з інтернетом, відправилось декілька разів.
    з приводу договору - самий примітивний договір, права споживача мінімальні (зокрема щодо зміни цін, можливості розірвання договору, відповідальності виконавця і т.д.)
    по-друге, Типовий договір про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкової території затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 року № 560.
    При укладанні договорів на надання житлово-комунальних послуг сторони не можуть відступати від змісту типового договору, затвердженого Кабінетом Міністрів України, але мають право конкретизувати його умови.
    Зміст договору про надання житлово-комунальних послуг не може суттєво відрізнятись від змісту Типового договору.
    При укладанні договорів слід звернути увагу на те, що договір, який має бути підписаний із споживачем, не може передбачати менший обсяг прав, обов’язків сторін та якості житлово-комунальних послуг, аніж той, що передбачений Типовим договором. У договорі слід обов’язково визначати права, обов’язки та відповідальність сторін.
    Отже, при укладанні договорів на надання житлово-комунальних послуг застосовуються норми діючого законодавства.
     
  12. VIKTOR

    VIKTOR New Member

    Здравствуйте, Маша !
    Мы убрали утепление балконного периметра, - это не 10 см, а 12-13 см. Толщину легко проверить, проткнув утепление в разных местах крестовой отверткой, и померять рулеткой. Даже визуально площадь балкона существенно увеличилась. Заходите с супругом, посмотрите. Секция 2, этаж 7, кв. 102, новые двери в пленке.


    PS. Мой телефон 067 911 70 06 Виктор
     
  13. Arien

    Arien Well-Known Member

    10 см - це тільки пенопласт, а ще штукатурка, от і набирається 12-13. А можна мені теж зайти подивитися на Ваш балкон?
     
  14. маша32

    маша32 Well-Known Member

    Огромное спасибо за приглашение)))Я не в Киеве.а вот мужу скажу чтобы обязательно зашел посмотрел.вы уже живете там?в какое время можно зайти посмотреть?муж в выходные будет в квартире.Муж говорит что у многих видел что пенопласт снимают.И еще хотела спросить вы все это сами сделали?я имею в виду не надо ставить в известность Адила или Ибрагима?
     
  15. snumrik

    snumrik Member

    Мы купили Уайт Спирит, в Эпицентре посоветовали сначала им протереть, а потом Мистером Мускулом для стекол. Вчера попробовала на одном окне - убирает хорошо, но жуткий запах помешал продолжить, поэтому в следующий раз только с респиратором.
     
  16. natalilili

    natalilili Active Member

    Виктор, а можно и мы заглянем на балкон, когда можно подойти?


    Это у вас квадратная комната и огромнейший балкон? Так на этом балконе если еще и убрать пенопласт, так вообще красота...:)
     
  17. Arien

    Arien Well-Known Member

    Саме так. Тільки у мене четверта секція, так що я місяці 2 ще буду тільки мріяти про ремонт :)
     
  18. Moxito

    Moxito Well-Known Member

    Соседи подскажите кто-то делал гидроизоляцию под стяжку в ванной, чем пользовались??
     
  19. Yuzik&Alena

    Yuzik&Alena Active Member

    мы будем делать, материалы могу посоветовать, т.к. родственики занимаются гидроизоляцией.
     
  20. Moxito

    Moxito Well-Known Member

    посоветуйте пожалуйста ;)
     

Поделиться этой страницей